Kouzmich

Pasibaige musu laime

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

Tai kad daug labai yra tu geru zaidimu tai uz kiekviena mokedamas gali ir bankrutuot ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tai kad daug labai yra tu geru zaidimu tai uz kiekviena mokedamas gali ir bankrutuot ;)

Ne į temą

Sutinku , kad taip be saiko perkant tikrai i minusa kristi gali , bet del manes tikrai geru zaidimu , kuriuos pirkciau nedaug , ir beveik visi jie jrpg :) FFXIII yra tas zaidimas , kuri tikrai pirkciau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tai kad daug labai yra tu geru zaidimu tai uz kiekviena mokedamas gali ir bankrutuot ;)

haha kam jus ta off naudojat off topic skiltyje xD nesuprantu , na bet kalba neapie tai. Matai nusiperki viena originala su geru online rezimu koki FPS, viena su geru sigle player rezimu , vienas lenktynes su online geru , koki fighting geima ir pora RGP kad butu virs 100h ir viskas ko reikia , aij dar koki MMO ir ramei losi su draugais be jokiu problemu ir zinai kad gera darba kurejams padarei. tuos geimus atlosi visus metus ir sekanceis metais galima procesa pakartoti ar laukti tu zaidimu su prierasu 2 . beto nieks nesako 300 Lt iskur jus tas nesamoningas kainas traukiat ? 150 Lt ir geimas jusu , palauksit jis dar atpigs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ka aš labai džiaugiuosi ,nes nereiks pirkt geriausio visų laikų rpg už 300 lt

iš kur tu perki tokiom kainom? ;)

 

Fanbojai verkia :) smagu žiūrėt čia į jus :)

Nepykit :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu galima ir taip daryti ,bet supranti aš tai jeigu pvz ant xbox 360 lošiu po kelias valandas , valandą per dieną ir tai per metus pereinu kokia trisdešimt geimų.Na supranti ka noriu pasakyti nelabai aš mėgstu prie geimo užsisėdėt pereinu ir metu į kampą , o ant x dėžutės ir neoriginalius lošdamas bano negaunu.Aš turiu ps3 tik dėl mgs ,eye of judgement, eye toy (ir panasiu dalyku) ,blue ray, ir dar kelių ekskliuzyvų.Šiaip turiu tik pora geimų ant jo , ir ten judgement ,eye toy ..Tai nors galiu pinigus padet ant ps3 orgu ,bet šokinėju iš laimės ,kad sutaupiau apie porą šimtų litų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne nu jus tai kaip mazi vaikai, verkiat, kad cia nebus excliuzyvas. Nu nebus ir ka? O temos autoriui - atsargiai kraujospudis pakyls dar, priepuoli gausi koki...Nu parsisiusim mes ta ff ir ka? Pavydi kad mes nachaliavu o tu po 200lt mokesi? Vienu zodziu pasigidyt tau reiktu...Nematau ko cia pykt, kad iseis ir ant x`o.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man pavydo nėra tokiem locham, kurie siųsis jį, tiesiog parodai savo žemą lygį su tuo "nachaliavu" Esi ubagas matomai tiek finansiškai tiek protiškai, tai bent nesigirk tuo, o pavydėt ubagam...nu nežinau, nesveikas gali nebent

Owned

 

Man tai pat labai nepatiko , kad ff13 iseis ant xboxo nes net nemaniau , kad jis galetu toki gama pawest ar tai reiskias , kd ff13 bus shit ? Buciau net ps3 nupirkes del to zaido. Sutinku squareenix parsidaveliai ir microsoftas cia suktai aina pries ps3 dar nesu mates ne 1 ff gamo kuris butu isleistas ne ps platformai iskyrus ten gameboy . Na ziuresim kaip bus toliau ir lauksim.

 

P.S. po to kai is sony isejo senasis direktorius reikalai klostosi nekaip :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

kas tas FFXIII ?:D

Ne į temą

final fantasy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar kiek paskaiciau taigi ps3 turetojams newerta nusiminti nes kita ff13 dalis (ff13versus) bus isleista tik ps3 konsolem beto gal ff13 isleidimas ant boxo square soft strateginis zigsnis . Pvz xboxo turetojam suzaidus ff13 wisi nores pirkti ps3 ir sulosti ff13 versus, kartu galetu versus padaryti daug geresni uz ff13 taipogi uzsidirbti grazaus pinigo ( nors nemanau , kad daug kas pirktu zaida ,o greiciau ji atsisiustu ir isirasytu i kompaktus ) ir isleistu wisiskai atnaujinta ff7 :D.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

FF XI yra ir ant X360, ir ant PC, FF VII ir FF VIII ant PC. Jau nekalbu apie senesnisu kurie ant SNES ir kitu senoliu budavo.

 

Kouzmich tai kaip kvailys pasirode. Nei tas X360 toks silpnas (jokio PS3 zaidimo grafika nera akivaizdziai geresne uz X360 zaidimus). Gerai, SE gal bent ismoks zaidimus daryt normaliai, o ne kaip Konami, kuri SUCK HARD. MGS neturi apsoliuciai nieko, kam reiktu 10GB vietos.... As grafika tikrai gera (nu, ne MGS lygio) maciau <1MB uzimanciam faile.

 

P.S. Tie kurie sius, irgi yra lochai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas siuntiesi zaidimus tai siusis ir sita.Cia tipo isskirtinis zaidimas,kad ji pirkt reiktu :D Nors man tai tas pats visiskai,nelosiu as to ff vistiek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar kiek paskaiciau taigi ps3 turetojams newerta nusiminti nes kita ff13 dalis (ff13versus) bus isleista tik ps3 konsolem beto gal ff13 isleidimas ant boxo square soft strateginis zigsnis . Pvz xboxo turetojam suzaidus ff13 wisi nores pirkti ps3 ir sulosti ff13 versus, kartu galetu versus padaryti daug geresni uz ff13 taipogi uzsidirbti grazaus pinigo ( nors nemanau , kad daug kas pirktu zaida ,o greiciau ji atsisiustu ir isirasytu i kompaktus ) ir isleistu wisiskai atnaujinta ff7 :D.

del strateginio zingsnio tai manau visai mintis, nors realiai galim tik speliot, ka tas SONY su M$ sumane...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

lol osama cia beveik visi siunciasi o ne moka babkes kaip tu LOL

matot legalus geresni :(

Neperku aš visko, bet gerą žaidimą siųstis man ranka nekyla.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.