pilkiuzzz

klausimas pries perkant xbox 360

Rekomenduojami pranešimai

o tj ka dar is to live galima atsisiusti? be demo

Video , screenus ir panašų šlamštą :mellow:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zodziu katik grizau is bms megapolio,tai palikau savo nr ir sake kad ritoj paskambins del usakymo ir kainu :( reikia laukt :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zodziu katik grizau is bms megapolio,tai palikau savo nr ir sake kad ritoj paskambins del usakymo ir kainu :) reikia laukt :o

Na tai menesiuka palauksi dar, arba daugiau jei bus uzsakymu. Beje ar BMS'e jau naujos kainos?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai menesiuka palauksi dar, arba daugiau jei bus uzsakymu. Beje ar BMS'e jau naujos kainos?

senei jau ten naujos kainos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai menesiuka palauksi dar, arba daugiau jei bus uzsakymu. Beje ar BMS'e jau naujos kainos?

sake ritoj paskambins ir viska pasakys,kokios kainos,per kiek laiko atveza ir t.t nu ritoj as viska pasakysiu ka man pasake :o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

b***** tai tada lievai kaip gaunasi.... :o tiek ilgokai dar laukti... nu zodziu tada dar reikia man ieskotis kas galetu iskart nuflesint...?

 

arba dar iki to laiko siulikit savo variantus...ta prasme galiu paiimt is zmogaus iki 1000LT konsole :) jei ka man i PM :)

 

nu va jau paskambino man is bms megapolio,tai sake kad arcade 740LT premium 1000LT ir elite 1350LT tai va....del pristatymo sake kad galetu gal jau ir si ketvirtadieni....tik man patarkit ka daryt...? ar imt premiuma uz 1000 ar imt is tokio zmogaus premiuma uz 1000L sake jis kad konsole su HDMI 07 metu,fleshinta kad yra 4 orgai zaidimai ir 5 berods neorginalus...sake geras stovis nebanintas live sistemoj,garantijos nera....bet sake kad gales jei noresiu paikrint ant mano tv.... PLZ PATARKIT KA DARYT? AR IS JO IMT RA IMT IS BMS? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai nusipirksi is bms reikes flashint tai jau papildomos islaidos, o pirkdamas jau flashinta sesi ir zaisi + zaidimu duos, cia tavo reiklas sperest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

b***** tai tada lievai kaip gaunasi.... :rolleyes: tiek ilgokai dar laukti... nu zodziu tada dar reikia man ieskotis kas galetu iskart nuflesint...?

 

arba dar iki to laiko siulikit savo variantus...ta prasme galiu paiimt is zmogaus iki 1000LT konsole :) jei ka man i PM :)

 

nu va jau paskambino man is bms megapolio,tai sake kad arcade 740LT premium 1000LT ir elite 1350LT tai va....del pristatymo sake kad galetu gal jau ir si ketvirtadieni....tik man patarkit ka daryt...? ar imt premiuma uz 1000 ar imt is tokio zmogaus premiuma uz 1000L sake jis kad konsole su HDMI 07 metu,fleshinta kad yra 4 orgai zaidimai ir 5 berods neorginalus...sake geras stovis nebanintas live sistemoj,garantijos nera....bet sake kad gales jei noresiu paikrint ant mano tv.... PLZ PATARKIT KA DARYT? AR IS JO IMT RA IMT IS BMS? :thumbsup4:

jau geriau su garantija imk is BMS. tie xboxai kazko daznai genda,kai pasiskaitai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

diela yra tame kad as turiu lygiai 1030LT is bms nusipirksiu boxa ir sedesiu laimingas nieko nezaizdamas...nes flesinimui pinigu nelieka....bet ir is jo bijau imti,drug suges....garantijos nera...nors pas juk 07 metu.. nu nzn zodziu gruze siedu dbr :thumbsup4::rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ka cia mastyt,stuka litu isleisi ir be garantijos gausi..ir dar ta daznai gendanti MS produkta. pasiskaityk apie ji-diskus greit braizo jei neatsargus, kaista ,dirba triuksmingai, o nuo RRod ner apsaugoc niex :rolleyes: na tipo nuo 07 metu gaminami jau atsparesni RRodui, bet atsarga gedos nedaro :thumbsup4: cia ne koks psx ar ps2 kur sugestu ir gali laiswai kita nusipirkt is kart

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ka cia mastyt,stuka litu isleisi ir be garantijos gausi..ir dar ta daznai gendanti MS produkta. pasiskaityk apie ji-diskus greit braizo jei neatsargus, kaista ,dirba triuksmingai, o nuo RRod ner apsaugoc niex :rolleyes: na tipo nuo 07 metu gaminami jau atsparesni RRodui, bet atsarga gedos nedaro :thumbsup4: cia ne koks psx ar ps2 kur sugestu ir gali laiswai kita nusipirkt is kart

tai ka tu siulitum? beje boxas sake pirktas is anglijos....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

diela yra tame kad as turiu lygiai 1030LT is bms nusipirksiu boxa ir sedesiu laimingas nieko nezaizdamas...nes flesinimui pinigu nelieka....bet ir is jo bijau imti,drug suges....garantijos nera...nors pas juk 07 metu.. nu nzn zodziu gruze siedu dbr :thumbsup4::rolleyes:

www.playmanija.net/edmas , pas ji naujos konsoles 1metu garantija iskart nuflashintos, vnz kaip is parduotuves dar lyg tais prideda ir zaidimus kelis kai perki (del sito negarantuoju, bent jau seniau pridedavo) uzsisakai, gauni ir zaidi iskart ^^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ka tu siulitum? beje boxas sake pirktas is anglijos....

pac is anglijos ps2 slim parsiweziau be garantijos mazai naudota,tai dar weikia :thumbsup4: bet tas xas tai brangokas,tau gaila butu jei sugestu.. wa Apollon gera minti dawe apie edma-jis garantija flesintam duoda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet pas ji juk nera xbox 360 premiumu? ir kokios tos naujos kainos?

nu zodziu ejnu jam skambinti pasiklausinet visko.... :thumbsup4: Redagavo pilkiuzzz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.