tomkinas123

Alan Wake / American Nightmare

Rekomenduojami pranešimai

Isbandziau ir as, labai fainas kol kas :D Idomu, isdestymas ne is eiles, yra klaustuku ir t.t. Storyline'as nerealus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai geras tikrai, loshiau nenusivyliau uz lost planet geriau :D, bet nervino manuscript rinkimas kai praleidi koki viena ir atitraukia nuo skaitymo tada jau loshi :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.metacritic.com/games/platforms/xbox360/alanwake

na siaip tikejaus kad metacritics vertinimai bus perlipe 9 balus,taciau taip nera,nera net nei vieno reviewo(kolkas) kuris duotu auksciausia bala kas irgi keista,matyt zaidimas turi ir minusu rimtu...

anyway pasimegaut yra kuo vistiek :D

Redagavo shaokan

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perejau tik 1 chapteri ir biski 2. Tai galiu pasakyt totalus "mind-fuck". Tokio kokio ir tikejaus :] Nes dabar losi ir nesupranti kas cia dedas :)

 

tai zmona lyg ir uzlenke kazkas, tai lyg ir pavoge, tai lyg ir apsihashines jis, tai lyg nea (gal tik galva susitrenkas). Nu nerealu :}

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Baigiau game, labai geras. Patiko man ziauriai. 6 Episodes is viso. Tik ta pabaiga man kazkokia messed up, nelabai supratau. O seip manau vienas is geriausiu zaidimu siais metais :D

Redagavo Eimis223

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Baigiau game, labai geras. Patiko man ziauriai. 6 Episodes is viso. Tik ta pabaiga man kazkokia messed up, nelabai supratau. O seip manau vienas is geriausiu zaidimu siais metais :D

o kai baigi pirma karta, antra karta zaid ant to pacio (lieka surinkti termosai, popiergaliai ir t.t) ar reikia viska vel per naujo rinkti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.