vexe

Klaida flashinant MS25, blogas failas irasytas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, iskilo tokia problema kurio jau kuris laikas neina isspresti. Gal kas susidure ar bent zinos ka daryti.

 

Nukopijavus originalu SAM-OFW.BIN faila is xbox360, sekantis zingsnis buvo bandymas irasyti faila SAM-CFW.BIN. Ismete errora, kad sio failo neranda. Tada perziurejus diskeli faila tokiu pavadinimu radau (naudojau floppy, o ne USB), ir ji pabandziau irasyti i xbox'a.

 

Rezultatas: neina nei originalus, nei neoriginalus geimas.

 

Dabar jau turiu susikures reikiama faila SAM-CFW.BIN, taip pat turiu originalu SAM-OFW.BIN, taciau bandant ar grazinti sena faila rSam 1234567 12345 ar irasyti nauja fSam 1235467 12345 operacija nevyksta, paprasciausiai kompas pakimba.

 

Bandziau pagal forumo nuorodas editinti mtkflash.exe faila, kol kas nepadejo.

 

Klausimas:

1. Kokia iseitis butu, kad irasyti SAM-CFW.BIN?

2. Kokia itaka turi xbox360 serialo rasymas (pvz. 1234567 12345, ar ne del to man nepavyksta nieko atlikti?).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O brolyti :) Turi originalu BACKUP'ą ? Jei ne - sveikas atvykes į užbrickintojų būrelį. Kol kas yra tik du nariai : aš ir tu :)Jei taip - rašyk originalų FW ir viskas.

 

Sakai, kad turi originalų failą dvd-romo. Tada pabandyk su Firmware tool box programa pažiūrėt ar tame backup'e yra geras Key(raktas). Jei bus FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF, tada jau blogai.

 

Svarbiausia pažiūrėk ar tame OFW yra geras raktas ( kaip ir sakiau viršuj). Jei yra - tada nekreipk dėmesio į patį viršų mano posto. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2. Kokia itaka turi xbox360 serialo rasymas (pvz. 1234567 12345, ar ne del to man nepavyksta nieko atlikti?).

 

 

Tikiuosi tu nerašai 1234567 12345, o rašai Serialą nuo dėžės galo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jokio skirtumo? ta prasme tai turi rasyt koki nors ish ten tarkim 100 pasirinktinai ar betka primaklyji ir weikia? 0.o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali rasyt ir 1234567 12345. Ten pagal ta 1234567 12345 sukurs tik folderi. Daugiau nieko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali rasyt ir 1234567 12345. Ten pagal ta 1234567 12345 sukurs tik folderi. Daugiau nieko

Ne į temą

Matyt prirašęs nesamonių ir užsibrickinai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai,kad patarei zmogui NESAMONE. Ar dar nori,kad daugiau i tavo "brikintoju kluba" istotu?

 

Reikia VISADA flasinant rasyti SAVO xbox numeri!!!!!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

davai, parodyk man kur parasyta, kad butent gera seriala reik rasyt? dar karta kartoju, pagal seriala tik folderiai sukuriami, kad daug kartu bandant FW nepasimestu, nesusimaisytu. DOH.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

davai, parodyk man kur parasyta, kad butent gera seriala reik rasyt? dar karta kartoju, pagal seriala tik folderiai sukuriami, kad daug kartu bandant FW nepasimestu, nesusimaisytu. DOH.

http://www.360mods.net/Downloads/screen=76.html

 

Kiek pamenu tai rašo ten:

'vietoj 123456 12345' (a rkiek ten jų) įvest savo SERIALĄ NUo XBOXO GALO'.

 

Aišku, akdangi esam protingi ir VELNIAS žino iš kur ištraukėm, kad čia tiks lempiniai skaičiai, BRICKINAM XBOX`ą. Beje, žmogau, pasidalink kaip sąvajį užbirckinai?

 

Ne į temą

O čia ir proto turėt užbrickint reikia...

ANYWAY>>neįsivaizduoju an kiek turi būt 'dumb', kad užbirckintum boxą, matai, ka kažkas ne taip, ir TURN OFF. O ne Y ir enter.

 

Tad, nejaugi sunku viską padaryt poagal gidą ir sugebėt NEužbrick`int savojo X'o? nebent pinigais šiki ir negaila ;)

Redagavo Audris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

rasiau savo seriala. turiu ir originalu faila. panasu kad jau rastas problemos sprendimas. reikėjo naudoti 10 sec. triuką

Redagavo vexe

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

rasiau savo seriala. turiu ir originalu faila. panasu kad jau rastas problemos sprendimas.

Na tai pasidalink, nes ir kitiem gali tokia pat prob. iškilti <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Serialas reikalingas tik tam, kad jei flashini daug boxu ir iskyla kokia problema, butu lengva rasti butent to boxo backup'a.

 

Tie skaiciai be folderiu sukurimo nedaro daugiau nieko.

 

PEACE :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei neklystu tai ir as flashindamas irasiau bet koki serriala, ir nuflashino :D siaip pastebejau kad tu rasei kad su flopiku flashinai... NEGERAI!!! as bandziau flashint su USB, man neisejo, tai tada tiesiog susikuriau kazkur 7MB Harda ir nusiflashinau, zinok su tais floppy tutoriale rao kad daug kas uzsibrikino tai blogai kad nepaskaitei :D (arba demesio neatkreipei)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • Dar keletas gandų - naujienų apie PS6. Nors tie gandai tokie sąlyginiai darosi, nes Sony visgi oficialiai patvirtino kad jau kurį laiką dirbama ties naują konsolių kartą ir kad jie toliau tiki konsolių ciklais ir fizinėmis konsolėmis, o ne tik Cloud gamingu ir XBox anywhere (skaityk "nowhere"). Tik aišku oficialiai to neįvardino kaip Playstation 6. Tai va gali būti kad PS6 sulauksim dar negreitai ir PS5 gali būti viena iš ilgiausiai gyvuojančių konsolų kartų. PS6 paleidimas gali būti tik 2028 pabaigoje.
    • Labai įtikinamai atrodo. Manau preorder, ypač kai dabar turiu PS5 Pro☺️
    • Pasakojimas apie tai kaip Sony visgi pardavė man savo brangiausia konsolę. Tai va, apie PS5 Pro pirkimą galvojau praktiškai nuo pat jos anonsavimo pradžios, tačiau vis save bandžiau atkalbinėti kad man jos nereikia, kad sudėjus visus priedus kaina siekia vos ne 1K eurų ir kad tikrai išsiversiu su Fat PS5 iki pat 6 Serijos atėjimo. Bet neparėjo😄 Kas mane privertė apsigalvoti - ogi tas kad po tam tikrų pranešimų supratau kad Sony toliau aktyviai vystis tik Pro konsoles versija. Taip, vanilinė PS5 bus puikiai palaikoma, jai išeis visi updaitai, tiks visi išleisti žaidimai iki pat gyvavimo ciklo pabaigos, bet sena versija ne bus vystoma, nieko naujo, tik palaikymas. O Pro vystys ir gerins toliau. Project "Amethyst" - kitais metais Pro išeis didelis updaitas. kuris pakeis dabartine PSSR į dar progresyvesnę ir geresnė upskailo technologija, taigi su Pro žaidimai atrodys dar geriau, negu dabar, palaikymas tik didės ir vis didesniame žaidimu skaičiuje, tas kokybės skirtumas atrodys dar ryškesnis ir apčiuopiamas. Geras pavyzdys galėtu būti naujas Death Stranding - skirtumas tarp Pro ir paprastos versijos yra akivaizdus - taip su sena PS5 tu gausi puikia vaizdo kokybe, kaip ir Pro, bet...tik 30 fps. Kai su Pro 60 ir baigtas kriukis. Arba gali žaist ir 60, bet vaizdo kokybė tikrai suprastėja. Taigi apsisprendžiau. Ką galiu pasakyti apie pačią konsolę -kol kas įspūdžiai tik teigiami. Per tos praėjusius beveik 5 metus nuo originalios versijos išleidimo Sony daug ko išmoko ir padarė išvadų. Pirmas dalykas - konsole atrodo labai gražiai ir medžiagų kokybė tikrai gera, nėra prie ko prisikabinti. Keista, nors skirtumas dydyje nėra labai ryškus, bet Fat versija po Pro pradeda atrodyti tikrai pernelyg didelė ir griozdiška, nors ankščiau taip visiškai neatrodė. Džiugu kad konsole labai tyli, jeigu su sena aš turėjau minimalu neerzinanti coil wine, tai šitos nesigirdi, išvis, (na girdisi aušintuvo "šlamesys" esant apkrovai, bet idle mirtina tyla. Pats atnaujinimas ir failų profilių perkėlimas pavyko sklandžiai - aišku kaip visada iš antro karto😄, nes kažkaip tai sugebėjo išsinarinti ethernet laidas, bet iš antro viską sklandžiai perkėlė. Su Fat turėjau 1Tb M2 diską, tai sukeliau į jį max ką galėjau žaidimų ir per laidą kėliau tik profilį, saivus bei galerijos failus. Kaip ir sakau viskas sklandžiai persikėlė, taigi finale gavosi kad padarej senai konsolei vaizdo plokštės upgraida. Viskas vietoje ir taip pat lyg nieko nebuvai keitęs. Sunkiausias darbas eilinį kartą buvo nuimti Fato nugarėlės plokšte, nes ją vistiek reikia "lupti". Skirtingai Pro plokštės nusiima stebėtinai lengvai. Taigi dabar ramiai galėsiu laukti PS6 atėjimo, žinant kad visada gausiu Max grafikos kokybė. Visiems geros dienos ir geros vasaros. Chill!🎮😎
    • XBOX Series X|S Rugpjūtį  
    • Tą aš ir supratau, kad nieko nesutiksi, bet kitų žaidėjų ženklus kad jie čia buvo matai viso žaidimo metu, kad  nesi tu čia vienas mes ir gi čia nešiojam  
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos