Assas1n

Memory Stick Pro Duo

Rekomenduojami pranešimai

Viskas eina taip kaip ir 4GB gal siektiek labiau lagina, vos vos, kai tik ijungi PSP

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, bet prie jo pripranti, ten vos truputuka lagina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas lagas beveik nepastebimas, kai visiskai isjungi ir ijungi PSP tada uzlagina, bet po to sumazeja labai ryskiai lagas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant abieju, nu bet sakau jis beveik nepastebimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lagas buna del kortos,jei zaidimas cso formatu,jei iso lago nelieka,na ir aisku pats zaidimas gali palaginti del daznio,kuri galima pasikelti iki 333,bet ir batarkes daugiau valgo B) Pas mane neorginali Sony Memory Stick (mokejau 90lt),bet tarnauja puikiai.. B)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lagas buna del kortos,jei zaidimas cso formatu,jei iso lago nelieka,na ir aisku pats zaidimas gali palaginti del daznio,kuri galima pasikelti iki 333,bet ir batarkes daugiau valgo B) Pas mane neorginali Sony Memory Stick (mokejau 90lt),bet tarnauja puikiai.. B)

taip, buna lagas kai kuriu korteliu, viena tokia lieva turejau tai jau vien graju ikelimas amzinybe trukdavo. su chronometru matavau laikus. tai lyginant su ta korta sandiskas greitesnis buvo beveik dvigubai. ant tos letos net video kartais truputi atsilikdavo vaizdas nuo garso B)

 

labiausiai man patiko sandisk, tai tas ir naudoju, ner labai brangios ir sukas normaliai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lagas buna del kortos,jei zaidimas cso formatu,jei iso lago nelieka,na ir aisku pats zaidimas gali palaginti del daznio,kuri galima pasikelti iki 333,bet ir batarkes daugiau valgo B) Pas mane neorginali Sony Memory Stick (mokejau 90lt),bet tarnauja puikiai.. B)

Pagal tave jei .CSO zaidimas tai lagina PSP? Nezaidziant zaidimo? Ne. 8 GB korta buvo sukurta anksciau negu PSP, bet dabar jau yra specialiai PSP 8 GB, tai su jom isai nelagina

 

Edit: biski netiksliai parasiau

Redagavo isstatu1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesupratau cia biski. Tipo ant 8GB neina zaist zaidimu. Bet man leisdavo 1 zaist. Negalima nieko padaryt kad ta korta veiktu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkokias pievas jau rasyti pradejot. Jei korta buvo sukurta kol dar neatsirado PSP 8gb tai gali buti, kad lagina del prastesnes technologijos, ko pasekoje leciau uzkrauna geima, o su laiku viskas tobuleja. Isvada su visom kortom galima losti tik su senesne truputi lagins. Kurios senesnes galit speti pagal pavadinimus pvz. vienos paprastos kitos jau turi zodeli "PRO" ir pan.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesupratau cia biski. Tipo ant 8GB neina zaist zaidimu. Bet man leisdavo 1 zaist. Negalima nieko padaryt kad ta korta veiktu?

 

Viskas auksciau parasyta, nu gi mokat skaityt tai ir skaitykit, ne visos 8 GB kortos lagina, taip kad, manau galima rakinti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.