ievutakas

Noriu turet normaliai veikincia PS2

Rekomenduojami pranešimai

Tj va zodziu...Turiu PS2 jau 2 ar tai 3 metus nepameu gerai, ir jau nuo pat pradzios kai isigijau konsole (pirkau Kaune, "Com1" salone, cipavau "Baituke" :/ konsole SCPH-50004) prasidejo problemos paleidus pirma zaidima - Gta Vice City. Zaidimas, na tiksliau loading ekranas pasikrauna t.y. pasirodo playstation ikonele, firmu pavadinimai, bet laoding pasikrovus keleta sekundziu, zadimas uzstringa/pakimba. Taip buvo ir su likusiomis Gta dalimis (ant laoding uzstringa visada). Ne tik Gta uzstrigdavo, daugelis zadimu taip pat tam tikroje vietoje uzstrigdavo (problemos ne kompaktuose). Zodziu nesiau konsole pas toki "SENI" ;D, jis patikimas ;P man pasake, kad mano konsole kazkokio 5 modelio o cipas kazkoks pats lieviausias - MARS (ar kaip ten jis).

Na tj va kenciau su ta konsole 3 metus taip ir nepaloses daugumos geriausiu graju, nusprendizua nekenteti ;P. Tj ka patartumete? Ar deti nauja lazeri, cipa? Ar pirkti nauja konsole?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gi baituke kas cipave visi susigadine tas konsoles, ner cia ko is to baituko tiketis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na zinau...bet tj ka geriau daryti? prikti nauja ja visaip apdirbti cipais, ar senuka pataisyt? kaip pigiau butu?;P :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nezinau ar kas tai isdris decipuot ir percipuot ir isvis nebedaug kas nori teptis rankas su storais ps2. Jei turi pinigu tai zinoma gali pirkt nauja ps2 slim o sena tiesiog i sandeliuka imest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na naujam ps2 irgi reiks det cipa,nebent gautum sucipuota.o siaip tai as taisyciau savo ps2,kas ten reiskia pakeist cipa ir jei nori turet kaip nauja ps2 ir lazeri pakeist ir viskas,nieks ten negenda juose,o tavo 3 metai tai cia juokai tokiam patikimam daiktui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na dekuj..:) uz patarimus, cia pasiskaiciau kitose temose ir sako kad slim greiciau kaista...as esu toks "maratonininkas" ;D tj man geriau butu fat;P o tj tipo kodel nenori terliotis su storaisiais? kas ten netaip?jie kuo nors prastesni, ar sunkiau idet cipa ar dar ka?;P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone tie "fat" buvo geresni, man asmeniškai jokių problemų su jais net nebuvo, niekuo jie prastesni, man kaiptik su "slim" dabar problemos amžinai su diskasukiu ir kitkuo.

 

"Fat" neikeisk į "slim", kuo storesnis tuo galingesnis. Patvarkyk tą konsolę pas meistrus ir viskas (tik ne baituke duok dieve)

Redagavo blindside

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na dekuj..:) uz patarimus, cia pasiskaiciau kitose temose ir sako kad slim greiciau kaista...as esu toks "maratonininkas" ;D tj man geriau butu fat;P o tj tipo kodel nenori terliotis su storaisiais? kas ten netaip?jie kuo nors prastesni, ar sunkiau idet cipa ar dar ka?;P

na ir kas kad kaista,bet kad perkaistu,dumai ruktu tai nebuwo man ant ps2 slim.ir po 8 val be pertraukos pawarau :) manyciau tau reiktu slimo o storuly parduok, slim naujesnis modelis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

blindside, be reikalo cia varai ant slimu. kiek tau ju tavo rankose sugedo kad taip uzhtikrintai teigi? PVz as sawo slima prievartauju po n valandu kai uzheina ir ka? eina kaip bite ir ne pypt idealiai veikia jau ne pirmus metus!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

blindside, be reikalo cia varai ant slimu. kiek tau ju tavo rankose sugedo kad taip uzhtikrintai teigi? PVz as sawo slima prievartauju po n valandu kai uzheina ir ka? eina kaip bite ir ne pypt idealiai veikia jau ne pirmus metus!

Na.. vvk sakė, kad nedaug kas nori su tais storais ps2 terliotis, tai galima suprasti kaip, kad tie "fat" ps2 niekam nereikalingi ir supuvę. Atsiprašau jei pasirodė per daug "varymų" ar per daug užtikrintai kalbėjau, tai sakiau tik iš savo patirties kaip man su "fat" nebuvo problemų, o su "slim" jų daugybė. Be to ..slimas mano nuomonė daug kartų trapesnis nei "fat'as".

 

P.S dar "fat" ps2 atsidaro dangteliai labai gražiai ir automatizuotai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

storu 5 serija su cipais kazkas ten kitaip ar kazkas pan

Na as pasiskambinsiu kokiam Kauno ciputojui, tvarkytojui ir jo paklausiu dar apie 5 modeli;P ei o gal kas zinot koki patikima ciapvimo ir lazerio keitimo paslaugu tiekeja kaune ;D?

Redagavo ievutakas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tik sakau kad fatus sunkiau cipuoti nes kitokios apsaugos idetos ar pan

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.