Charisma

Kazkas blogai su DVD-ROM

Rekomenduojami pranešimai

Sweiki , kazkas atsitiko su mano LG DVD-ROM , jis nebeskaito CD , tik DVD. Gal kam jau yra taip buve ?

 

 

dekuj uz atsakymus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsidaryk kompa jai garantija nepasibaigus ir patikrink ar laidai nenusoke. Jai yra garantija vesk taisyt :)

Redagavo cepa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsidaryk kompa jai garantija nepasibaigus ir patikrink ar laidai nenusoke. Jai yra garantija vesk taisyt :)

Garantinio lapelio neberandu :) , o laidai visi vietoj ir visi prijungti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

man senas dvd romas neskaitydavo tusciu dvd,noredavai irasyti,o rodydavo,kad nera disko.O su cd viskas normaliai budavo.Butu gerai issiaiskinti,susitvarkyciau sena dvd roma paprastiem diskam kept.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

man senas dvd romas neskaitydavo tusciu dvd,noredavai irasyti,o rodydavo,kad nera disko.O su cd viskas normaliai budavo.Butu gerai issiaiskinti,susitvarkyciau sena dvd roma paprastiem diskam kept.
na as irgi visai nesupykciau suzinoti kaip sutwarkyti sita beda :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekaip jus nesutvarkysit. Nusedes vienas ish lazeriu ir tiek. Jei laidai nebutu pasijunge, kaip kazkas kalbejo - neveiktu abu ir CD, ir DVD.

Minimali tikimybe yra, kad kyla problemu del media nesuderinanumo. Tokiu atveju dar firmware updeitinus ar pakrapshcius butu galima ishpresti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekaip jus nesutvarkysit. Nusedes vienas ish lazeriu ir tiek. Jei laidai nebutu pasijunge, kaip kazkas kalbejo - neveiktu abu ir CD, ir DVD.

Minimali tikimybe yra, kad kyla problemu del media nesuderinanumo. Tokiu atveju dar firmware updeitinus ar pakrapshcius butu galima ishpresti.

As buwau toki pazystama meistra isikvietes tj jis irgi man sake kad gali buti sugedes lazeris kur cd diskus skaito , bet man jis skaito CD-RW , jis neskaito tik CD-R., ir tjp kazkokia nesamone gaunas , nes jai ta lazeris butu sugedes , tada jis neskaitytu nevieno CD , nie CD-R nei CD-RW. Firmware updeitus pasidariau vistiek nieko gero neivyko :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As buwau toki pazystama meistra isikvietes tj jis irgi man sake kad gali buti sugedes lazeris kur cd diskus skaito , bet man jis skaito CD-RW , jis neskaito tik CD-R., ir tjp kazkokia nesamone gaunas , nes jai ta lazeris butu sugedes , tada jis neskaitytu nevieno CD , nie CD-R nei CD-RW. Firmware updeitus pasidariau vistiek nieko gero neivyko :)

Sugedus lazerio sroves reguliavimo grandine. Irgi nieko nepadarysi. Teisingiau neverta laiko gaisht. Jei kas ir galetu - neapsimoketu. O savishvietos tikslais aishku gali ardyt ir aishkintis kur kas yra, bandyt kazka krapshtyt. Bet cia daugiau zaidimas, kuris dazniausiai naudos atnesha tik tiek, kad buni susidures su tuo, panagrinejes. Bet daikto ish mirusiu mazai shansu kad prikelsi.

Jei garantinis yra - gausi nauja. Jei nera - spresk pats :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man buvo panasiai kai nusipirkau nauja pc ant dvd-romo raso dvd viska, bet dvd neskaito :), ot bedu ir nervo turejau o galiausiai per mano kompiuteri ejau, ant dvd romo i nustatymus ir kazkoke varnele buvo neuzdeta ar kas ten. Sutvarkiau ne pats o draugas nes tada dar bijojau kist nagus ir lyst kur :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.