viskis

MUITAS SIUNCIANT IS USA

Rekomenduojami pranešimai

mano praslydo kazkaip, o gal taip ir turejo but, sumokejau tik pasto islaidas.

bet pazystamas kai vaziavo su automobiliu i nrw tai sustabde prie muitines, iskrate ir norejo uzdet muita senam laptopui, bet tipo issivarte kad senas daiktas ir savo naudojimui, o ne pardavimui.

nu tikekis kad praslysi, as daugiau nei su 4k praslydau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku, tuomet suklydau, tuomet taip iseina kai kurie praslysta daiktai reik tiketis kad ir mano praslys..

Telefonas tikrai nepraslys.

As telefona is Kinijos siunciausi. 140 litu dokumentu tvarkymas su muitines tarpininkais (o jei nori gali nemoketi 140 lt ir tada pats stovesi ir lakstysi muitineje), 3.5% muitas ir 18% PVM'as. Ant invoice buvo parasyta 149 USD, na Kinijoje jis tiek ir kainavo, taip, kad gal geriau is EU per eBay nusipirk ir sumokesi tiek pat kiek pirkdmas iPhone USA ir sumokejas visus mokescius.

O muitineje ne durniai dirba, tai jau patikek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad daleiskim is anglijos ebayaus neapsimoka siust su atsiuntimu gautus apie 1400LT, o is amerikonisko, jei prisidetu tas 21% mokesciu gautus apie 1300LT, o gal pasisektu visgi ir neprisidetu, arba gal iseitu maziau moket.. o tu mokejai 140LT uz ta tarpininkavima, ir dar paskui 21% prisidejo mokesciai?

Redagavo viskis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei siuncia fizinis asmuo tai dar galima prasisuskt.. draugas giminaitis.. su ps3 taip ir isisukau,bet jei imone .. ragas . Prie kedu prisikniso teko +50 lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip yra toks varaintas kai perki lietuvoj ar kitur be PVM'o bet turi per kazkiek laiko ta daikta isvesti is salies, o isvezes muita ir PVM'a susimoki kitoj sali.

cia taip daro pazystami gyvenantys Norwegijoj, perka automobili LT, nemoka PVM, bet jis susimoka Norwegijoj. Iseina pigiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tu mokejai 140LT uz ta tarpininkavima, ir dar paskui 21% prisidejo mokesciai?

Muitines tarpinikai:

1. Bendrojo dokumento paruosimas - 50 LT

2. Atstovavimas - 50 LT

3. Komisinis mokestis uz muitinei apmoketus mokescius (2% nuo apmoketos sumos), bet ne maziau kaip 40 LT.

 

Suma: 140 LT

 

P.S. galima susirasti pigesnius tarpininkus, bet kai neturi laiko tai nesuki galvos sau del to. As per DHL viska tvarkiau.

O jei nori pats tai susitaupys 2 ir 3 punktas.

 

o 3.5% muitas ir 18% PVM'as tai cia jau kitos sumos grinai muitinei

Redagavo CoooD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai uz ka as turiu moket tus mokescius,jei sakysiu ten mano draugas gyvena, atsiunte man gimtadienio dovana, kaina niekas nebus nurodyta? atsius kaip juridinis asmuo, parase is muitines laiska pasidomejau tai manau kad gali net nereikti moketi tu moksciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ciajei ta preke naudosi ne komerciniams tikslams (ty gausi is draugo ir t.t.) bus 20proc pvm+muitas, jei komerciniais tikslais būtu dar daugiau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tss nu n* tada ne taip supratau :D blt dbr galvoju ar bera tolkas imti ta iphone su visais mokesciais gautus apie 1400lt o vis delto gal pavyktu pralyst ar neimanoma ir jei supakuos kaip dovana tipo negaletu pralyst

Redagavo viskis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar reik paprasyt kad uzrasytu kaina 40dol, o jei ir reiks i muitne eit, atsinesk suklastota invoice'a ;)

Tik sitaip JOKIU budu nedaryk, ypac 40dol nerasyk, man brolis is USA siunte PSP zaidimus ten ju mazdaug 10 buvo, dezutej kazkokioj ~ 20x20, ir jis ivertino kaip 40 dol (kad pigiau butu) nu ir ta siuntini papiso, Lietuvoj nuejom i pasta, negavom siuntinio, nu gerai ten 90 lt tos dienos kursu sumokejo ir viskas, o man ~1500 lt nuplauke..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ai krc.. net nebeleido man sumoket uz ta iphona per paypala nesupratau kodel... tai taip ir nenusipirkau.. pagalvojau kad nebeapsimoka, drauge maus i anglija tai paims is anglijos ir viskas ten 200 svaru dbr 8gb tekainuoja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sorry biski ne i tema bet ar bus man muitas jai perku PDA ir jis kainuoja 110 lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • Dar keletas gandų - naujienų apie PS6. Nors tie gandai tokie sąlyginiai darosi, nes Sony visgi oficialiai patvirtino kad jau kurį laiką dirbama ties naują konsolių kartą ir kad jie toliau tiki konsolių ciklais ir fizinėmis konsolėmis, o ne tik Cloud gamingu ir XBox anywhere (skaityk "nowhere"). Tik aišku oficialiai to neįvardino kaip Playstation 6. Tai va gali būti kad PS6 sulauksim dar negreitai ir PS5 gali būti viena iš ilgiausiai gyvuojančių konsolų kartų. PS6 paleidimas gali būti tik 2028 pabaigoje.
    • Labai įtikinamai atrodo. Manau preorder, ypač kai dabar turiu PS5 Pro☺️
    • Pasakojimas apie tai kaip Sony visgi pardavė man savo brangiausia konsolę. Tai va, apie PS5 Pro pirkimą galvojau praktiškai nuo pat jos anonsavimo pradžios, tačiau vis save bandžiau atkalbinėti kad man jos nereikia, kad sudėjus visus priedus kaina siekia vos ne 1K eurų ir kad tikrai išsiversiu su Fat PS5 iki pat 6 Serijos atėjimo. Bet neparėjo😄 Kas mane privertė apsigalvoti - ogi tas kad po tam tikrų pranešimų supratau kad Sony toliau aktyviai vystis tik Pro konsoles versija. Taip, vanilinė PS5 bus puikiai palaikoma, jai išeis visi updaitai, tiks visi išleisti žaidimai iki pat gyvavimo ciklo pabaigos, bet sena versija ne bus vystoma, nieko naujo, tik palaikymas. O Pro vystys ir gerins toliau. Project "Amethyst" - kitais metais Pro išeis didelis updaitas. kuris pakeis dabartine PSSR į dar progresyvesnę ir geresnė upskailo technologija, taigi su Pro žaidimai atrodys dar geriau, negu dabar, palaikymas tik didės ir vis didesniame žaidimu skaičiuje, tas kokybės skirtumas atrodys dar ryškesnis ir apčiuopiamas. Geras pavyzdys galėtu būti naujas Death Stranding - skirtumas tarp Pro ir paprastos versijos yra akivaizdus - taip su sena PS5 tu gausi puikia vaizdo kokybe, kaip ir Pro, bet...tik 30 fps. Kai su Pro 60 ir baigtas kriukis. Arba gali žaist ir 60, bet vaizdo kokybė tikrai suprastėja. Taigi apsisprendžiau. Ką galiu pasakyti apie pačią konsolę -kol kas įspūdžiai tik teigiami. Per tos praėjusius beveik 5 metus nuo originalios versijos išleidimo Sony daug ko išmoko ir padarė išvadų. Pirmas dalykas - konsole atrodo labai gražiai ir medžiagų kokybė tikrai gera, nėra prie ko prisikabinti. Keista, nors skirtumas dydyje nėra labai ryškus, bet Fat versija po Pro pradeda atrodyti tikrai pernelyg didelė ir griozdiška, nors ankščiau taip visiškai neatrodė. Džiugu kad konsole labai tyli, jeigu su sena aš turėjau minimalu neerzinanti coil wine, tai šitos nesigirdi, išvis, (na girdisi aušintuvo "šlamesys" esant apkrovai, bet idle mirtina tyla. Pats atnaujinimas ir failų profilių perkėlimas pavyko sklandžiai - aišku kaip visada iš antro karto😄, nes kažkaip tai sugebėjo išsinarinti ethernet laidas, bet iš antro viską sklandžiai perkėlė. Su Fat turėjau 1Tb M2 diską, tai sukeliau į jį max ką galėjau žaidimų ir per laidą kėliau tik profilį, saivus bei galerijos failus. Kaip ir sakau viskas sklandžiai persikėlė, taigi finale gavosi kad padarej senai konsolei vaizdo plokštės upgraida. Viskas vietoje ir taip pat lyg nieko nebuvai keitęs. Sunkiausias darbas eilinį kartą buvo nuimti Fato nugarėlės plokšte, nes ją vistiek reikia "lupti". Skirtingai Pro plokštės nusiima stebėtinai lengvai. Taigi dabar ramiai galėsiu laukti PS6 atėjimo, žinant kad visada gausiu Max grafikos kokybė. Visiems geros dienos ir geros vasaros. Chill!🎮😎
    • XBOX Series X|S Rugpjūtį  
    • Tą aš ir supratau, kad nieko nesutiksi, bet kitų žaidėjų ženklus kad jie čia buvo matai viso žaidimo metu, kad  nesi tu čia vienas mes ir gi čia nešiojam  
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos