Lawrynux

Del X360 garso.

Rekomenduojami pranešimai

Na va siandien ji isigijau, zinoma panaudota ... 2005-12-22 gamybos, bet viduje imontuotas papildomas ausinimas. Ir dar dave 2 men garantijos. Bet jis labai garsiai uzia, kazkaip gal cia pas visus taip ? Buna tyliau pradeda veikt bet taip gal minute, seip stipriai nekaista, nors pakolkas daug ir nezaidziau. Bet pvz vakare, kambary tas uzimas tikrai labai girdisi. O kaip pas jus ? :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei butai pasiskaites forume butai perskaites jog visi x360 garsei dirba (nu nera jau ten taip ir garsei) o pas tave dar papildomas ausintuvas tai dar daugiau garso prisideda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tas papildomas ausintuvas tikrai padeda ? Nes gale prilietus ranka tai taip karsta. Na rankos nedegina bet ir ne silta, pas tave kaip ? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pazaidus ~30min siltas pasidaro..bet temperatura daugiau nesikeicia.nu bet pas mane 2007-08 leidimo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mane toks karstas, bet atrodo irgi daugiau nekaista, tai nieko 2 men dar laisvai galiu zaist, garantijos bet tiek :) Aciu uz atsakymus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane apysiltis oras iseinantis is galo pasidaro tik po kokiu 10h zaidimo.. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O pas mane po 20min jau karstas ... :)

siaip labai labai senu metu tavo x'as, todel del ausinimo turi labai but atsargus, patarciau kol garantija yra zaist kiek iseina daugiau kad zinot jo galimybes.

laikyk ji taip kad vietos aplinkui butu, kad salto oro galetu pasiimt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O pas mane po 20min jau karstas ... <_<

Zinau, su mano senu boxu taip pat budavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O pas mane po 20min jau karstas ... <_<

nekreipk tu i tai demesi, na ir kas kad karstas? pas mane visada vos paleidus geima karstas ir nk, jeigu viskas gerai einasi tai ir zaisk, kjp jau sake Viperkillz spausk is boxo kiek gali kol garantija yra, jeigu viskas gerai tai ner ko jaudintis<, ne visi juk 2005 metu brokuoti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nekreipk tu i tai demesi, na ir kas kad karstas? pas mane visada vos paleidus geima karstas ir nk, jeigu viskas gerai einasi tai ir zaisk, kjp jau sake Viperkillz spausk is boxo kiek gali kol garantija yra, jeigu viskas gerai tai ner ko jaudintis<, ne visi juk 2005 metu brokuoti

Jeigu karstas po 20 min tai jau negerai. Apskritai senesniu modeliu motitines plokstes nuo karscio islinksta ir atsijungia procesoriaus kontaktai(taip vadinamas RRoD). Taigi jei MS jau tokius isleido, tai be isimties visi turi tikimybe perkaist, ypac jei x360 laikomas prie kokios sienos prispaustas Redagavo trygoon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu karstas po 20 min tai jau negerai. Apskritai senesniu modeliu motitines plokstes nuo karscio islinksta ir atsijungia procesoriaus kontaktai(taip vadinamas RRoD). Taigi jei MS jau tokius isleido, tai be isimties visi turi tikimybe perkaist, ypac jei x360 laikomas prie kokios sienos prispaustas

na tikimybe perkaist turi visi xboxai ir nauji ir seni, bet jei viskas gerai veikia ir dar plius cooleris yra tai mano manymu viskas bus gerai)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.