Rimksss

X360 jungimas prie seno TV

Rekomenduojami pranešimai

Aš turiu sena (10 metų senumo) televizorių ir man įdomu ar prie jo pajungus X360 kokybė bus prastesne? O gal jau net senukas nesugebėtų pavilkti naujos kartos konsoles :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kiek skaičiau, tai atrodo galima pajungti prie bet kokio tv, tačiau vaizdo kokybė skirtusi .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš turiu sena (10 metų senumo) televizorių ir man įdomu ar prie jo pajungus X360 kokybė bus prastesne? O gal jau net senukas nesugebėtų pavilkti naujos kartos konsoles :D

Su kuo tu lygini ta kokybe ? Desimties metu senumo bus tikrai CRT, tad is 480 vertikaliu eiluciu nesitikek nieko ispudingo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš turiu sena (10 metų senumo) televizorių ir man įdomu ar prie jo pajungus X360 kokybė bus prastesne? O gal jau net senukas nesugebėtų pavilkti naujos kartos konsoles :D

Nesupratau... tai tu turi ta tv bet nepabaindai pajungti xboxa ir pasiziureti? :D

jei nori geriausios kokybes tai prijung prie lcd tv ar monitoriaus, bet galima zaist ir ant paprasto tv.

gal tau jo ir uzteks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš turiu sena (10 metų senumo) televizorių ir man įdomu ar prie jo pajungus X360 kokybė bus prastesne? O gal jau net senukas nesugebėtų pavilkti naujos kartos konsoles :D

jei cia rasai reiskia turi pc ir monitoriu,tai pamegint pajungt prie to savo teliko ir paziurek kaip tau rodo,gal tau uzteks jei nesvarbu grafikos detalumas ,o siaip prie moniko pajunges pamatytum aisku skirtuma,tik aisku reikia vga kabelio dar,as jau geriau losciau ant 17' moniko negu ant kokio crt 21' teliko,nu kad ir ant didesnio,vistiek kaip su turimu moniku gali lost pc juk,tai taip pat ir boxa gali pasijungt ir lost sededamas prie to moniko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.