xenus

X360 zaidimu irasymu dvd romai.

Rekomenduojami pranešimai

zmones pasakykit please ar XBOX 360 zaidimu irasimui tinka sitie dvdromai : DVR-116D , DVR-116DBK , DVR-216D ?

 

jei taip tai koks ju geriausias

 

is anksto aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zmones pasakykit please ar XBOX 360 zaidimu irasimui tinka sitie dvdromai : DVR-116D , DVR-116DBK , DVR-216D ?

 

jei taip tai koks ju geriausias

 

is anksto aciu

As pats turiu DVR-116D ir nesiskundziu. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prasau padekit... Rasiau i Verbatim DVD zaidima su ImgTools ir tikrinant rado klaida, xbox'as atidarinejo kaip DVD filma ta diska su Tekenu 6. kas neto? Gal zaidimas blogai nuripintas? mano dvdrom - Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar gal kas galit pasidalinti info, neseniai gal pirkot koki DVD-RW ir sekmingai irasinejate diskus. Mano SMG neiraso, reiks kita isigyti galvoju apie optiarc 5xxx, 7xxx.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar gal kas galit pasidalinti info, neseniai gal pirkot koki DVD-RW ir sekmingai irasinejate diskus. Mano SMG neiraso, reiks kita isigyti galvoju apie optiarc 5xxx, 7xxx.

betkoki nauja paimk ir rasys jis tau. pas mane ~4 metu senumo TSCorp ar kaip ten tie daiktai vadinas ir veikia. turbut del burninimo 0 o gal blogiausiu atveju 1 sugadinau kompakta

 

 

Prasau padekit... Rasiau i Verbatim DVD zaidima su ImgTools ir tikrinant rado klaida, xbox'as atidarinejo kaip DVD filma ta diska su Tekenu 6. kas neto? Gal zaidimas blogai nuripintas? mano dvdrom - Nuotrauka

tai jei cia su vienu disku taip atsitiko tik tai gali buti dauuuuuugyyyybe dalyku, kaip pvz: diskas blogas, ripas blogas, jei patchinai gal kazka blogai padarei, gal parejo DVD-rom, gal Fw. persenas xboxo, gal pamirsai ideti activate.iso ar kazkas tokio?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prasau padekit... Rasiau i Verbatim DVD zaidima su ImgTools ir tikrinant rado klaida, xbox'as atidarinejo kaip DVD filma ta diska su Tekenu 6. kas neto? Gal zaidimas blogai nuripintas? mano dvdrom -

tekken 6 yra wave 4 ir jam reikia kad butu x nuflashintas i 1.61 versija.

jei ne tai naudot activate dvd kad galetum normaliai paleisti

 

o del dvd rw romu. tai galima pirkti ir pati paprasciausia koki LG. jis apie 80lt kainuos.

tiek kiek reikia zaidimams tai jis puikiausiai tinkamas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip zinoti ar nesiojamo kompo dvd romas keps dvd dl ? Dvd diskus kepa Rw kepa cd kepa keps dvd dl :D?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Didele tikimybe kad turetu irasyt dl .seip ziurek pagal laptopo modeli Internete.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip zinoti ar nesiojamo kompo dvd romas keps dvd dl ? Dvd diskus kepa Rw kepa cd kepa keps dvd dl :thumbup:?

neapsigauk pas mane naujas laptopas iskepiau ne viena zaidima,bet kai bandziau instaliuoti zaidima,meta klaida,jieskojau priezasciu pasiroso laptopu ne labai tinkami,gavau patarima pirkti isorini pioneer dvd irasanti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.