altas123

GTA IV

Rekomenduojami pranešimai

taj kad wa buvo apzvalga 19d....ir patis kurejai pasake kad xbox 360 gta4 versija geresne...waldymu...viskuo..ir del kuriamu misiju papildimu..

 

taj kad wa buvo apzvalga 19d....ir patis kurejai pasake kad xbox 360 gta4 versija geresne...waldymu...viskuo..ir del kuriamu misiju papildimu..

 

ir kas ten sakot kad i hdd..negalmes irasit gta4....aisq kad galmes...ant ps3 irasines i hdd apie 5min...o ant xbox 360 laikas nezinomas dar nes 1 zaidimas....pilnos wersijos. bet turbut maziau nej 5min

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taj kad wa buvo apzvalga 19d....ir patis kurejai pasake kad xbox 360 gta4 versija geresne...waldymu...viskuo..ir del kuriamu misiju papildimu..

ir kas ten sakot kad i hdd..negalmes irasit gta4....aisq kad galmes...ant ps3 irasines i hdd apie 5min...o ant xbox 360 laikas nezinomas dar nes 1 zaidimas....pilnos wersijos. bet turbut maziau nej 5min

Link? Kiek girdejau tai xbox360 ir ps3 versijos identiskos.

 

Beje, kaip gali valdymas buti geresnis ant xbox kai GTA visada buvo pritaikomas prie Playstation valdymo. Nejaugi nemanai, kad kurejai turedami daugiau patirties su PS kontroleriais gales padaryti geresni valdyma PS3?

 

Kazkokie keisti tie tavo "faktai", parodyk man koki video ar interview kur kurejai akivaizdziai aiskina, kad "XBOX VERSION IS TEH BEHST DOODZ F**K PS3 LULZ".

Redagavo SolidSnake

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Link? Kiek girdejau tai xbox360 ir ps3 versijos identiskos.

 

Beje, kaip gali valdymas buti geresnis ant xbox kai GTA visada buvo pritaikomas prie Playstation valdymo. Nejaugi nemanai, kad kurejai turedami daugiau patirties su PS kontroleriais gales padaryti geresni valdyma PS3?

 

Kazkokie keisti tie tavo "faktai", parodyk man koki video ar interview kur kurejai akivaizdziai aiskina, kad "XBOX VERSION IS TEH BEHST DOODZ F**K PS3 LULZ".

pvz paziurek pazaisk......ant playstation 2 san andreas....ir per xbox 360 san andreas nuo (1 xbox) paziurek valdyma......man xbox 360 zymej patogiau.....todel kad gazas su tuo kur virsuj...rl...ar kjap ...o ps2 x...nuo jo pirstaj atskausta

 

pvz paziurek pazaisk......ant playstation 2 san andreas....ir per xbox 360 san andreas nuo (1 xbox) paziurek valdyma......man xbox 360 zymej patogiau.....todel kad gazas su tuo kur virsuj...rl...ar kjap ...o ps2 x...nuo jo pirstaj atskausta

 

wa..........

 

Lazlow rinktųsi Xbox 360 versiją, nes tik šiai konsolei bus skirtos naujos misijos, kurios šiuo metu yra kuriamos ir pasirodys rugpjūčio mėnesį.

• Jei Niko koja bus peršauta, žaizda stipriai kraujuos, o pats veikėjas vaikščios šlubuodamas.

• Bent 20 misijų yra skirta perprasti valdymui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pvz paziurek pazaisk......ant playstation 2 san andreas....ir per xbox 360 san andreas nuo (1 xbox) paziurek valdyma......man xbox 360 zymej patogiau.....todel kad gazas su tuo kur virsuj...rl...ar kjap ...o ps2 x...nuo jo pirstaj atskausta

Hmh... Nuomone pasilaikyk sau. Man pvz xbox kontroleris visai lievas. Nera jokios simetrijos, nepatogu laikyti, prastai isdestiti mygtukai! ZINOMA tai tik mano nuomone. Koks joystickas geriau nuomones reikalas, o ne faktas.

 

pvz paziurek pazaisk......ant playstation 2 san andreas....ir per xbox 360 san andreas nuo (1 xbox) paziurek valdyma......man xbox 360 zymej patogiau.....todel kad gazas su tuo kur virsuj...rl...ar kjap ...o ps2 x...nuo jo pirstaj atskausta

wa..........

 

Lazlow rinktųsi Xbox 360 versiją, nes tik šiai konsolei bus skirtos naujos misijos, kurios šiuo metu yra kuriamos ir pasirodys rugpjūčio mėnesį.

• Jei Niko koja bus peršauta, žaizda stipriai kraujuos, o pats veikėjas vaikščios šlubuodamas.

• Bent 20 misijų yra skirta perprasti valdymui.

Tu cia pats parasiai sita? Source tai as nematau ir kur paemiai. Zinok game.lt nera patikimas sourcas.... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu b* koks skirtumas, svarbu kad turesim galimybe palost sita zaidima. Pjaunasi dar jie cia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gta4 buvo nukeliamas tik del ps3 versijos. kodel? todel kad jy pritaikys ps3 konsoles galimybems. jei sis zaidimas multiplatforminis taj ko mickrosoft i jy tiek daug mokejo lt? kelis bonusus gausi ir dziaugsies iki apsisikimo. x360 tas pats xbox tik paturbintas o ps3 tai jau naujas daiktas ir daug tobulesnis nei x360. nepulkit varyt kad nusisneku, bet tokia nuomone susiformavo pamacius kokie zaidejai kokia konsole ima ir kiek apie ja zino. vien gandais neapsiribokim, imam faktus ir darom verdikta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gta4 buvo nukeliamas tik del ps3 versijos. kodel? todel kad jy pritaikys ps3 konsoles galimybems. jei sis zaidimas multiplatforminis taj ko mickrosoft i jy tiek daug mokejo lt? kelis bonusus gausi ir dziaugsies iki apsisikimo. x360 tas pats xbox tik paturbintas o ps3 tai jau naujas daiktas ir daug tobulesnis nei x360. nepulkit varyt kad nusisneku, bet tokia nuomone susiformavo pamacius kokie zaidejai kokia konsole ima ir kiek apie ja zino. vien gandais neapsiribokim, imam faktus ir darom verdikta

tu man duok saltini, kuriame raso, kad PS3 versija atkele del to, kad pritaikyt grynai PS3 galimybems. Vien gandais neapsiribokim.

Zodziu jau konsoliu karai prasideda. Uzdusk, arba gausim ispejimus.

Redagavo no0ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

realsense. Leisk paklausti?

KODĖL IKi DABAR MULTIPLAFORMINIUOSE ŽAIDIMUOSE X360 Padaro PS3?

Tu vsitiek teigi kad PS3 geriau.

 

Karoče, tas pats kaip atkiši žalią kanapės lapą, o žmogus sako jog tai adata su hera.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS3 geriau. Nu va dabar laukiam kol kasnors pasakys, kad 360 geriau po to vel kasnors pasakys, kad PS3 ir taip eis pasaka be galo... Dziaukites, kokia konsole turit ir fsio. Nereikia ant kitu varyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sutinku su tavim solidsnake dziaukites kad isvis turit konsole nu kai as turesiu irgi dziausiuosiu savo xbox360 nors man ir ps3 geras. ir uztenka cia rasytas geresnis tas ar anas kas nuo to pasikeis kad tu parasysi kad ps3 bus geresnis jei rasai tai duok irodymu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GTA 4 bus geresnis ant x360 nes kurejai isduoda kad papildimai bus nesiaip kad tik naujos misijos o visai kiti miestai,o tais miestai gales dziaugtis tik x360 turetojai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.