Jonis

Geros kokybes muzika

Rekomenduojami pranešimai

Gal zinot kokiu torentu saitu ar emule nuorodu, kur butu DTS 5.1 8) arba 24bit kokybes muzikos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na del torrantazos, tai nezinau.. Keik teko mp3 girdet is ten, tai blogos kokybes ta muzika. O del to 5.1. Tikrai ne muzikai skirtas 5.1, tik filma.. nes Geriausiai musika skamba per stereofonini stipriaka ir per stereo koloneles. Esu isitikines. Geriau gauk orgiginalu cd, turek gera STEREO stipriaka (ne koki dvd grotuva, ar recieveri) ir dvi geras koloneles ir tikria pajusi muzikos grozi. Nes net teko lygint Marantz recieveri ir stereo stiprintuva su tom paciom kolonelem, nu nusaukit mane, bet stereo geriau groja nei tas "kombainas"... Be to, per 5.1 ne tai kad gyvai ta muzika groja, bet erzinanciai, nes dar iz galo paduoda garsu, kurie geriau girdisi negu priekyje esancios (toliau) ir siaip.. Filmam ziuret tai OK, perfect girdet is galo atbeganti kazka ar gatves surmuli, bet tik ne muzika..

 

P.S. Net ir dabar gamina lempinius stipriakus, aisku kainos nemazos, bet skirtumas tikrai yra juntamas tarp lempinio ir atsiprasant "super hi-end hi-fi hi-shit" tipo afigeno mikroschemu rinkinio..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nzn kaip ten is galo per garsiai be parsitempiau Depeshu DVD tai jokiu ten garsu is galo lishnu nebuvo. Nebent nebuvo del to kad yra teisingai sureguliuotas koloneliu garsas. Pas man stovi Audigy2 Platinium PRO, tai joj galima nurodyt atstumus ir kampus iki koloneliu ir ji pati kiekvienos kalashos garsa padidina arba pamazhina. Tai kad nera jokiu ten ishsishokanciu garsu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na gal, gerai sureguliavus, taip.. Nes pas viena zmogu sveciuose buvau, visi prisigere, luzo, kas ten ka veikinejo. O as atsisedau prie aparaturos paziuret, ne satrode brangi ir gera. Harma/Kardon recieveris su dvd grotuvu ir JBl koloneles 5.1. Ta Harman/Kardon firma tai gera, na ir kas be ko JBL varda uzsitarnave, bet net netai kad nenustebino muzikos skambejimas IS ORIGINALAUS CD, bet net erzinanciai skambejo, kai kurie CD, nes labiausiai man trukde galines koloneles. Bandziau kankint ta Equalaizeri, bet neispesiau nieko gero...

O vat pas dede stovi paprastas CD grotuvas, po juo Marantz STEREO stipriakas ir dvi Bosse koloneles (jei gerai prisimenu), tai ka tu, tikria neperdedu ir garantuoju, kad skambejo daug geriau nei tie 5.1. O aparaturos kaina mazdaug ta pati manau. Be to, teko Gramofone skaityt keleta straipsneliu apie KOKYBISKA skambesi namie. Tad velgi visi pliusai teko stereo sistemom. Ir deja, nors ir lempiniai stipriakai seniausiai ishstumti ish rinkos, bet dabar dar pagamina kai kurios firmos. Ir tie nauji lempiniai atskrate visu ishilimu, bereikalingu fonu ir t.t. O kiek teko skaityt, dometis uz lempini nieks neskamba geriau. Aisku ir kaina mokama nemaza...

Atsiprasau jei kazka nusinekejau, neesu ekspertas, bet tikrai teko dauk lygint paciam,ne tik skaityt.

O del to 5.1 tai pats su malonumu nusipirkciau prie PC, bet kisene neleidzia, tad kambary megaujuosi dviejom paskutines laidos Radiotechnika S-90F ir Amfiton stipriako skambesiu, kuriuo tikrai negaliu skustis :D

 

Papildyta po 4 minutės(-čių):

 

Be to, pabandyk palygint mazdaug tos pacios kainos mazdaug lygiaverciu GERU sitemu skirtumus. Stereo ir namu kino. Duodu 70%, kad pajausi skirtuma, kuris bus stereo naudai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip jeigu nori gera garsa isgaut per 5.1 kolonkes, tai tau reikia DTS garso. Nes jis tik per tas koloneles ir skirtas klausytis muzika. Patartina klausytis koncertus, nes per DTS skambesi issinaudoja visos 6 koloneles. Garsas sukasi ratu ir tuo metu isgauni toki efekta lyg butum pats koncerte.

Siaip pas mane stovi 7.1 kolonkes. Gigaworks*ai. Zjbs garsa isgauna. Tam ir kaina nemaza stovi uz jas...

OFF TOPIC

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.