Erikasss

PSP nulauzimas nuo pradziu

Rekomenduojami pranešimai

Taigi informacijos radau labai daug, bet net nzn nuo ko pradeti man lauzti psp, pas manes 2.50 versija... noriu paklaust kaip reikia updeitinti nes forume to neradau, ir ar po pirmo reikia updeitinti i 2.80 ir tada downgradinti i 1.50, ar norint updeitinti is 2.50 i 2.80 reikia, kad butu nulauztas ar ne?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirma tau reikia pandoros. (Jei klystu taisykit)

 

Ne į temą

(blush) bet visdelto : Diskusijos šiame forume, vienaip ar kitaip susijusios su PlayStation Portable / PSP programine aparatine įranga (firmware) bei jų atnaujinimais (upgrade) ir nužeminimais (downgrade), yra griežtai draudžiamos!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va imk sita gida sulituok batarke ir problemu neturesi GIDAS o jai jau tai nesinori tai atsinaujink ligi 2.80 (nors man atrodo kad ir su tavo versija galima) ir tada downgrade i 1.50 ir tada uprgade ligi 3.70m33 ir taip toliau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.playmanija.net/plugins/p13_down...3_versionid=100 1.Atsisiunti 2.80 versija. 2. Isskleidi turini 3. Turini ikeli i X:\PSP\GAME\UPDATE\ (UPDATE folderi reiks sukurti paciam) 4. Tada psp atjungi nuo pc 5. Paskui su psp eini ->Games->Memory stick-> 2.80 paspaudi ant jos, tada next , next ir tt. Kai atnaujinsi i 2.80 versija tada naudokis gidu kaip nuzeminti.

 

Va imk sita gida sulituok batarke ir problemu neturesi GIDAS o jai jau tai nesinori tai atsinaujink ligi 2.80 (nors man atrodo kad ir su tavo versija galima) ir tada downgrade i 1.50 ir tada uprgade ligi 3.70m33 ir taip toliau

O pats sita gida asmeniskai esi bandes , kad visiem ji siulai , jeigu vienam pavyko padaryti ta baterija ,tai nereiskia , kad visiem tai pavyks ir viskas veiks sklandziai. Redagavo specas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

http://www.playmanija.net/plugins/p13_down...3_versionid=100 1.Atsisiunti 2.80 versija. 2. Isskleidi turini 3. Turini ikeli i X:\PSP\GAME\UPDATE\ (UPDATE folderi reiks sukurti paciam) 4. Tada psp atjungi nuo pc 5. Paskui su psp eini ->Games->Memory stick-> 2.80 paspaudi ant jos, tada next , next ir tt. Kai atnaujinsi i 2.80 versija tada naudokis gidu kaip nuzeminti.

 

O pats sita gida asmeniskai esi bandes , kad visiem ji siulai , jeigu vienam pavyko padaryti ta baterija ,tai nereiskia , kad visiem tai pavyks ir viskas veiks sklandziai.

Esu bandes ir pavyko o ka

Redagavo cepa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.