lietuvis212

patarkit del xbox pirkimo

Rekomenduojami pranešimai

1.nu noreciau nusipirkt xboxa ir noreciau paklaust kur geriau pirkt nu ta prasme is kokios parduotuves kaune ?

2.koky geriau patartumes pirkt premium ar elite?

dekui ^_^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaune tai nebent pas edma gali jei nori,nuflasintas ir t.t. o koki pirkt tai jau cia tavo skonis jei turi pinigu tokiam ir tokiam tai pirk savo skoniu jei ne tai pirk premium ir dar pinigu liks zaidimams

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

omgema.lt, paskambink jiem ir paklausk uz kiek jie atsivez is tiekejo, pas juos labai pigu!

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galetu tas Edma mazdaug pasakyt kada pas ji bus ir tas kainas..o tai niekur nematau..negi taip sunku skelbime dar ir kaina parasyt arcade premium ir elite..Nu irdar pacio flashinimo

Redagavo Cermet

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

nesenai edmui skambinau,sake neturi ir nzn kada tures,levai,as ir is jo norejau x'a jamt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man nesunku bet manau jam jau visiskai uzkniso kai ten kas diena daug zmoniu skambina ir klausia ar jau yra kiek kainuoja ir panasiai...Ciuj reiks imti is BMS ta xboxa ten irgi nera bet ciuju greiciau atves nei pas Edma..Tada nuvaziuociau pas jis tikiuosi man jis iskart padarytu ir viskas..Tik man idomu kiek ten pas ji tas chipavimas kainuoja nu nereikia tiksliai sakyikim Arcadui ar 100 ar 200..

Redagavo Cermet

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man nesunku bet manau jam jau visiskai uzkniso kai ten kas diena daug zmoniu skambina ir klausia ar jau yra kiek kainuoja ir panasiai...Ciuj reiks imti is BMS ta xboxa ten irgi nera bet ciuju greiciau atves nei pas Edma..Tada nuvaziuociau pas jis tikiuosi man jis iskart padarytu ir viskas..Tik man idomu kiek ten pas ji tas chipavimas kainuoja nu nereikia tiksliai sakyikim Arcadui ar 100 ar 200..

apie kainas tau patarciau cia neklausineti o tai uzsidirbsi ispejima :lol:

 

apie kainas tau patarciau cia neklausineti o tai uzsidirbsi ispejima :D

klausk situ dalyku meistro

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

apie kainas tau patarciau cia neklausineti o tai uzsidirbsi ispejima :lol:

klausk situ dalyku meistro

Nu sory nezinojau kad negalima klausineti apie kaina forume..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.