Simas07

Butina moket uz xbox live?

Rekomenduojami pranešimai

sukuriau darkart accounta ir vel nedave free 1month gold membership. akivaizdu, kad arba ju jau nebeduoda, arba yra kazkoks limitas, kiek tu free accountu gali gauti. nes viska padariau teisingai... krc, viso gero online play :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sukuriau darkart accounta ir vel nedave free 1month gold membership. akivaizdu, kad arba ju jau nebeduoda, arba yra kazkoks limitas, kiek tu free accountu gali gauti. nes viska padariau teisingai... krc, viso gero online play :D

susikurk nauja hotmail'a ir irasyk ten, vesk kitus duomenis... bandyk gal iseis nes limitu kiek zinau tai enra na nebent dabar tik uzdejo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kai pirkau nauja Xbox Elite, man nebuvo jokių God membership. Accountas buvo sukurtas naujai. Kai pirkau Vision camera, ten buvo nr. ir tada davė vienam mėnesiui gold membership.

Redagavo Inco

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip as jau su tuo live esu pasiskaites ir xbox gold 1 month free membership duodamas kiekvienos konsoles 3-im gamertagam vsio. poto baba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip as jau su tuo live esu pasiskaites ir xbox gold 1 month free membership duodamas kiekvienos konsoles 3-im gamertagam vsio. poto baba

jeigu taip tai negerai, max 3menesius gali nahalevai live palosti ^_^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

betai uz ka banina jai pas mane butu CHIPUOTA console ir losciau originala game per live imanoma gaut bana ? ar isvis negauciau ? (Laukiu atsakimu is zinanciu ir ne vieno zmogaus ) aciu jums labai kurie atsakys

Pasiskaitinek foruma, rasi daug atsakymu i klausimus, kurie tave domina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.