WhiteFiction

PS3 nulaužimas

Rekomenduojami pranešimai

"Scalman" aš visiškai nesinaudoju online, nes pas mane labai lėtas ir nestabilus internetas- "erdvės", o kito įsivesti nėra galimybės (t.y. tingi). Todėl nieko aš nenukentėsiu bei esu įpratęs.

 

Bet pastebėjau yra porą žmonių, kurie prieš nulaužimą, tai normalu, bet nereikia kišti savo nuomonės kitam ir jo smerkti. Nepatinka, kad visi siunčiasi, o tu perki, o paskui parduoti sunku- tavo problemos, nes pats pasirinkai tokį būdą. O kaip porą pasakytų ar čia sunku nusipirkti porą žaidimų į mėnesį? Eiliniam Lietuviui sunku, o ypač jaunimui, nes naujesni žaidimai kainuoja ne 30-50lt, o 150-200lt , tai išeina ketvirtadalis atlyginimo, o kur pragyvenimui, mokesčiams ir t.t.? Nevisi gyvenam Anglijoj ar Norvegijoj... Geriau pinigus pataupyti jei yra tokia galimybė, o juos leisti savo hobyje (stendiniame modeliavime, žvejyboje, dviračiui, ... , ar įrankiui praverčiančiu buityje). Nes žaidimas ne amžinas pražaisi viena ar du kartus ir pamirštas.

Ne į temą

ei as ne pries nulauzima..parodykit man to nauda ir as naudosiuos..puikiausiai naudojausi tuom is boxo puses visus 4 metus. kol kas nematau labai didelio pliuso. na ..kaip ir sakiau nei nebanins..bet ar tikrai cia kas nors gali tiket tuo..jie tiesiog ims ir leis dabar visiem nepirkt zaidimu... :D taip svarbiausia exclusivai..ir taip dazniausiai viska losiu offline kas liecia SP story .bet..jei jau net vieno zaidimo negalima nusipirkt,tai ka tada galim isvis nusipirkt?..

atsiras galimybe tai naudot pats naudosiu..

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Scalman" aš visiškai nesinaudoju online, nes pas mane labai lėtas ir nestabilus internetas- "erdvės", o kito įsivesti nėra galimybės (t.y. tingi). Todėl nieko aš nenukentėsiu bei esu įpratęs.

 

Bet pastebėjau yra porą žmonių, kurie prieš nulaužimą, tai normalu, bet nereikia kišti savo nuomonės kitam ir jo smerkti. Nepatinka, kad visi siunčiasi, o tu perki, o paskui parduoti sunku- tavo problemos, nes pats pasirinkai tokį būdą. O kaip porą pasakytų ar čia sunku nusipirkti porą žaidimų į mėnesį? Eiliniam Lietuviui sunku, o ypač jaunimui, nes naujesni žaidimai kainuoja ne 30-50lt, o 150-200lt , tai išeina ketvirtadalis atlyginimo, o kur pragyvenimui, mokesčiams ir t.t.? Nevisi gyvenam Anglijoj ar Norvegijoj... Geriau pinigus pataupyti jei yra tokia galimybė, o juos leisti savo hobyje (stendiniame modeliavime, žvejyboje, dviračiui, ... , ar įrankiui praverčiančiu buityje). Nes žaidimas ne amžinas pražaisi viena ar du kartus ir pamirštas.

Ne į temą

Pvz.: pas mane irgi erdves, bet jei jau toks apsileidęs, tai kam dar teisintis, pas mane taip pat internetas ne visą laiką stabiliai veikia, bet veža be lago, nors greitis 30 kb/s, tik siunčia labai lėtai viską, internete lošiant su kitais veža beveik be lago ( būna vietelių kur pastrigineja).
Jei ko nors nori tai viską ir susitvarkai, tik nereik čia skųstis visa laiką, kokie brangūs žaidimai, nebūtina visus iš eilės "preorderint, gali ir per skelbimus po 100 lt nusipirkt, po pusės mėnesio nuo žaidimo išleidimo, gi dažnai būna įvairių akcijų internetinėse parduotuvėse, gali jom ir pasinaudot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriau pinigus pataupyti jei yra tokia galimybė, o juos leisti savo hobyje (stendiniame modeliavime, žvejyboje, dviračiui, ... , ar įrankiui praverčiančiu buityje).

Noutbukai, bet ar žaidimai, jų keitimasis, bendravimas su besikeičiančiais žmonėmis nėra hobis..?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekas nesiskundžia, kad brangūs žaidimai, bet kam jų laukti mėnesį ar pusę, bet aš manau reikia bent porą mėnesių (kaip kolega sako), o vietoj to jį parsisiųsti ir žaisti nuo išleidimo datos. Nemanau, kad jis pasidaro kažkoks kitoks, toks pats žaidimas kitam "pavidale". Ir vietoj to sutaupoma pinigų, kuriuos manau galima išleisti naudingesniems tikslams (kaip dabar padariau paatostogavęs, su dviračiu apvažiavęs ne mažą ratą. Kitais metais jei bus geresnis oras planuoju iki kokios Vokietijos nuvažiuoti, aišku jeigu grupė susirinks). Nuomonė mano asmeninė parašiau ką galvoju, nereikia jos bandyti keisti, įrodinėti savo!

 

Ne į temą

Kodėl, jei pas mane prastas internetas apsileidęs? Pas mane daug žmonių ant stotelės ir skaidomas internetas+ slenksčiai ir t.t. Žaidimai, jų keitimasis, bendravimas su besikeičiančiais žmonėmis nėra tikrasis hobis, tai laiko leidimas prie televizoriaus. Žmonės visur bendrauja: šeimoje, tarp klasiokų, apsipirkdami, sutikdami seną pažįstamą.... Tai įvardintum irgi hobiu?
Redagavo noutbukas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne nu jus duodat, dar net neaisku ar SONY imsis drastisku priemoniu ir AR GALESIM MES NORMALIAI ZAISTI tuos piratinius zaidimus. Viskas ateityje dar... Kam jus cia gincijates ir nusivaziuojat ne i tema? Geriau palaukit naujienu o ne pjaukites tarpusavy...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na cia jau truputi keistokai skamba kolegos noutbuko pasisakymai, nes as jo pasisakymus perskaiciau, kaip: vok ka gali pavogti, pirk ko negali pavogti. Na, aisku, su pragyvenimo lygiu musu salyje sunku yra pirkti visus naujus zaidimus ju neperpardavinejant, bet aiskinti koks nevertas pinigu dalykas yra zaidimai, ir koks kilnus dalykas yra dviratis, modeliavimas etc., yra na... truputi keista. Jei dvirati butu taip pat lengva pavogti kaip nupiratauti zaidima, manau ne vienas ir ne du pradetu sakyti, koks beprasmis pinigu svaistymas yra dviracio pirkimas, va keliones tai kita kalba, geriau taupyti pinigus joms! Kazkodel broliai lietuviai (o ir ne tik jie) mano, kad zaisti zaidimus yra ju prigimtine teise ir jei neturi pinigu, gali be jokiu skrupulu juos imti uz dyka, taciau cia yra elementari vagiu logika: neturi pinigu masinai? Jokiu problemu, aplinkui vazineja kruvos. Truksta pinigu, kuriu negali uzsidirbti saziningai? O kodel gi nepaisivogus! Taip, kad brangieji, darydamiesi nelegalias zaidimu kopijas bent jau nesimuskite i krutine kumscio ir nesakykite isdidziu tonu, kaip jus tuos pinigus panaudosite gerokai kilnesniam ir prasmingesniam tikslui, nes liudna tiesa yra ta, kad jei pasitaikytu tokia puiki galimybe, jus vogtumete ir ten...

 

Anyways, gryztant prie temos, idomu bus sulaukti sony ejimo. Seip priversti atsinaujinti firmware galima priversti labai paprastai, kaip ir psp atveju, nauji zaidimai prades reikalauti naujausios versijos ir tiek (o kad nekiltu nepasitnekinimo banga, kad ne visi yra pasijunge interneta, atnaujinima irasyti kartu su zaidimu). Kiek supratau, pati fw dar nera nulauzta, taciau visu dabartiniu spragu uztaisymas riekalautu pakeitimu hardware lygyje (motinineje ploksteje). Jei sony sektu ms pedomis, galetu kuri laika nieko nedaryti, o po to, likus kokiai savaitelei iki gt5 paleisti ban wave, aplenktu xbox pagal bendrus pardavimus dar siais metais ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Na cia jau truputi keistokai skamba kolegos noutbuko pasisakymai, nes as jo pasisakymus perskaiciau, kaip: vok ka gali pavogti, pirk ko negali pavogti. Na, aisku, su pragyvenimo lygiu musu salyje sunku yra pirkti visus naujus zaidimus ju neperpardavinejant, bet aiskinti koks nevertas pinigu dalykas yra zaidimai, ir koks kilnus dalykas yra dviratis, modeliavimas etc., yra na... truputi keista. Jei dvirati butu taip pat lengva pavogti kaip nupiratauti zaidima, manau ne vienas ir ne du pradetu sakyti, koks beprasmis pinigu svaistymas yra dviracio pirkimas, va keliones tai kita kalba, geriau taupyti pinigus joms! Kazkodel broliai lietuviai (o ir ne tik jie) mano, kad zaisti zaidimus yra ju prigimtine teise ir jei neturi pinigu, gali be jokiu skrupulu juos imti uz dyka, taciau cia yra elementari vagiu logika: neturi pinigu masinai? Jokiu problemu, aplinkui vazineja kruvos. Truksta pinigu, kuriu negali uzsidirbti saziningai? O kodel gi nepaisivogus! Taip, kad brangieji, darydamiesi nelegalias zaidimu kopijas bent jau nesimuskite i krutine kumscio ir nesakykite isdidziu tonu, kaip jus tuos pinigus panaudosite gerokai kilnesniam ir prasmingesniam tikslui, nes liudna tiesa yra ta, kad jei pasitaikytu tokia puiki galimybe, jus vogtumete ir ten...

 

Anyways, gryztant prie temos, idomu bus sulaukti sony ejimo. Seip priversti atsinaujinti firmware galima priversti labai paprastai, kaip ir psp atveju, nauji zaidimai prades reikalauti naujausios versijos ir tiek (o kad nekiltu nepasitnekinimo banga, kad ne visi yra pasijunge interneta, atnaujinima irasyti kartu su zaidimu). Kiek supratau, pati fw dar nera nulauzta, taciau visu dabartiniu spragu uztaisymas riekalautu pakeitimu hardware lygyje (motinineje ploksteje). Jei sony sektu ms pedomis, galetu kuri laika nieko nedaryti, o po to, likus kokiai savaitelei iki gt5 paleisti ban wave, aplenktu xbox pagal bendrus pardavimus dar siais metais ;)

 

 

 

Sony galetu palaukt ir ziuret kaip kyla PS3 pardavimai, o po to, kai jie nukris gali ban banga uzmest ;)

 

Del zaidimu, tai kiekvienas aiskins savaip, bent jau man asmeniskai tai sunku rast zaidima, kuris mane itrauktu (if you played one shooter, you've played them all), kai esi zaides kruvas FPS, sandbox, racing zaidimu, tia pradeda pamatyt, kokie jie vienodi ir neidomus (kas is tu 8h gameplay jei visada tik saudai kelis skirtingai apsirengusius AI), belieka tik ieskot zaidimu, kuriu istorija sudomintu, taciau cia vel beda, nes rast toki zaidima tarp simtu yra pakankamai sunku, o demo versijos, bent jau man, daznai parodo tik idomiausias dalis, arba tai, ka pagrinde darysi visas 8h(+) jei nusipirksi si zaidima.

 

As tikrai neteisinu piratavimo, tiesiog manau, kad lygint kazkokio zaidimo/muzikos parsisiuntima su masinos ar dviracio pavogimu yra kvaila, nes tai yra virtualus dalykas (ne diskus gi vogi), ir pvz kaip jums atrodytu sita situacija:(sakykim tokios bausme yra X salyje))

Kalejimas: vienas kalinys klausia kito:

A: Uz ka tu?

B: Pavogiau masina, 2m. kalejimo

Ne į temą

(cia tik pvz., isivaizduokit, kad jam uz kazkoki nusikaltima 2 metus reik kalet)
o tu?

A: Idejau ziadima i torrent programa, ja parsisiunte 1000 zmoniu, uz tai gavau 100 tukstanciu doleriu bauda ir 5 metus kalejimo

 

 

Dabar pagalvokit, ar tai atrodo normalu?

 

Tie zmones, kurie parsisiunte gal net nebutu pirke to zaidimo, tai yra tik galimi pirkejai (potential customers), taciau viska paskaiciavus, tokio zmogaus bausme yra sunkesne negu paprasto vagies, kuris pagove rankine/telefona/t.t.

Redagavo zozole003

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

niekas cia jokios fw ir nenulauze siaip.viskas ka jie padare tai pakure softa tam ps3 repair usb stickui kuri pati sony ir sukure. isvis kodel tai vadinama ps3 nulauzimu jei jie tiesiog perveda ps3 i dev rezima, ta pati ka pati sony naudoja.o isten jau paleidzia ta manager.jie patys net nezino kaip tas usb veikia. sony sukure ji savo tikslam,dabar deka to kad kazkas tai nuleakino turim visiskai atvira ps3,net labiau nei xbox360 ,tik beda kad hakeriai to nekure patys,todel sony gali tai susekt laisvai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidimai, jų keitimasis, bendravimas su besikeičiančiais žmonėmis nėra tikrasis hobis...

Vat šita frazė mane užmušė... Tai taip suprantu, "tikrasis hobis" yra tik tas kurį TU skaitai HOBIU? Gal tu nelabai žinai kas yra hobis? Specialiai tau, copy->pastinu iš wiki:

Pomėgis (angl. hobby - 'hobis') – laisvalaikio užsiėmimas, mėgiamas žmogaus būdas praleisti savo laisvalaikį. Tai gali būti sportavimas, naminio gyvūnėlio priežiūra, įvairūs žaidimai (vaidmenų, stalo ir k.t.), kolekcionavimas (numizmatika, …), kulinarija, mezgimas ir daugybė kitų rūšių užsiėmimų.

Žmogus gali turėti daugybę hobių (kad ir keli mano: geiminimas, dviratis, šaudymas, stalo tenisas, pokeris, filmai, muzika ir t.t.) ir nėra tokios sąvokos kaip: "tikrasis hobis pagal noutbuką". ;) Jei tavo didžiausia aistra - dviračiai, tai dar nereiškia, kad tai ir yra "TIKRASIS ŽMONIJOS HOBIS". ;) Mano "tikrasis hobis" (kuris daugiausiai suryja laisvo laiko) - žaidimai. Ir tu dabar man aiškinsi, kad jis ne toks "tikras" kaip dviračiai? ;)

Labai gerai pasakė tralialia dėl dviračių vagystės. Manau kiekvienas pažysta žmonių, kurie svajoja apie gerą dviratį, laisvalaikio praleidimui (t.y. - hobiui), bet neturi tam pakankamai lėšų. Tu pateisintum dviračio vagystę iš dviračių gamyklos? Juk kaip ir joks konkretus žmogus nenukentėjo - tik kompanija. Lygiai tas pats ir su žaidimais.

 

As tikrai neteisinu piratavimo, tiesiog manau, kad lygint kazkokio zaidimo/muzikos parsisiuntima su masinos ar dviracio pavogimu yra kvaila, nes tai yra virtualus dalykas

Dar vienas "umnikas"... Kaip reaguotum, jei iš tavo elektroninės banko sąskaitos, pavogtų virtualius pinigus?

Ir išvis, tokie žmonės, kurie pripažysta tik fizinius nusikaltimus, ignoruodami moralinius, man kelia nuostabą... Lyg iš akmens amžiaus atkeliavę....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar vienas "umnikas"... Kaip reaguotum, jei iš tavo elektroninės banko sąskaitos, pavogtų virtualius pinigus?

Ir išvis, tokie žmonės, kurie pripažysta tik fizinius nusikaltimus, ignoruodami moralinius, man kelia nuostabą... Lyg iš akmens amžiaus atkeliavę....

Banko saskaitoje pinigai nera virtualus tau cia ne koks WOW ar L2. Pinigai yra banko saugykloje, tu internete matai tik suma. Virtualus yra tie, kuriu negali issikeisti i tikrus... Spangstat ziuriu cia jau visi. Jei neturit ka pasakyt, geriau patylekit ir nemalkit sudo... Eikit i kita tema s malt, cia mums idomu TIK apie PS3 nulauzima o ne jusu sapaliones...

PEACE.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Banko saskaitoje pinigai nera virtualus tau cia ne koks WOW ar L2. Pinigai yra banko saugykloje, tu internete matai tik suma. Virtualus yra tie, kuriu negali issikeisti i tikrus...

Ne į temą

Matau nesupratai ką norėjau pasakyti... Ok, jei tau taip paprasčiau suprasti - įsivaizduok, kad pavogė tavo WOW'o acc. Būtų malonu? Pateisintum vagį?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudotų žaidimų perpardavinėtojai ir pirkėjai - štai jums spjūvis į veidą:

http://kotaku.com/5620280/thq-buying-used-games-is-cheating

 

THQ: Buying Used Games Is "Cheating"

Vat ir niekuom jus nesiskiriat nuo žaidėjų kurie naudos USB dongle ar kokį BluRay Drive hack'ą. Pardavinėdami ir pirkdami žaidimus jūs neparemiat jų kūrėjų...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Matau nesupratai ką norėjau pasakyti... Ok, jei tau taip paprasčiau suprasti - įsivaizduok, kad pavogė tavo WOW'o acc. Būtų malonu? Pateisintum vagį?
Bet tu supranti, kad acc toks tera vienas mano? O zaidimu taigi prigaminta kiek... Leidejai gi patys rizikuoja leisdami zaidimus ant pc ir xbox, gi tuoj po isleidimo atsiras ant pc. Tai jau geriau kurti online zadimus, kur reiketu moketi monthly fee ar dar ka... Tada nei pirataut nei ka...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

TomasFBR

Nu tik pats neapsispjauk ;)

Tiesą pasakius čia gana kebli situacija. Su tokia logika galima ramiausiai apkaltinti 70-80proc. Lietuvos gyventojų, kurie perka naudotas mašinas, mašinų vagyste....

Įdomu kodėl tada yra legaliai veikiantys žaidimų keitimų / naudotų žaidimų pardavimų punktai? Manai jie sumoka gautus pinigus kūrėjams? Abejoju. Kuo tada tokie LEGALŪS šopai skiriasi nuo paprastų žmonių, kuriems, beje įstatimiškai lyg ir nėra draudžiama parduoti žaidimą (nesiekiant užsidirbti) ? ;).

Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudotų žaidimų perpardavinėtojai ir pirkėjai - štai jums spjūvis į veidą:

http://kotaku.com/5620280/thq-buying-used-games-is-cheating

 

THQ: Buying Used Games Is "Cheating"

Vat ir niekuom jus nesiskiriat nuo žaidėjų kurie naudos USB dongle ar kokį BluRay Drive hack'ą. Pardavinėdami ir pirkdami žaidimus jūs neparemiat jų kūrėjų...

Na gerai, bet kuriuo atveju kūrėjai gaus daugiau pelno? Kai žmogus nusiperka žaidimą ir pasikeičia ji į kitą, su žmogumi kuris taip pat pirko žaidimą, ar kai vienas žmogus nusiperka žaidimą, nukopijuoja ji ir išsiuntinėja tūkstančiams kitų žmonių?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.