egida

Prototype

Rekomenduojami pranešimai

Žaidimas pairodo birželio 9 diena. Gal kas žinote kur Lietuvoje galima būtu (preoreder) užsisakyti (originalu žaidima), tai dienai gauti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As gal palauksiu pirmuju apzvalgu,nes baiminuos del grafikos(kad nebutu kaip Spiderman).

Redagavo BABUANAS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o taip pagaliau isejo kiekwiena diena linkomanijoj sedejau ir laukiau kol pasirodys :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Gal kas jau zaide?Ar geras?

Lošiau, ir galiu pasakyt savo nuomonę, jei kam įdomu:

 

Gerai (sorry aš jų laabai nedaug parašysiu nes noriu iš pradžių parašyt kas man nepatiko :) ) :

tikrai itraukiantis žaidimas

didelis miestas

per 2h nenuobodžiavau, tikrai yra daug collections ir side-missions ir pan.

Gali būt bet kuo, nors ir civiliu (tik ne zomniu) tačiau vienu metu gali pakeist tik į vieną išvaizdą, pvz.: suryji civili- gali pavirst į civilį arba į alex, po to suryji kareivį, tai gali pavirst į kareivį arba į alex, jau į tą ankstesnį civilį nebegali pasiverst

 

Blogai:

Mano nuomone, galėjo tikroviškiau įgarsint, nes neatskiri, SPOILER-->

Ne į temą

pvz kai jo sesė pasako "Be careful" ji tai pasako be jokios pauzės ir jis jau buvo vos neišėjęs už ekrano, nė sustojo nė ka, ji tai dar pasakė taip greit kad tai atrodė visiškai bereikšmiška
.

 

 

Yra bugų, pvz.: mašinū priekiai pakilę ore, o galas apačioj :P, jei suryji kokį žmogų SPOILER-->

Ne į temą

su stealth consume skilu
tai nors ir aplink tave visa armija ir civiliai- jie nesureaguos :) (man tai šitai labai juokingai atrodė, tarsi visiem p* kad ten kažkas kažką ryja, ar jų draugą ar ką, o jei ti kpastumi ką nors tai jau visi bėga)

 

Išžudai infected visame kvartale, eini o girdi kad jie ten stugauja rekauja, nu tarsi dar jų būtų (tokei zombių garsai), pasižiūri- vien lavonai, visos gatvės vien lavonais (COOL) bet sakau, idėti jų riksmai ir t.t.

 

 

Grafika nėra superinė (na čia jei su inFamous lyginsit), žmonių modelių kuriuos consumini nedašlifuoti man pasidorė (modeliai dažniausiai tie patys, kai kurių rankos tiesiog panašios į kokios barbės (tokios blizgančios ir plastmasinės))

 

Garso takelis nėra superinis. Man buvo kad kažkoks tarsi sirenos garas kartojosi kas keliata minučių ir kažkoks beat'as, iš pradžių pagalvojau kad bugas, bet ten daina (kuri pastrigo ir vis kartojosi iš pradžių)

o šiiap tai tokie gal ir siaubo žanrui garasi

 

To sum up: žaidiams tikrai vertas ir per tą visą smagumą tie bugai beveik netrugdo, muzika gali užknist, nebent vėliau jdaugiau jos atsirakina- šito nžn, žmonių krūvos ant tiek jų daug kad net nenormalu, mašinų irgi. Aš lošiu ant easy, todėl man gan lengvai tie upgreidai einas (side questai prikrauna krūvas "XP" ) Patariu išmėgint, toks žaidimas atsipalaidavimui kaip tik. Dar yra CHEATS įvedimo galimybė, todėl jei bus epr sunku, tikriausiai bus ir linksmų 'čytų'.

Redagavo zozole003

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jus kaip norit chebra, bet as laukius birzelio 09 dienos kada jis oficialiai iseina busiu kantrus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jus kaip norit chebra, bet as laukius birzelio 09 dienos kada jis oficialiai iseina busiu kantrus

Ne į temą

Kodel dabar nesisiunti?Tu lauki apzvalgos :P ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kodel dabar nesisiunti?Tu lauki apzvalgos :P ?
Ne, jis laukia oficialios isleidimo datos kad negautu bano, o kadangi as durnesnis uz ji tai jau burninu i DL :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandžiau

Vertinčiau prastai.Grafika prasta, įgarsinimas prastas,ir istorija nieko gero.Žaidimas priklauso tai kategorijai kaip wolverine.Atrodo smagu palošt valandą ar dvi.Tačiau įsijungus ir kiek daugiau pažaidus pamatai, kad žaidimas neturi prasmės.Tiesiog monotoniškai slenki storylinu ir tiek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, jis laukia oficialios isleidimo datos kad negautu bano, o kadangi as durnesnis uz ji tai jau burninu i DL :P

Ne į temą

O tai jei zaidima pradedi zaisti pries isleidimo data gauni Xbox LIVE ban'a?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

O tai jei zaidima pradedi zaisti pries isleidimo data gauni Xbox LIVE ban'a?
Ne į temą

100% negausi, bet tiesiog jie gali uzmatyt kad zaidi graju pries isleidima ir supras kad piratauji

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

100% negausi, bet tiesiog jie gali uzmatyt kad zaidi graju pries isleidima ir supras kad piratauji

Ne į temą

arba kad turi labai gerų pažįstamų :P
Redagavo zozole003

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.