ignaz27

Rapala Pro fishing

Rekomenduojami pranešimai

Na kaip jums sitas geimas, man tai toks atpalaiduojantis , uzmeti spiningiuka ir trauki :angry:

 

Didelis pasirinkimas vobleriu , meskeriu , vietoviu - ezeru ir pns. Tai viskas ko reikia zvejybai per telika :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nzn, man tai patinka tikrai gerai atsigaut nuo ytampos kuria gavai zaisdamas visokias skerdynes ir pns.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as sutiksiu su blindside'o nuomone,man asmeniškai tokie žaidimai tik laiko švaistymas ir jokio "kaifo".Pamenu kompe kažkoki turėjau fishing'a,na tai OMG kokia nesamone.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomonė tai būtų tokia: žaidimai yra geri tie kurie leidžia patirti tai ko negali patirti tikrame pasaulyje.

Tik virtualioje tikrovėje ten galima išgelbėti pasaulį po dešimt kartų, skerstis su įvairiais priešais ir t.t

 

Rapala Pro Fishing galima patirti nuėjus pažviejot, daugiau nieko negaliu pasakyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man patinka tokie zaidimai tik va as ji parsisiunciau suinstalinau bet kada ji man paleidzia groja tik muzika ir juodas ekranas .gal galima suszinoti kodel jis nepasileidzia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.