tomkinas123

Alan Wake / American Nightmare

Rekomenduojami pranešimai

Baigiau game, labai geras. Patiko man ziauriai. 6 Episodes is viso. Tik ta pabaiga man kazkokia messed up, nelabai supratau. O seip manau vienas is geriausiu zaidimu siais metais :D

Kiek viso valandu uztrukai ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per pirma karta kiek achivmentu surinkot? as 4 episode pradejau jau 18 surinkes(zaidziu ant hard) Anyone? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uztrukau apie 9h. For isstatu:

Taip Alan'o zmona bus gyva

Redagavo Eimis223

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip geriau pradet zaist, nuo normal sunkumo, susirinkt dauguma ach ir tada damust ant sunkiausio ar is kart nuo pacio didzausio sunkumo? kaip kas zaidzia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ant normal irgi. Kazakip labai retai pradedu zaisti zaidimus jau nuo sunkiausiu lygiu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as pabandziau nuo HARD, bent jau zinosiu kas laukia ant NIGHTMARE..isstatu - sumaisiai, EASY nera. turejai minti NORMAL..

9 valandos ant normal, as tikrai per kokias 13 apytiksliai, nes niekur neskubu ir slampineju kampais rinkadamas tuos "sudukus" visokius ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va perejau ant Normal, surinkau 30 (485G) is 50 (1000G) Achievmentu. Nors nesu tokio game zanro megejas, bet sitas game man patiko duoziau 9/10 ;)

 

Ginklu, soviniu metos bet kur, baznyciose, viduryje misku ir t.t. :) tas tai biski kazkaip...

Redagavo isstatu1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ginklu, soviniu metos bet kur, baznyciose, viduryje misku ir t.t. ;) tas tai biski kazkaip...

nzn, cia gal delto, kad normal zaidiai, kolkas nepasakyciau, kad soviniu pertekliu buciau jautes..ir tai tik tiems lavonams, varnu nesaudau :)

Redagavo laumius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nzn, cia gal delto, kad normal zaidiai, kolkas nepasakyciau, kad soviniu pertekliu buciau jautes..ir tai tik tiems lavonams, varnu nesaudau ;)

Didelio pertekliaus nera, bet nelabai manyciau, kad po visa miska yra isbarstyti soviniai atrodo labai realistiskai.. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

krc patekau i labai keblia situacija. turiu 2 shotgun sovinius ir 12 revolverio, daugiau nieko ir 8 - 9 "medkircius"..tai kaip povelniu man juos nusauti..juo labiau, kad visi kartu bega i mane..kazkokia mistika

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

krc patekau i labai keblia situacija. turiu 2 shotgun sovinius ir 12 revolverio, daugiau nieko ir 8 - 9 "medkircius"..tai kaip povelniu man juos nusauti..juo labiau, kad visi kartu bega i mane..kazkokia mistika

va ir surrvival puzzle ;D how to kill 8 freaks with no bullets - just run man, run and use flash light then run ;D arba apsvitini labai arti pribegi

ir i galva isnyksta greit jie

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.