padlavader

Trofejai PSN

Rekomenduojami pranešimai

Kiekvieną kartą, kai ši tema pasirodo pagr. puslapyje nervas sukyla - visų lvl kyla, o mano PS3 sėkmingai dulkes renka. Jau svarstau galimybę apie PS Vita įsigyjimą :D 

 

P. s. sveikinu, šviečias rimta platin'a, kažkaip tokių pastaruoju metu gaudavau vis mažiau :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia mano nuomonė - bet manau žaidimas daugelyje pusių patobulėjo, bet man atrodo kažkoks neišbaigtas. Neišbaigtas kokių ne dėl kokių bug'ų ar pan., bet turinio stoka. Pavyzdžiui:

 

Kur normalios "Endurance" lenktynės? (dėl to dabar ir reikės pultelį apvyniotą laikyt 18val)

 

Kodėl yra trasų, kurias gali žaisti tik (gal ir online, netikrininau) arcade/time attack rėžimuose, bet pačioje sakykim "istorijoje" jų neradau. (Red Bull Ring ir Chamonix, žiūriu į jus)

 

Ir įsivaizduokit, kaip buvo sunku lenktyniauti Brands Hatch trasoje, kai jos tiesiog nemėgsti, o ji yra vos ne kiekviename lenktynių tab'e.

Tas pats ir su Silverstone'u - gerai, kad ten bent galima tiesiog juokingai susitrumpinti kelią kertant kampus, todėl ten neužtrukdavau.

 

Trasų gausa įspūdinga, nors pasigedau keleto trasų iš senesnių serijos dalių, kurių neradęs GT5, tikėjausi rasti GT6 pvz Sietlo trasos iš GT3, Deep Forest Speedway (tai mane žudo, aš toje trasoje užaugau :( ), siaurų Citta di Aria gatvelių, Amalfio pakrantės šlaitų, ir galiausiai Special Stage 11 (kurios vaikystėje nekenčiau, bet dėl neoninių šviesų ir nakties aš ten visvien važiuodavau). Kaip ir minėjau, lenktynės nuolat vykdavo tose pačiose trasose, gan greitai pabosdavo.

 

Bet jeigu noriu atsipūsti, nerandu geresnio dalyko kaip ratas ar keli 27km de la Sierra, mano svajonių ratai ir smagus pralėkimas, kartais laikantis KET :D

 

Trophy wise, žaidimas pakankamai lengvas ir visdar nelabai suvokiu, kad tuoj turėsiu platiną. Gran Turismo platiną :o

 

Ją gavęs, žaidimą dar kuriam laikui pasiliksiu, nes daryti kaip žemiau - vienas malonumas :)

 

CEgnS14.jpg

 

EDIT: užmiršau offtopic'ą, o dabar nenoriu dėti, nes dings linkai. AAAAAAA

Redagavo Martynas007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuo toliau tuo labiau GT serija trumpeja, GT6 nepalyginamai trumpesnis uz GT2 :) kai kuriu trasu ir man labai truko, reik tiketis kad GT7 bus visko daug daugiau :)

 

@Tronox o tai kodel neberenki toliau sekmingai Platinu ant PS3 ? :)

Redagavo intenso33

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pamenu visą hype'ą, kai GT5 išėjo, negalėjau net žurnaluose atsižiūrėt :D

Pamatysim ką PD iškeps ant next gen'o :grt:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra antra platina! :) Walking dead 1sez. Ps4. Lengviausia platina kokia tik gali būti- nereikia nieko grindinti, nereikia 3 ar 5 sunkumo lygiais pereiti kad visus trofėjus gauti. Paprastai ir aiškiai- perėjai ir turi, kaip koks old school geimas :) Patiko istorija, labai įtraukė. Buvo momentų kai  mindblown wtf netikėti įvykiai,  ne kaip game of thrones serialo lygio, bet stengtasi į tą pusę. Duodu 9/10 balą nuimu tik dėl grafikos, nes ant ps4 norėtųsi gražiau. Nu bet story viską atperka :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant vitos platina ir as paemiau sito gerio, daug idomiau kazkaip zaidesi ant mazo ekrano nei ant PS4, bet reiks kada ir ant PS4 damust kai noresis padepresuot :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia Dark Souls fanatu pagalbos. :) Taigi renku platinum, jau gan nedaug liko, esu pacioje pabaigoje pirmo perejimo, susitvarkysiu su visu max ginklu trofejais, nes visi resursai paruosti, viskas kas imanoma is ginklu ir burtu, slab surinkta. Kazkodel praleidau darkmoon ir darkwraith covenant ir kadangi del uzmustos gwyndolin ir atiduotos sielos frampt ju pasiekti negaliu teks paimti juos ng+. Kaip suprantu paskutini miracle gausiu paaukojes 10 souvenirs darkmoon, tai juos irgi pafarminsiu dabar.

Taigi realiai ng+ bus like istoti i abu covenant, gauti paskutini miracle, paimti kita pabaiga. Klausimas kurias vietas galima praleisti? Kiek zinau platinum nera reikalingas depths ir blighttown, ka dar galiu praleisti? Ir kaip su bosu sielu ginklais, kaip suprantu kiek galiu geriau pasigaminti dabar, o likusius pabaigti per ng++ kad nereiketu du kart rinkti ember is dephts, per ng+ ir paskui vel per ng++. Ech ta paskutine sif siela del kurios reikes trecia kart xujarint. :D

Redagavo Thetruth

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiekvieną kartą, kai ši tema pasirodo pagr. puslapyje nervas sukyla - visų lvl kyla, o mano PS3 sėkmingai dulkes renka. Jau svarstau galimybę apie PS Vita įsigyjimą :D

 

P. s. sveikinu, šviečias rimta platin'a, kažkaip tokių pastaruoju metu gaudavau vis mažiau :(

Tas pats ir man. Ilga laiką prie PS3 nebuvau prisėdęs, kokia pusantrų metų, tai kai prisijungiau iškart susinervinau, visi kas po 10-15 platinų turėjo, tai jau turi po 40-50 :D Dabar jau truputis laiko atsirado, tai reiks po bent simboliškai trofėjų parinkt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas pats ir man. Ilga laiką prie PS3 nebuvau prisėdęs, kokia pusantrų metų, tai kai prisijungiau iškart susinervinau, visi kas po 10-15 platinų turėjo, tai jau turi po 40-50 :D Dabar jau truputis laiko atsirado, tai reiks po bent simboliškai trofėjų parinkt :)

Dar tas PSN Leaderboard tokį vos ne ir spaudimą sudaro, nes nesinori kristi žemyn :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad GT6 nėra sunki platina (kiek skaičiau ir klausiau žmonių/0, pačio žaidimas dar kol kas Danijoj, turėčiau gauti po naujų, užsimaniau labai lenktynių žiedinių, bet be šito nelabai kas daugiau ir yra. GT5 ten tai košmariškų lenktynių buvo, vienam stage varai non stop 3-4h kad pereitai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas pats ir man. Ilga laiką prie PS3 nebuvau prisėdęs, kokia pusantrų metų, tai kai prisijungiau iškart susinervinau, visi kas po 10-15 platinų turėjo, tai jau turi po 40-50 :D Dabar jau truputis laiko atsirado, tai reiks po bent simboliškai trofėjų parinkt :)

Tuomet sėkmės renkant MW3 trofėjus. Man dviese labai įdomiai susižaidė spec misijos ar kad pasiekti 15 priešų bangą. :thumbup:

 

@Tronox, imk Vita ir galėsi rinkti, o tai dar neatlaikysi nervų antplūdžio. :D

Redagavo Mantinijo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tuomet sėkmės renkant MW3 trofėjus. Man dviese labai įdomiai susižaidė spec misijos ar kad pasiekti 15 priešų bangą. :thumbup:

 

@Tronox, imk Vita ir galėsi rinkti, o tai dar neatlaikysi nervų antplūdžio. :D

Dar menesi pakentet reikia, kol sesija praeis ir persikraustysiu, tada laikykyites! :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tuomet sėkmės renkant MW3 trofėjus. Man dviese labai įdomiai susižaidė spec misijos ar kad pasiekti 15 priešų bangą. :thumbup:

 

@Tronox, imk Vita ir galėsi rinkti, o tai dar neatlaikysi nervų antplūdžio. :D

Tai gal norėsi padėt? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal norėsi padėt? :D

Žinoma, bet su viena sąlyga - jei turi mikrofoną. Nes gana daug darbo. Paprasčiau taip žymiai. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinoma, bet su viena sąlyga - jei turi mikrofoną. Nes gana daug darbo. Paprasčiau taip žymiai. ;)

Aišku, kad turiu :)

P.s Berods neturiu tavęs drauguose, tai reiks pakviest, ar jei tu būsi prie PS3, tai pakviesk mane. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.