Pihas

Naujas PSP modelis kuo toliau tuo labiau tai atrodo tiesa

Rekomenduojami pranešimai

as netikiu mano manymu daugiau laiko turi praiti, kad sony kurtu nauja portable konsole

Zmogau FFC yra rimta kompanija ir jos puslapyje Fak'u buti negali

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar DaX'o puslapyje paskaitinejau, ir atrodo tikrai tai tiesa, PSP 3000 Jau baigiamas testuoti- t.y. atliekami paskutiniai testai su juo.. :D Gal ant ziemos jo jau sulauksime :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei tureciua intera ant psp tai tik klaveturos truktu man ant jo, o seip daugiau man ant jo nieko netruksta. Jau geriau isleistu normaliu zaidimu daugiua ant psp negu nauja psp.

Redagavo Lauryz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ech gaila, greiciausiai nieko ten nebus ypatingo:/ tik suzadainau sau ir visiem nora naujesnio PSP kuris greit isbleso :D

ne suzadinai o sau postus suki..

 

 

seip soniui neverta leist jokios naujos PORTABle konsoles nes dar psp pardavimai yra geri.. o NDS neperdaug konkurentuoja... beto kazka girdejau apie nauja NDS idomu ar istikro.. bet kuriuo atveju as liksiu su savo PSP-2004 ir wiskas.. pilnos klavkes nereik man.. puikiai tiks dabartine elektronine...

 

tiek to....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

OhO naujas psp negaliu patiketi, jeigu rimtai toki padarytu kaip toje fotkei... tai butu zaibyskiausias daiktas anroje vietoje pas manea kiseneje... :D nes pirmoje kepsai.... :D:D ne jokauju aisku... as manau kad ant Kaledu jau isleis i Pardavima kad many gautu daugiau... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu ir isleis i pardavima tai ant svenciu.. tada didziausi pardavimai wyksta.. still, manau nebus jis toks puikus kaip cia giriamasi, man PSP naudingas tik muzikai, zaidimams ir kartais wideo nereik jokiu klavkiu 3G skype ar wisokio kito extra - crapo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

ne suzadinai o sau postus suki..

seip soniui neverta leist jokios naujos PORTABle konsoles nes dar psp pardavimai yra geri.. o NDS neperdaug konkurentuoja... beto kazka girdejau apie nauja NDS idomu ar istikro.. bet kuriuo atveju as liksiu su savo PSP-2004 ir wiskas.. pilnos klavkes nereik man.. puikiai tiks dabartine elektronine...

 

tiek to....

 

Tiesiog paraisua kai ka ir persigalvojau nebe rasyti... todel biski paredagavau, galvoji neturiu ka veikti, kaip kokias nors nesamones rasineti, zinok man giliai p*

Redagavo Pihas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas jau anonsuotas naujas psp sony konferencijoj pasiskaitykit kas:http://www.games.lt/g.php

Redagavo pihx2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal mane PSP-2004 bus paprastas piece of crap pratesti umd disku pirkima , kadangi jau pareiskta kad prisides tik mikrofonas ir truputeli geresnis LCD ekranas ... lietuvoje tuo tarpu jis dar negreiciau pasirodys ir beto mano manymu atsiras darbo DaX , kad butu CfW nes ir patys girdeje apie naujus procus .... mano manymu jis visiskai nevertas pirkimo , nes galite nusipirkti ausines su mikrofonu ir tai bus dvigubai geriau negu mikrofonas ant psp , nes pagalvokit kiek pasaliniu garsu jis gaudys , o del LCD tai visai ir neblogai taciau nemanau , kad dabartiniem PSP 1000 , PSP 2000 savininkams reiketu keistis i PSP 3000 ... o ir tiek kurie neturi psp ir lauks 3000 mano pasiulymas butu kad pirktu arba slima arba phata nes nusipirke turesit dar daug problemu kol atsiras tam tikras budas "nuflashint" 3000...

 

P.S. Kaina nesiskirs nuo dabartinio PSP :) tai savaime suprantama kad ne tiek ir brangus nauji pakeitimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Baigesi svajones PSP-3000 jau cia. Ka galiu pasakyt, nieko naujo :yes: geresnis ekranas, vidinis mikrafonas kaip ir nieko, stai nuotraukytes :)Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na manau galetu jie bsk padirbet prie sio projekto ir padaryt psp 3000 naujos kartos :) su blue ray :yes: ir nauja grafika ir pan ... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.