LiquiD

Dviracio padangos putimas

Rekomenduojami pranešimai

tai vat, isileido padanga man, o pripust nesuprantu kaip... brolis buvo statoile sako nepavyko jam... kaip reik pust per sita keista ventili?

 

Nuotrauka

 

Va foto jei ka...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gi cia reikia dvirtinies pompos....

Aisku, aciu... gal gali koki linka pavyzdziui idet ar paveiksliuka? :D Nes nlb as tose pompose gaudaus... Pas mane visad paprasti ventiliai buvo...

Redagavo Azotas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

;DD Cia ir yra pats paprasciausias dviratinis ventilis =]] Veliau tik pradejo eiti dviracio kameros su masininiais ventintiliais. Dziaugiuosi, kad vaikystej ne vien consolem zaidziau =] Nueini i senukus ir sakai: "man reikia dviratines pompos". Ir vsio =]

Pasitaisysiu. Tokio tipo ventiliai dazniausiai eina ant sportiniu dviraciu, jie kiek plonesni uz standartinius dviratinius, todel nevisos dviratines pompos gali tik. Jei netingi, nueik i Umarus pilies gatvej, daugmaz pasakyk kokiam ventiliui tau reik ir parinks =]

Redagavo Manic

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

;DD Cia ir yra pats paprasciausias dviratinis ventilis =]] Veliau tik pradejo eiti dviracio kameros su masininiais ventintiliais. Dziaugiuosi, kad vaikystej ne vien consolem zaidziau =] Nueini i senukus ir sakai: "man reikia dviratines pompos". Ir vsio =]

Pasitaisysiu. Tokio tipo ventiliai dazniausiai eina ant sportiniu dviraciu, jie kiek plonesni uz standartinius dviratinius, todel nevisos dviratines pompos gali tik. Jei netingi, nueik i Umarus pilies gatvej, daugmaz pasakyk kokiam ventiliui tau reik ir parinks =]

OK, aciu... Supranti tai mano pirmas MTB/Street tipo dviratis... Visalaik buvo pas mane masininis ventilis... :D

 

Ne į temą

Dziaugiuosi, kad vaikystej ne vien consolem zaidziau- Gyveni ir mokais... Beje- man dar vaikyste ;)

 

 

 

:P

 

 

 

Atrakinau tema, nes noriu pranest (gal kam tokia pati beda iskils), kad "Umarai" parduotuvej ten netoli Ukmerges maximos nusipirkau adapteri is masinines pompos i dviratine (uz 3 lt :P )... :) Aciu kas padejot...

 

PS- tai mano 3 (tik) dviratis normalus, tai sitas pirmas su tokiu ventiliu pasitaike

Redagavo Azotas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.