Impaler

WWE SmackDown! vs. RAW 2009

Rekomenduojami pranešimai

Hey..Impaler Yrodimas kad yra..Ka tik losiau SvR 2009 ant PSP ir tikraj yra sumeciau 10 matchu susikuriau finisheri zjbs gamas :) Ir DLC Tikraj yra nes game yra po attire pvz Jericho,Finlay,Santino turejo attire o tie attire Downloadable Content ir Atrakinami..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kažkaip 2008 fainiau.

Ant 2008 yra netoli ringo tas toks backstage kuriame ten stalu yra ir šokti galima iš gero aukščio, o čia nėra.

Na nežinau, reikia gal labiau pažaisti 09, bet kas patiko tai gal valdymas. Kažkaip greičiau atsikelia nuo smūgių ir Special smūgiai įvairesni.

Redagavo Tukasz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na išbandžiau tai tikrai patiko, Carrer mode nebėra intarpų, bet kam jų reikia, tam yra Road to wrestlemania :thumbsup4: Šiaip kaip ir Kaifas minėjo Road to wrestlemania, taipogi aš irgi greitai perėjau, bet noriu su visais pereiti, nes vis atrakinėji ką nors, patiko, kad kai skaičiuoja iki 3 ar 5 (Better-than-u-topia ;) ) neberodo ant ekrano ;) Dar patiko, kad yra pasirinkimai kur ką ir kaip darysi, tikrai vertas dėmesio žaidimas :)

 

P.S. Gal kas žino ką gauni kai įvykdai note tą su John Cena, patį pirmą ? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ka isirasiau ir as. Klydau sakydamas kad s... :D Zaidimas geras tik valdymas nelabai man gal del to kad pirma kart ant x360 losiu. Ir dar vieno dalyko noriu paklaust . Ten kaip darai pvz ranku lauzi ir rs reikia pasukt nu as pasuku ir laikau bet jis vistiek greit paleidzia tas rankas. Cia taip turi buti? Nes niekaip nepadarau ranku raudonu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nu ka isirasiau ir as. Klydau sakydamas kad s... :D Zaidimas geras tik valdymas nelabai man gal del to kad pirma kart ant x360 losiu. Ir dar vieno dalyko noriu paklaust . Ten kaip darai pvz ranku lauzi ir rs reikia pasukt nu as pasuku ir laikau bet jis vistiek greit paleidzia tas rankas. Cia taip turi buti? Nes niekaip nepadarau ranku raudonu :D

Bent jau ant PS2 tai reikia kai koki lauzima darai vos vos, pasukus analoga laikyti, pabandyk taip pat ant x360, gal toks pat principas ? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va as jau turiu sita game tikrai labai geras :D o kovotai yra tokie : Trevor murdoch , tommy dreamer , shelton benjamin, shawn michaels, shad , santino marella , rey mysterio , randy orton , paul london ,mvp,mr.kennedy , the miz , mickie james , micheal mcCool , melina , matt hardy , mark henry , lance cade , kofi kingston , kelly kelly , kane , JTG , john morrison , john cena , jimmy wang tang , jesse , jeff hardy , JBL , hardcore holly , the great khali , filnlay , festus , elijah burke ,edge , chody rhodes , cm punk , chuck palumbo , chris jericho , chavo guerrero , carlito , candice , brian kendrick , big show , big daddy V , beth phoenix , batista ,ashley , william regal , victoria , undertaker , umaga , triple h , ir dar 10 locked kovotoju :D ideta nauja kova Inferno match , galima sukurti finisheri , superstar , an entrance , move-seta ir daru nemazai nuaju dalyku tai va tikrai vertas demesio zaidimas :D :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimo pilnos versijos neturiu, bet DEMO zaidziau, na nezinau gal cia del to, kad visgi nebesu siu imtyniu gerbejas, bet nepadare kazkokio didziulio ispudzio, na zinoma grafika, aplinka visai nieko... Verta tikram imtyniu gerbejui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau (mano skoniu yra toks geras game) as esu loser ant ps2 2007 ten raw vs ... tai taip patiko sitas turetu buti toks geras :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, man nelabai patiko. Geimplayus nekiek nepagerintas, ne bet tiek, kad staminos sistema išjungta. O kas juokingiausia, kad kiekvienas kovotojas liko su savo kovojimo tipais, tik, kad jų niekas niekur nerodo ir nežinai su kokiu wrestleriu gali jį naudoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, man nelabai patiko. Geimplayus nekiek nepagerintas, ne bet tiek, kad staminos sistema išjungta. O kas juokingiausia, kad kiekvienas kovotojas liko su savo kovojimo tipais, tik, kad jų niekas niekur nerodo ir nežinai su kokiu wrestleriu gali jį naudoti.

Stamina gali įjungti/išjungti.

 

Nežinau, ką vadini tipais, tikriausiai kalbi apie abilities. Tokiu atveju juokingiausia yra ne tai, kad jų "niekas niekur nerodo ir nežinai su kokiu wrestleriu gali jį naudoti", o tai, kad nemoki pasižiūrėti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki :thumbsup4: gal kas pagelbes nu va susirkuriau "superstar" (kovotoja :grt:) pradejau zaisti su juo career moda kad pakelciau savo sukurto kovotojo lygi ;) ir va daejau iki table mach ir nemoku niekaip numest prieshininko ant stalo zinau kad turi atsirast :notworthy: table signature bet man neatsiranda ... :pirate2:

dauziau savo prieshinka visa valanda ir niekaip negaliu pereit to table mach tiesiog nemoku numest varzovo ant stalo ;).... galvojau kad reikia dar dauzyti bet ne varzova sudauziau kad jis vos atsikelia visas kruvinas linguoja ;) bet ir tas nepadejo tai gal kas pagelbes ir pasakys kaip pereiti ta table mach ;)?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar sejp galima nustumt i stala su R + :notworthy: tada paimtu su :thumbsup4: paguldyt uzlipt ant turnbuckle ir nusokt ir tjp sulauzysi.. :pirate2:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as tai nesuprantu pvz zaidziu royal rumble ir kaip reikia ismesti is ringo kad tempti uz rankos priesa ? ? ? :notworthy: o kaip eikia unlockinti zaidejus kitus career eiti ar ka daryti ? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.