Shliuzas

Final Fantasy Type-0 (FFXIII Agito)

Rekomenduojami pranešimai

manau bus super zaidimas su super grafika ir super story ir zodziu viskas super gal kas zino kada isleidimo data ? :):):) Dekui Shliuzas uz video ir ft :) net nuotajka pakilo pamacius kas per geris bus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atrodo tai tikrai labai graziai, kad bus geras jau aisku, nes visi FF geri. Tikslios isleidimo datos dar nera tik 2009, bet ir tai bus JAP, o kol dar isvers i ENG :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

JAP jau yra bet nera malonumo jo zaist ;(

Nera jokios jp versijos , kazka painioji , gal su FF:Dissidia :lock:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal yra kokiu naujienu ? seip visai idomus zaidimas atrodo... tik koks jis daugiau bus ar tas action rpg ar tiesiog rpg?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal yra kokiu naujienu ? seip visai idomus zaidimas atrodo... tik koks jis daugiau bus ar tas action rpg ar tiesiog rpg?

Pokolkas tylu , o zaidimas bus labiau action orientuotas , panasiai kaip Crisi Core , tik , kad daugiau veikeju valdyti galesim.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pokolkas tylu , o zaidimas bus labiau action orientuotas , panasiai kaip Crisi Core , tik , kad daugiau veikeju valdyti galesim.

 

yey.. man turbut patinka action-rpg

 

 

 

btw. galetumet pasakyt man ne rpg fanatikui kuo skirias rpg, jprg ir action-rpg. nupirmus du dar skiriu gal bet trecias tai idomiai..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yey.. man turbut patinka action-rpg

btw. galetumet pasakyt man ne rpg fanatikui kuo skirias rpg, jprg ir action-rpg. nupirmus du dar skiriu gal bet trecias tai idomiai..

Ne į temą

RPG skirstomi i WRPG(western role playing game)- pvz. Oblivion , tai RPG sukurti us arba eu kureju ir JRPG(japanese role playing game) - pvz. kaip Final Fantasy ir Star Ocean serijos , sukurti isskirtinai japonu kureju, taipat dar yra MMORPG(massive multiplayer online role playing game)- pvz. Warcraft ir SRPG(strategy role playing game)- pvz. Final Fantasy Tacticts arba Valkyria Chronicles. RPG arba JRPG buna grynai RPG arba Action-RPG zanro , jie skiriasi tik tuom , kad Action-RPG turi daugiau veiksmo elementu , kaip Crisis Core ir Parasite Eve. Kaikur neiskiriam ar zaidimas WRPG ar JRPG , paprasciausiai vadinami RPG, bet zinok jei kurejai japonai tai jau JRPG zaidimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jo tikrai laukiu nesulaukiu ir as to geimo nes dar kaip crisis core taj isvis zjbys. :D o seip dar noreciau viena klausimeli uzduoti. ar verta bandyti gauti Final fantasy VIII nes kiek skaiciau taj ziaurei geras grajus.

Pats grajinau tik crisis core ziauriai patiko man tas :D na zodziu man ydomu ar verta losti ta ff VIII

bandziau losti final fantasy dissania ar kaip ten na nesudomino kai pabandziau lost :D

na dar jai kas galit pasiulykit kokios versojos geriausios is ff ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai geras turi but,kadangi megstu final fantasy tai jis tikrai man turetu patikti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kovos sistema tai labai primena Crisis Core, tik pastebėjau kad pagaliau kovoje iš veikėjo pusės bus dar kas nors. Tai džiugina. Dar norisi tikėtis kad nebus monotoniškų side missijų kaip buvo Crisis Core(jokių būdų nesakau kad Crisis Core yra blogas žaidimas, bet šis dalykas buvo vienintelis akmuo į Crisis Core daržą)

Pradžia trailerio labai kažkodėl primena Red Faction II žaidimą. Frakcijos, kultai, leadership - net šviesos gamma pradžioje yra tokia pati... Keista :)

 

Istorija suksis apliks kristalus vėl matau (bent jau kažkiek). Serija vadinasi Fabula Nova Crystalis tai nenustebina. Gerai nors tiek kolkas.

Tikėsimes kad žaidimas bus vertas demesio, bet vistiek kažkodėl manau kad Crisis Core sekmės jau jam nepakartoti.

Bet - WHO KNOWS. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is trailer atrodo bent jau man, kad bus nuostabus zaidimas , net sudomina ziuret ta trailery atrodo ziuretum ir ziuretum , o pats zaidimas kiek gameplay rodo tai siek tiek man atrodo ff12 primena :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.