viliuxsas

naujas hdd ant PS3

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, uzsimaniau as isideti apie 300 gb ant PS3, nes truksta man vietos nors ir turiu 60 gb. tai va norejau paklausti jeigu as pasikeisciau hdd tai jau kaip ir zinom pradings visi zaidimu seivai video filmai ir is psn stores parsisiusti game taip? tai va norejau paklausti ar yra kokiu budu pasidaryti kopija zaidimu seivus issaugoti i usb atmintine ar kur nors kitur? Dar norejau paklausti kodel reikia pasidaryti backup kopija? o galiausiai norejau paklausti kokia geriausia firmos isideti i hdd ir kokios ten reiktu jei galit parasykit pavadinima :) uz atsakymus busiu dekingas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seivus i fleshke gali susimesti, netvorko geimus gali vel parsisiusti is PSn prisijunges su tuo acountu kurio pirkai geimus, tereikia nueiti i download list. O toliau atsakyti negaliu, truksta ziniu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl firmos.

Pačiame PS3 įdėti Seagate hardai. Gali tos pačios firmos ir dėti. Nors šiaip didelio skirtumo nėra. Tiesiog dėk patikimų firmų, tokių kaip Seagate, WD, Samsung... Aš sau įsidėjau Samsung'o 250 Gb 5400rpm HDD. Dirba tyliai. Jokių strigimų ar lagų nepastebėjau. Kolkas jokių kitų problemų irgi nebuvo (tfu tfu tfu per kairį petį :lol: ).

 

Jei darai backup, tai atskirai nei žaidimų, nei seivų saugoti nereikia. Backup - išsaugo visisškai visus duomenis esančius HDD (foto, muzika, video, demo, žaidimų failai, seivai ir t.t.). Telieka surasti pakankamai didelį flašą, arba tiesiog išorinį HDD, kad viskas sutilptų.

Beje, nuo savęs patarsiu, prieš darydamas backup'ą, ištrink kuo daugiau nereikalingų failų (pvz.: demo, kurie jau pereiti, ir žinai, kad jau jų nebežaisi) - sutaupysi labai daug laiko... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kalusimas,ar zinote ta loveli gelezini kuris yra ant hardo prisuktas ps3????tai va ar nezinote kur galima toki dar gauti???kai isemi hdd is ps3 jis lovelyje tokiame geleziniame,atsuki ta loveli,ir dedi i ta loveli nauja hdd,cia jai keisti hdd,kaip as ir padariau,man lb reik zinot,dekui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar noreciau viena toki dalyka paklaust jei as daryciau backupa tai man trofejai isirasys i isorini diska o paskui perkelti i nauja hdd ar ne ar cia tik psn acc issisaugo tie trofejai nes nenoriu kad pakeites hdd pradingtu mano trofejai

Redagavo viliuxsas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

krc as keiciau hdd,nieko nedariau,jokio backup,iskart isemiau idejau nauja,ir buvo ir trofejai,ir mano acc likes,nezinau kodel,bet va taip,tik zaidimai neliko ir ju seivai

hdd samsung sata 5400rpm kaip loptopui turi buti,plonas,mazas

beckup reikalingas tam kad kitame hdd butu tavo visi zaidimai,zaidu seivai,bet man tai nereikejo tokio sudo

Redagavo Tomecko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kiek pavėluotai atsakysiu, bet tik dabar atkreipiau dėmesį į klausimą apie trofėjus. Gal ką išgelbėsiu nuo trofėjų praradimo :badmood:...

Trofėjai kaupiasi ne HDD, tas tiesa, bet prieš keičiant HDD, BŪTINA sinchronizuoti turimus trofėjus su serveriu. Kitaip išliks tik tie trofėjai, kurie buvo sinchronizuoti seniau.

Aš pasimokiau iš savo klaidos. Praktiškai aš turiu 2 platininius Burnout trofėjus... :) Vieną praradau, kai nusprendžiau suformatuoti HDD profilaktiškai, prieš tai nepadaręs sinchronizacijos... :) Teko 2 kartą dėl platinos kovoti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kiek pavėluotai atsakysiu, bet tik dabar atkreipiau dėmesį į klausimą apie trofėjus. Gal ką išgelbėsiu nuo trofėjų praradimo :)...

Trofėjai kaupiasi ne HDD, tas tiesa, bet prieš keičiant HDD, BŪTINA sinchronizuoti turimus trofėjus su serveriu. Kitaip išliks tik tie trofėjai, kurie buvo sinchronizuoti seniau.

Aš pasimokiau iš savo klaidos. Praktiškai aš turiu 2 platininius Burnout trofėjus... ;) Vieną praradau, kai nusprendžiau suformatuoti HDD profilaktiškai, prieš tai nepadaręs sinchronizacijos... :) Teko 2 kartą dėl platinos kovoti :)

aciu kad perspejai nes kaip tik jau norejau keist HDD beje jei gali paaiskink kaip ten sinchronizuoti trofejus? Redagavo viliuxsas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tavo PS3 turi būti prijungtas prie interneto. Jeigu esi onlaine, tai tiesiog užtenka atidaryti savo trofėjų kolekciją (Game>Trophy Collection) ir sinchronizacija pasidarys savaime. Palauk kol pilnai pasikraus žalia juostelė ir dėl trofėjų galėsi būti ramus :beta:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tavo PS3 turi būti prijungtas prie interneto. Jeigu esi onlaine, tai tiesiog užtenka atidaryti savo trofėjų kolekciją (Game>Trophy Collection) ir sinchronizacija pasidarys savaime. Palauk kol pilnai pasikraus žalia juostelė ir dėl trofėjų galėsi būti ramus :beta:

Ne į temą

supratau aciu labai :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.