Rolazz

Fight Night Round 4

Rekomenduojami pranešimai

niekam nepasitaike kad po kiek laiko suleteja boksininkai n*:/ smugiau tokie lievi kad geriau jau tada net nesmugiuot:/ ar cia tipo del nuovargio ir pan?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

niekam nepasitaike kad po kiek laiko suleteja boksininkai n*:/ smugiau tokie lievi kad geriau jau tada net nesmugiuot:/ ar cia tipo del nuovargio ir pan?

Cia gi simuliatorius, tai logiska, kad suleteja, pavargsta ir apsidauzo, tai kur nesuletes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

niekam nepasitaike kad po kiek laiko suleteja boksininkai n*:/ smugiau tokie lievi kad geriau jau tada net nesmugiuot:/ ar cia tipo del nuovargio ir pan?

 

nueik i options ir pasidaryk kad rodytu HUD (ten bus kazkas panasaus i givybes kiek dar liko) taip matysi kada tau reik atsitraukt nuo varzovo ir pailset kad atgautum jegas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi viska rodo apacioj kampuose nuovargi ir ttt. Juk kai padarai didele serija smugiu boksininkas pavargsta ir tenka atsitraukti nes smugiai tampa per leti ir tuo paciu gali prasileisti gera smugi nes ginyba taipat tampa silpnesne ir leciau issisukineji ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet man visvien trukumas yra didziausias pvz. kovoji tarkim 8 raundas kova apylige ir apa pasodini ant grindu varzova ir beweik visa laika jis atsistos nu cia ir didziausiais minusas o kai pasodini kokius 3ar 4 kart va tada jau neatsikelia bet nera to tokio opa pataikiai gera per barzda ir viskas nebeatsikelia ypac sunkesvoriu kategorijoj gi ten dazniausiai pergale nulemia vienas taiklus tikslus smugis o cia praktiskai visa laika atsikelia kai pasodini 3 arba 4 karta tada jau neistengia va cia trukumas didziausias nebent eina nusireguliuot per nustatymus kazka pvz ka reikskia tas CPU punch output gal ji nustacius iki min ar max kas pasikeistu nzn

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinok buna jog padarai vienu hitu. Na karta buvau su Mike padares. O seip man karta kai dejo viena tai net nebande zmogus atsistot :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Karta esu uztaikes vienu smugiu i galva kad iskart kristu bet kele visvien. O pries kompa kai losi tai kazkaip dazniausiai visus 10 raundu issitempia..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nzn as 10 roundu niekaip vis nukertu ir losiu vien tik goat tikekimes fnr 5 bus dar geresnis :whistling:

geriau uz fnr3 bet vie vien dauk trumu o cia pries pasirodant kaip graziai kalbejo ir tt bet kalbos yra kalbos

grafika taip puiki neprisikabinsi bet tas nokautu nebuwimas nu neskaitau buwimu jei is kokiu 15 kowu tik viena kartu nukautuoji is vieno smugio pirma karta ir daugiau neatsikelia cia jau lempa ypac sunkesvoriu kategorijoj sitas dalykas budavo knokaut kings zaidime pataikai viena gera per barzda kokiam nors 2 raunde ir viskas ten kur gyvybes juoda pasidaro nokautas paskiau fnr4 dinko teisejo stabdymas kovos tarkim kova vyksta i vienus vartus 3 dali teisejas sutabdydavo 4 dali sustabdo tik jei prakerti antaki ir uzsikeliai iki max damage taip kad bendrai pajemus is 10 balu duociau kokiu max 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nam man ziadimas tj visai patiko, bet kaip gi ir kiti minejo turi jis savo trukumu pvz si zaidima simuliatorium vadinti negalima :thumbsup4: nes nu per daug jame klaidu pvz 3knock out ir wistiek atsistoja nu nzn nebuna gi taip :) o is kitos puses tj kas nepatiko lb tj combo na nzn kazko tikejausi daugiau :) valdymas tj turiu pasakyti, kad š**** galejo padaryti ir ne analoga, nes kazkaip gaunasi kitaip nei kaip kartais noriu :) Na mano ivertinimas 6/10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek maciau tai yra isleista jau keli papildymai su istaisytom klaidom ir valdymas su knopkem kaip buwo fnr3 ir dar keleta boksininku ;) tik gaila man ju neimanoma parsisiusti gal kas turit parsisiunte ir galit pakomentuot ka papilde ka pakeite ka pagerino ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.