ikilas

Xbox 360 Gedimai (RROD, E74 ir tt)

Rekomenduojami pranešimai

sveiki, turiu beda ,ijungiu xbox 360rgh  dega zalia lempute on ir daugiau niekas neveikia neisijungia. O po 5min uzgesta on lempute .Radau gedima :D buvo nedakistas hd laidas.

Redagavo vitavaida

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi, esu zalias dar ant xbox  bet susiduriau su tokiu klausimi: Pas mane atristas xbox i iXtreme LT+ 3.0 tai man tinka zaidimus siustis tik xdg3 ar galiu ir drasiai xdg2? O gal as klystu? xdg2 gal cia tas rgh, kur reikia i hdd rasyti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokiais klausimais rekomenduoju kreiptis i tuos kas pardave/nulauzinejo konsole, jie ir turetu viska isaiskint nuo A iki Z

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi, esu zalias dar ant xbox  bet susiduriau su tokiu klausimi: Pas mane atristas xbox i iXtreme LT+ 3.0 tai man tinka zaidimus siustis tik xdg3 ar galiu ir drasiai xdg2? O gal as klystu? xdg2 gal cia tas rgh, kur reikia i hdd rasyti?

veiks ir xdg2 .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Konsole pirkau ne nauja,o is skelbimu, Pardavejas paaiskino tik galima xdg3, paciam iskilo klausimas, todel ir klausiu. Aciu engineer . Bandysiu issirasyti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki. neseniai nusipirkau xbox 360. 2008m jasper modeli, ar jie daznai perkaista. gauna rrod ir pan? galvoju ar verta investuoti i rhg.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki. neseniai nusipirkau xbox 360. 2008m jasper modeli, ar jie daznai perkaista. gauna rrod ir pan? galvoju ar verta investuoti i rhg.

nedažnai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki. neseniai nusipirkau xbox 360. 2008m jasper modeli, ar jie daznai perkaista. gauna rrod ir pan? galvoju ar verta investuoti i rhg.

 

2008 metu turetu buti ne jasperis o falconas.

 

Pasitikrinti gali pagal sita paveiksliuka.

 

xbox360_model_guide.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vos ~3% 2008 gamitnu konsoliu yra jasperiai, tad tik pasitikslinau.

 

Jei tikrai jasperis tai gali buti ramus, neperkais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu uz atsakyma. Iskart ramu pasidare. Kad jasper tai 100% ir maitinimo lizdas. Ir amperos 12.1 raso ant lipduko. Reiskia galima tvarkyris ir sau pasilikti:) labai pigiai nupirkau tai galvojau ar pasilikt ar ka daryt

Redagavo kestukas89

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki zaidziau batman arkham city ir per filmuka visiskai pakibo tiek zaidimas, tiek konsole. Paskui isjungiau konsole ir vel ijungiau ir prasiejo ta vieta kuri uzkibo, gal cia kas negerai? konsole genda?

P.S XBOX 360 jasper RGH

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Neseniai nusipirkau xbox360 2009 m. fat modelį (manau kad čia Jasper). Iškarto įtarimą sukėlė ganėtinai triukšmingai dirbantis cd-room'as. Pirmas žaidimas, kurį pameginau paleisti buvo UFC undisputed 3 , įsijungiau ir po pusvalandžio per pačią pirmą kovą žaidimas pastrigo ir sustojo (garsas lyg ir eina toliau). Tada išjungiau ir vėl įjungiau xboxa paleidau žaidimą , dabar jis vėl užstrigo toje pačioje vietoje. (dvd verbatim naujas nesubraižytas diskas). Tada įsigijau kitą įrašytą diska su tuo pačiu žaidimu, pradėjau žaisti, zaidejo karjerą pasistengiau preiti greičiau ir praskipinau kelis žingsnius. Atrodė kad viskas gerai sužaidžiau pirmąją kovą ir žaidimas neužstrigo, tačiau užstrigo vėliau sekančiame žingsnyje panašiu laiku - po pusvalandžio. Tada palaukiau valandą ir vėl ijungiau xbox, pažaidžiau pusvalandį ir vėl tas pats - užstringa. Jus turbut sakysit kad uzstringa kai įkaista xbox360 , bet tada aš pameginau įdėti kitus zaidimus: London olympics ir PES2008. Šitie du žaidimai nestringa ir juos galima ramiai žaisti. Tai gal kas nors galite patarti kas čia galėtu būti? Kaip man vis dėlto pazaisti ta UFC?

 

P.S.  London olympics įrašytas į verbatim , o PES2008 originalus cd.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.