no0ne

Konfiguruojam sharinimo nustatymus

Rekomenduojami pranešimai

internetas neletes ant pigiausios plokstes neto?

matai pajungus bet koki tinklo skirstytuva (routeri, swich'a ar kt) visada siek tiek prarandi greicio. Bet nemanau kad pajusi nuostoli.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia jusu pagalbos...

 

Kuomet as sujungiu xbox 360 su pc tinklo plokste, ir ivykdau pati pirma punkta t.y.pakeiciu IP i 192.168.0.1 tuomet man dingsta internetas ant PC, ir nustacius viska kaip rode Noone vistiek niekas nesikeicia, interneto nei ten nei ten nebuna. Atkeitus ant PC i "Obtain an IP Address automatically" internetas ant PC atsiranda, o xboxas taip ir toliau miega, nors nustatymai geri... Padarius ant xbox automatinius nustatymus nieko gero.. Nezinau ka daryt, gal cia plokste bloga, nes jau sena jinai.. Pas mane PC pajungtas prie LAN'o per skirstytuva.

Redagavo slc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia jusu pagalbos...

 

Kuomet as sujungiu xbox 360 su pc tinklo plokste, ir ivykdau pati pirma punkta t.y.pakeiciu IP i 192.168.0.1 tuomet man dingsta internetas ant PC, ir nustacius viska kaip rode Noone vistiek niekas nesikeicia, interneto nei ten nei ten nebuna. Atkeitus ant PC i "Obtain an IP Address automatically" internetas ant PC atsiranda, o xboxas taip ir toliau miega, nors nustatymai geri... Padarius ant xbox automatinius nustatymus nieko gero.. Nezinau ka daryt, gal cia plokste bloga, nes jau sena jinai.. Pas mane PC pajungtas prie LAN'o per skirstytuva.

Gal tavo ISP yra "pririšęs" tau interą ant vieno PC ? Redagavo no0ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.