hdbitas

akiu zudikas

Rekomenduojami pranešimai

Tai va iskilo cia man toks klausimas :D ilgiau paloses pastebejau kad labiai jau akytes pavargsta...pats geiminu ant samsung 40'' LCD be rods HD ready.tai xbox'e settings nustaciau 1080i 60Hz. Kiek suprantu tai 60 cia max ka gali isspaust...forumuose pasiskaitinejau kad gal net 720p rezoliucija butu pakankama....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nustatyk ant TV Home mode.

O šeip tai kai kurie žaidimai net nepalaiko 1080 rezoliucijos. Pvz. Dead rising visas mirgėjo ant 1080p.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seni zaidimai nepalaiko 1080p kaip ir seni tv.

To hdbitas: statyk didziausia kokia eina, jei tavo samsungas isnesa 1080i tai ir uztenka, o 1080p daug nesiskirs.

ps. 1080p reik junkt per hdmi, kitaip skirtumo nepastebesit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

trumpas paaiskinimas del ko vargsta akytes

 

paprasti TV buvo paremti "vazinejancio tasko" principu. t.y. akis fiksuodavo ta taska ir akyje pagamintas vaizdas keliaudavo i smegenis

 

LCD monitoriai nuo paprastu skiriasi tuo, kad vaizda gamina skystieji kristalai, kurie savo judejimu ir spalvomis gamina akiai nematoma vaizda, bet visas tas makalavimasis nukeliauja i smegenis ir smegenyse yra formuojamas vaizdas, del to LCD yra praktiskai negadinantys akiu monitoriai

 

dabar Tavo akytes vargsta del to, kad itemptai ziuri i ta makalavimasi ir tiesiog p[ersitempia akiu raumenys ir ten visokios raineles. kaip to isvengti? tiesiog dazniau mirksek arba zaisk prisimerkes

 

labai gerai pasimokyt mirksejimo yra su GuitarHero. anksciau atrodydavo kad isvarves akys ji bezaidziant, nes 5 minutes praeidavo isputus akis. po truputi ipratau mirkseti ir akiu nebeskauda, siulyciau pabandyt:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

trumpas paaiskinimas del ko vargsta akytes

 

paprasti TV buvo paremti "vazinejancio tasko" principu. t.y. akis fiksuodavo ta taska ir akyje pagamintas vaizdas keliaudavo i smegenis

 

LCD monitoriai nuo paprastu skiriasi tuo, kad vaizda gamina skystieji kristalai, kurie savo judejimu ir spalvomis gamina akiai nematoma vaizda, bet visas tas makalavimasis nukeliauja i smegenis ir smegenyse yra formuojamas vaizdas, del to LCD yra praktiskai negadinantys akiu monitoriai

 

dabar Tavo akytes vargsta del to, kad itemptai ziuri i ta makalavimasi ir tiesiog p[ersitempia akiu raumenys ir ten visokios raineles. kaip to isvengti? tiesiog dazniau mirksek arba zaisk prisimerkes

 

labai gerai pasimokyt mirksejimo yra su GuitarHero. anksciau atrodydavo kad isvarves akys ji bezaidziant, nes 5 minutes praeidavo isputus akis. po truputi ipratau mirkseti ir akiu nebeskauda, siulyciau pabandyt:)

 

tikiuos kad rasai ish zinojimo o ne "ish bendro ishmanymo" juk tai rimtas argumentas tevams...

 

 

beto ar tik man atrodo ar tuos HZ geriausia det didziausius? (60 Hz 65HZ 70Hz 75Hz ir pan.)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie to pačio. Pas mane senas boxas (06 galo). Tai ar ymanoma būtų jį kaip nors per HDMI pajunkt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikiuos kad rasai ish zinojimo o ne "ish bendro ishmanymo" juk tai rimtas argumentas tevams...

 

 

beto ar tik man atrodo ar tuos HZ geriausia det didziausius? (60 Hz 65HZ 70Hz 75Hz ir pan.)

 

www.wikipedia.org

 

aisku kuo didesnis, tuo geresnis, bet skirtumo tarp ju nelabai yra. netgi senieji monitoriai trinitronai prie 87 Hz beveik negadino akiu. kaip ir minejau- akis gadina neteisingas ziurejimas, itemptas koncentruotas zvilgsnis. isivaizduok taip: jei nesioji plytas istiestom i prieki rankom jos labiau pavargs nei nesiojant jas nuleistom rankom:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

www.wikipedia.org

 

aisku kuo didesnis, tuo geresnis, bet skirtumo tarp ju nelabai yra. netgi senieji monitoriai trinitronai prie 87 Hz beveik negadino akiu. kaip ir minejau- akis gadina neteisingas ziurejimas, itemptas koncentruotas zvilgsnis. isivaizduok taip: jei nesioji plytas istiestom i prieki rankom jos labiau pavargs nei nesiojant jas nuleistom rankom:)

ok i got your point..

 

 

o tai ish esmes kas jas gadina? skaitymas tamsoj ir pan. dalykai? nes blm kaip mano akys silpsta.... tuoj bus man: <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie to pačio. Pas mane senas boxas (06 galo). Tai ar ymanoma būtų jį kaip nors per HDMI pajunkt?

imanoma, yra xbox laidas specialus. Bet cia jokios naudos is to, kokybe nepageres. 1080p irgi nebus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

imanoma, yra xbox laidas specialus. Bet cia jokios naudos is to, kokybe nepageres. 1080p irgi nebus.

Ne į temą

Galėtum link`ą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ok i got your point..

 

 

o tai ish esmes kas jas gadina? skaitymas tamsoj ir pan. dalykai? nes blm kaip mano akys silpsta.... tuoj bus man: B)

 

taigi jau parasiau:)

 

akis gadina neteisingas ju naudojimas, jei taip galima ishsireikshti:) antai mano kolega ViPeRkillz losdamas pas mane visad bamba del ijungtos sviesos ir ja isjungia. esme yra tame, kad ijungta sviesa mazina akiu koncentracija i salyginai 1 rysku taska (kas butu TV), o ijungta sviesa ta koncentracija pamazina ir akies rainele buna labiau ishsipletusi, kas ja maziau vargina. konkretesnis pvz butu kai nakti vaziuojat su masina ir nuolat is priekio atvaziuojancios masinos akina. jei butu visiska tamsa, tada viskas ok, bet kai eismas intensyvus, akis pradeda skaudet

 

skaitymas blankioj sviesoj kenkia akim, nes velgi, demesys yra sutelktas i 1 taska, o aplinkine blausi sviesa rainele laiko nepakankamai ishsipletusia. pabandyk skaityt knyga ryskiai ja apshviesdamas staline lempa ir pamatysi, kad skaitymo kokybe ir galiausiai pats akiu pavargimas bus mazesnis

 

jei norit, kad akys nepavargtu velgi kartoju- daznai mirkset, zaidziant nutaikyt proga, kad uzsimerkt 1-2 sekundem, kad sudrektu akis, stengtis ziureti tiesiai, kad nebutu itrempti labiau kokie virsutiniai ar apatiniai akies raumenys ir tt. esu kompiuterastas, seimoj dalis zmoniu su akiniais, bet as, praleisdamas sitiek laiko prie pc, dar neplanuoju jokiu akulioru detis, nes prisiskaiciau visokiu knygeliu "kompiuteris ir sveikata", kuriu deka stengiuosi teisingai naudoti savo organus:)

 

dar patarciau TV sviesuma ir ryskuma naudot pagal paros meta. sauletai dienbai ar labai sviesiam paros metui naudot rysku nustatyma, o nakti perjungt ant tamsesnio. velgi, kad butu mazesnis sviesos skirtumas tarp tasko ir aplinkos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

drysciau priestarauti kolega, jei zaidi su ijungta lempa virs galvos tai lygu tam kad vaziuodamas automobilyje ijungtum salone lempute. man kaip tik labiau vargsta akys kai daug sviesos saltiniu.

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

drysciau priestarauti kolega, jei zaidi su ijungta lempa virs galvos tai lygu tam kad vaziuodamas automobilyje ijungtum salone lempute. man kaip tik labiau vargsta akys kai daug sviesos saltiniu.

 

ijungta masinos salone lempute mazina Tavo matomuma uz lango, o ijungta lempute virs galvos apsviecia kambari ir dingsta didelis skitumas tarp svieciancio teliko ir tamsos. nepamirsk, kad kai tamsu, akis po truputi ruosiasi miegui, o ne kazka veikt. tokia zmogaus fiziologija. gal mano sviesu ir perdaug buna ijungta, bet mirkset, mielasai, nemoki:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

virnintelis zaidimas kuriam reik priverstinai mirkset tai guitar hero. visi kiti zaidimai nera taip itempti tad su akim problemu nebuna.

But still I prefer to play alone i da dark. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.