zorro

patogesnis gamepadas

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

hmmm... ar nebuvo kazkokioj temoj apie tapati diskutuojama?????? nes vel visi ta pati rasineja tik naujoj sukurtoj temoj xDDDDD
Redagavo narkata
Gal buvo , bet kas kaip skleroze isijungus ,tik nezinia kaip ten vadinos ta tema

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip isdalies jie abu geri , ant tinkamu zaidimu geras yra ir PS ir xBOX

O del sunkumo ir lengvumo, tai kol nenulipau nuo xbox tai viskas gerai buvo, paskui perejau ant ps , tai kokias 5val. keista buvo zaist ,nejauciau rankose ps pado, bet paskui pripratau ir norma buvo, Buvau paskui pas draugeli tas X360 turi, paemiau dziostika X360 tai man jau buvo per sunkus, tiesiog pripranti ir gerai buna

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip isdalies jie abu geri , ant tinkamu zaidimu geras yra ir PS ir xBOX

O del sunkumo ir lengvumo, tai kol nenulipau nuo xbox tai viskas gerai buvo, paskui perejau ant ps , tai kokias 5val. keista buvo zaist ,nejauciau rankose ps pado, bet paskui pripratau ir norma buvo, Buvau paskui pas draugeli tas X360 turi, paemiau dziostika X360 tai man jau buvo per sunkus, tiesiog pripranti ir gerai buna

Man bet kada paemus tiek Xbox 360 tiek PS3 pulta, X'o daug geresnis. Galiu 3h lost su ps3, o poto paimt x'o ir iskarto daug geriau laikosi rankoj...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man bet kada paemus tiek Xbox 360 tiek PS3 pulta, X'o daug geresnis. Galiu 3h lost su ps3, o poto paimt x'o ir iskarto daug geriau laikosi rankoj...

Man lygiai taspats :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai pirkau xboxa tai pries jo pulteli buvau nusiteikes skeptiskai, nes atrodo gan gremezdiskas ir dar del tu analogu lyginant su ps2/3 pulteliu. Bet priprates prie xboxo pultelio nebegaliu pazaist tarkim pas drauga su ps2. Kazkoks tas playstationo pultelis atrodo labai lengvas, nuo knopkiu pirstai slysta, taip pat ir prie prie xboxo trigerio pripratus kazkaip nesijaucia tie L2/R2. Nu man tikrai geresnis xboxo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pripratipo reikia prie vieno ir kito, rankos adaptuojasi ir patogu buna!

Bet aisku paemus iskart i rankas patogesnis jauciasi xboxo pultelis, nors kai zaides didziaja savo gamerio gyvenimo dali su playstationais, tai dabar man nera skirtumo ar xbox ar ps puletlis rankose :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai buvau mazesnis tai man labiau patiko ps pultelis nes su juo viska galedavau pasiekt o xbox (pirmojo) jis buvo tiesiog per didelis mano rankoms todel nepatogiai jautesi rankose ir negaledavau pasiekti kaikuriu migtuku o dabar kai turi x360 tai man jis daug patogesnis uz ps pulta nes jis geriau priglunda prie rankos ir nejauti ranku nuovargio zaidziant kelias val

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ps3 pultas man patogesnis. x'o analogai BAISIAI erzina, nes tiesiog pirstai nevienodam auksti ir man nepatogu pasidaro siaip gal cia ir pripratimo reikalas, bet pries ps3 turejau 2men x,a losdavau ilgai halo gow, bet taip ir nepripratau. ilgai su ps3 rasosi X_x

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

X'o analogai yra nestandartiškai išdėstyti, bet tame aš nieko blogo nematau, man viskas gerai ir pultas yra belekoks patogus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na man tik tie r/l mygtukai patogesni ant x'o, daugiau as ten nieko nematau 2 men paloses. Tiesiog nepatogus pultas (MANO NUOMONE)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Beto as pastebejau, kad patys ps3 analogai skystesni ar tik man taip vienam atrodo? xboxo jaucias kazkaip zymiai tvirtesni.Ir dar geras daiktas, kad analogai idube todel geriau pirstas laikos ir neslysta :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Beto as pastebejau, kad patys ps3 analogai skystesni ar tik man taip vienam atrodo? xboxo jaucias kazkaip zymiai tvirtesni.Ir dar geras daiktas, kad analogai idube todel geriau pirstas laikos ir neslysta :)

Taip, toks jausmas, kad PS controlleriai pigus :) Vakar kaip tik buvau paemes PS controlleri, tai ziauriai rankas lauze sitie krastai :)

Nuotrauka

Redagavo isstatu1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.