Rolazz

Half-Life 3 pirmieji vaizdai!

Rekomenduojami pranešimai

Na nezinojau kur kelt,tai idesiu cia.

 

Nuotrauka

Ne ne, tai ne Half-Life 2: Episode 3, tai tikrų tikriausias Half-Life 3! Turbūt šios naujienos laukė visi, bet niekas nesitikėjo taip greitai kažko sulaukti, ypač turint omenyje, kad Half-Life 2 serija dar neužsibaigė ir mūsų dar laukia trečiasis epizodas. Taigi kątik, japonų puslapyje PCZilla.net pasirodė pirmieji vaizdeliai iš Half-LIfe 3 Techninės demonstracijos. Paveikslėliuose matomas vienas kadras naudojantis skirtingus shader’ius, efektus ir Direct X versijas. Viršuje paveiksliuko matomas kasmetinės technologijų parodos SIGGRAPH logotipas, ši paroda šiais metais vyks rugpjūčio mėnesį, Los Angel’e, tad manau tada ir sužinosime daugiau. Japoniškai nemoku ir daugiau informacijos išpešti nesugebėjau, tačiau kai tik pasirodys kas naujesnio būtinai pranešiu. O dabar pasigroožėkit nerealia grafika, kurią yra net sunku atskirti nuo tikrovės…

 

Nuotrauka

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodel sunku ? Nesunku, iskart atspejau, kad pirmas screenas is zaidimo, nes viskas per daug uzsviesinta. Tobulet dar yra kur.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodel sunku ? Nesunku, iskart atspejau, kad pirmas screenas is zaidimo, nes viskas per daug uzsviesinta. Tobulet dar yra kur.

tobulet tai yra kur bet zaidimai jau atrodo graziau uz tikrove,ir tas yra gerai,man visai nesvarbu kad uz lango vaizdai ne kokie gal,zaisdamas noriu pamatyt tai ko niekad nepamatysiu tikroveje,o ne tai ka matau per savo langa,tas manes visai nedomina kad atrodytu kaip tikrove,be to Stalker kol kas geriausias mano zaistas FPS zaidimas,va tokio as norejau visada,visa kita man tik saudykles,Stalker yra visai kas kita

beje abu screenai yra is zaidimo,arba ne vienas,nes gali ir fake buti,siaip jau pilna youtube tu HL3 "tipo" vaizdu

kaip yra is tikro nieks dar nezino,bet gal ir bus tas HL3, ir gal bus butent toks ar dar grazesnis,pagyvensim pamatysim

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O dabar pasigroožėkit nerealia grafika, kurią yra net sunku atskirti nuo tikrovės…

Taigi galima ir suprast, kad pirmas is zaidimo, o paskutiniam screene tikrove,kodel sakai, kad abu is zaidimo ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia ne fake joks gi technologijų parodos SIGGRAPH logotipas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kuo toliau tuo graziau ;) jau nebezinau net ko tiketis ateitij ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmmm grazu tai grazu bet nelogiska kad ishleistu trecia dali pries abtros pabaiga,.,. labiau apsimoketu ish eiles leist... didesne fanu baze susidarytu ;) o seip tai nors grafika gal perpus blogsne antro be as loscia su tokia nes tas persviesinimas wisuose siuolaikiniuose zaidimuose mane taip uzknisa....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

joks cia naujas vaizas trink tema isviso cia kitam saite skaiciau imete kaskoks zasina tipo cia hl3 cia kaskokio varikliuko demonstravimas joks cia naujas hl krc slepkis tiktai taip mane nervina visokie neismaneliai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nestumk gerai paskelbtu is tikruju tai pazetum kaip kalbetai. O tu irodyk jok cia fake

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

joks cia naujas vaizas trink tema isviso cia kitam saite skaiciau imete kaskoks zasina tipo cia hl3 cia kaskokio varikliuko demonstravimas joks cia naujas hl krc slepkis tiktai taip mane nervina visokie neismaneliai...

Ne į temą

Dusk, asile ;) prisišnekėsi man atrodo ;)
Redagavo Incognito

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakau mane tai nervina kai nesamones raso parasytu "Kad man atrodo kad cia fake" o ne slepkis tu toks ir ......

Redagavo Klubas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

koks cia fake asile ;) cia = kaskokioj parodoj demonstravo sita varikliuka kaskoks asilas parase tipo hl3 o kitas asilai (vienas is ju tu) patikejo krc slepkis tiktai neismaneli... soka kaskoks kaimetis o tu incogito ir slepkis du gaidukai susoko eikit tik savo l2 losti loxai! dar platina po forumus ;) kausas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Verciau as patylesiu nenoriu gaut ispejimu kaip tu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.