Ciufa

Padekit del xbox 360 zaidimu irasimo jau 6 kompaktus suvariau

Rekomenduojami pranešimai

Zinau kad yra gidas kaip irasyti zaidima i kompakta bet man kazko neiseina :\ . Tai va darau viska kaip parasyta gide ta dvd failiuka irasineju jau iraso ir pradeda tikrinti ir randa klaidu. Viena karta pavyko bet kaip idedu i xbox'a rodo tik xboxo filmuka ir viskas ... Xbox'as flashintas pas edma pirktas pries 4 dienas visiskai naujas. Kas galit padet parasykit man i skype arba cia. Mano skype karatas5580. P.S rasau i verbatim diskus dvd+DL

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks pas tave DVD-RW? Gal ten reikia kaltės ieškoti?

tai daugiau nieko ir nelieka,gal tas rw jau buvo naudotas aktyviai,ir dabar nori dar kad gerai DL keptu,nes siaip jei diskai geri,overbatim geri tikrai,ir jei image failas geras,tai beda tik rekorderi lieka,gal jau senas tas rw,as spec DL diskam pirkau nauja rw ir jokiu bedu dabar

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano senukas NEC DVD RW ND-4570A jau 3 metu senumo ir dirba kaip bite 8) ;D tik kad TDK dvd dl nesugeba kazko yrasyt... o visa kita tai tvarkoj.. su verbatim, ir su kitais diskais... ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu uz pagalba ziesiu gal blogai ten kas su juo . Bet nemanau nes nesenai pirktas pries 3 men.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu uz pagalba ziesiu gal blogai ten kas su juo . Bet nemanau nes nesenai pirktas pries 3 men.

Netgi naujų blogų būna. Čia nereikia iš senumo kažką spręst...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu isvis grazu... ar po pirmo suvaryto disko nedaejo, kad darai kazka blogai ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu isvis grazu... ar po pirmo suvaryto disko nedaejo, kad darai kazka blogai ?

Šita mintis man patiko :)

 

Beje, tu pasižiek gal pas tave windauzuose koks virusynas arba tiesiog nueik pas draugą ir pabandyk iš jo įsirašyt (arba parsinešk iš draugo kitą rom`ą).

Redagavo Audris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.