righN

Xbox 360 Zephyr lazerio keitimas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, turiu Xbox 360 Zephyr modelį su BenQ VAD6038 diskų skaitytuvu ir jis turėjo problemą, kad gana sunkiai skaitydavo diskus. Visada šiaip stengdavausi įrangą ir panašius dalykus tvarkytis pats, aišku pagal galimybės. Biški pasiklausinėjau Reddit, pasižiūrėjau pora pamokų ir nusipirkau naują lazerį - https://www.aliexpress.com/item/32272534888.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.77294c4dwjT2GY (senasis lazeris taip pat buvo HOP 141X). Išsiardžiau Xbox, įsidėjau naują lazerį ir jis vis dar neskaitė diskų, pasirodo praleidau viena dalį, kad su multimetrų turi susitvarkyti resistance (nežinau kaip tiksliai vadinasi). Gavau multimetrą, nusistačiau tarp 4-5ohms ir jis vis dar neskaitė diskų ir tik pradėjo skleisti keistus garsus ir apskritai lazeris nevisada suveikia (neužsidega raudona lemputė ant jo), trumpai tariant padariau daugiau problemų nei naudos :D Nešti į taisyklą nemanau, kad verta, nes kiek žinau sumokėsiu daugiau nei patį konsolę verta, tai noriu vis dar pamėginti paskutinį karta jį sutvarkyti. Gal būtų kokių pasiūlymų?

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

keista, kad pati konsole neuzsilinko. :)

Rizikuoji su zephyr, ir labai. Nebent kokia nors 2008-2009 metu autnaujinta/refurbished versija.

As turiu VAD6038 (2007 HWver. J-DA1A4) savo sroto kruvoje, bet neprisimenu ar ji puikiai veikia, bet didesne tikimybe, kad veikia. 

O kur cia radai, kad reikia reguliuoti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 7 minutes, liencas parašė:

keista, kad pati konsole neuzsilinko. :)

Rizikuoji su zephyr, ir labai. Nebent kokia nors 2008-2009 metu autnaujinta/refurbished versija.

As turiu VAD6038 (2007 HWver. J-DA1A4) savo sroto kruvoje, bet neprisimenu ar ji puikiai veikia, bet didesne tikimybe, kad veikia. 

O kur cia radai, kad reikia reguliuoti?

Kiek žinau tai vadinama POT Tweak, https://team-xecuter.com/community/threads/disc-read-problems-how-to-pot-tweak-xbox-360-dvd-laser.46256/. Na, konsolė dar kol kas pati gyva, už viena termopastą pakeičiau ir dulkės išvaliau, tai manau kol kas dar gyvens, dabar tik dar sutvarkyti šita nesąmonę :D

Redagavo righN

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasimatuok varza seno originalaus skaitytuvo. Ir sureguliuok ta varza ant naujo lazerio. Gal pas pacius kinus buvo blogai nureguliuotas. Ir neprazioplink kilo Omu, o ne Omu. Cia butu tukstantis Omu.

Kelintu metu xbox'as?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 8 minutes, liencas parašė:

pasimatuok varza seno originalaus skaitytuvo. Ir sureguliuok ta varza ant naujo lazerio. Gal pas pacius kinus buvo blogai nureguliuotas. Ir neprazioplink kilo Omu, o ne Omu. Cia butu tukstantis Omu.

Kelintu metu xbox'as?

Multimetras, kuri naudojau turėjo autorange (nežinau kaip verčiasi), tai tiesiog man kaip ir automatiškai tokius dalykus nustatė, tiesiog nebuvo pasirinkimo kOhm ar ne, o tiktais OHMs, čia turbūt ir bus mano klaidą. O ir originalaus skaitytuvo jau būsių numušęs (another one), nes galvojau, kad galbūt broką lazerio gavau ir tiesiog senajam bandžiau POT Tweak padaryti ir tas visai nustojo skaityti. O dėl metų rytoj galėsių pasakyti. Tikiuosi labai nepeiksite, dabar pasižiūrėjus, tai daug klaidų padariau tvarkydamas jį, na bet gyvenam ir mokomės :D

Redagavo righN

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 3 minutes, righN parašė:

Multimetras, kuri naudojau turėjo autorange (nežinau kaip verčiasi), tai tiesiog man kaip ir automatiškai tokius dalykus nustatė, tiesiog nebuvo pasirinkimo kOhm ar ne, o tiktais OHMs, čia turbūt ir bus mano klaidą. O ir originalaus skaitytuvo jau būsių numušęs (another one), nes galvojau, kad galbūt broką lazerio gavau ir tiesiog senajam bandžiau POT Tweak padaryti ir tas visai nustojo skaityti. O dėl metų rytoj galėsių pasakyti. Tikiuosi labai nepeiksite, dabar pasižiūrėjus, tai daug klaidų padariau tvarkydamas jį, na bet gyvenam ir mokomės :D

As savo lazerio parasysiu. Kad kazkoki orientyra turetum.

D pot. (DVD) - 4.40kOhm

C pot. (CD) - 1.50kOhm

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Konsolė pas mane 2007 metų. Dabar tiktais multimetro reikia naujo sulaukti, nes praita karta skolinausi, bet nusprendžiau sau nusipirkti, nes kaip pastebėjau kartais gali praversti, tai investicija į jį nepakenks.

Redagavo righN

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip kiek esu keites lazeriu tai nei vieno nekalibravau papildomai, visi veike out of the box

Tikiuosi lydmetalio uztrumpinimu nepamirsai nuimti pries naudojant nauja lazeri?

Redagavo GMR

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2020-04-14 11:50, GMR parašė:

Siaip kiek esu keites lazeriu tai nei vieno nekalibravau papildomai, visi veike out of the box

Tikiuosi lydmetalio uztrumpinimu nepamirsai nuimti pries naudojant nauja lazeri?

Ne, pirkausi kaip tik be jo, kadangi su lituokliu elgtis nelabai moku.

Umm, gavau multimetrą. Atsireguliavau naujajį lazerį ir jis kažkodėl nusprendė apskritai nebeveikti, konsolė kaip ir bando kažką su juo daryti, bet jis nešviečia. Norėjau mėginti senajį lazerį atsireguliuoti, jis kaip ir veikia (netestavau ar gerai skaito), bet kai prisuki baltą plastiką, kažkodėl tas varžtas nesilaiko ir taip buvo su pirmuoju nauju lazeriu, kuri gavau. Ar taip turi būti ar kaip?

Atsiprašau dėl žiauriai pavėluoto atsakymo, bet vis dar tikiuosi sulaukti pagalbos.

Nevermind, pasikeičiau laidą ir naujasis pradėjo veikti, bet diskų skaityt neskaito.

Atsireguliavau šitaip :

D pot : 4,45kOhm

C pot : 1,33kOhm
 

Labai sunku tuos pačius skaičius atsireguliuoti, tai gal šiokia tokia paklaida nieko blogo nepadarys.

Dažniausiai tiesiog išmeta Play DVD ir viskas, nesvarbu ar tikrai geras diskas ar blogas. Ir dar būna taip, kad konsolė kažkaip ne iki galo atidaro CD-ROM, nes nors ir atidarytas, vis vien parašyta, kad dar atidarinėja. Ir taip, guminius žiedus bandžiau valytis. Jau realiai nebežinau, ar man brokuotas lazeris pateko, ar aš kažką pridirbau...

Redagavo righN

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Po biski mazink varza, kol prades skaityti DVD. Del CD lazerio, jo nereguliuok, kol su DVD nesusitvarkysi. Del sensoriu (open tray, etc.)

Reikia prasivalyti sensorius.

https://www.youtube.com/watch?v=wZu2-muJDJE

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sensorių valymas kažkaip nepadėjo. Mažinau varžą po 0.1-0.2kOhm, iki 3.3kOhm maždaug daėjau ir dar vis neskaito normaliai. Pradėjo mesti Play Game nuo maždaug 3.8kOhm, bet paspaudus ant jo išmeta, kad Disc is Unreadable. Diskas tikrai geras, jis veikdavo ir ant senojo netgi. Aš kiek žinau 3kOhm jau kaip ir kritinė zona, tai ar man jau beverta tikėtis, kad tai duos kažkokios naudos?

Numazinau iki 3.01kOhm ir rezultatas tas pats. Jauciu, kad tiesiog pats CD-ROM jau bus sugadintas, o viso jo pakeisti neturiu galimybes, kadangi pas mane nesiojamas kompiuteris. Aciu visiems, kas bande padeti, bet jau kaip suprantu, bandyti cia kazka burti jau beviltiska.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.