Player0008

Ar nesigailite, kad pirkote PlayStation2?

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

Tikrai nesigailiu ;] dar kai isigijau The Warriors game arba CANIS Canem edit tai išvis gerai ;] gerų žaidimu yra ant jo filmus eina žiet nu vnž tikrai neisigailiu ;]

Kas cia per daiktas ? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

 

Kas cia per daiktas ? :thumbsup4:

Ne į temą

taigi tas Bully Scholarship Edition ant ps2 versija senoji kuria perdare ant xbox 360..

Greit ps2 atsibodo tai pardaviau kaip sakant gailejausi. ypac dabar jau kas nori pirkt patartina geria nepirkt ir pasitaupyt pinigus ir nusipirkt kanors geriau...

Redagavo Nourishing

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as truputi gailiuosi...

Nes daugiau laiko praleidziu prie PSP....

Prie ps2 prisest nelabai yra laiko, nors zaidimu yra daug ir geru...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Labai gailusi, kad bandžiau, nusipirkau, žaidžiau. Ne Nepirkau. Žodežiu PS2 neturiu, ir laimingas sėdžiu ;) O gal ir turiu... Aaa... Ką aš žinau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tik praitų metų pabaigoje nusipirkau, pažaidžiau vos porą žaidimų tokių kaip "SVR08, DBZBT3" ir baigiau. Dabar gal pradėjau gailėtis. Nerandu savo stiliaus mėgiamų žaidimų ir šeip man nelabai PS2 valdymas patinka, o tuo labiau vis naujesnių žaidimų nebeleidžia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip gailiuos bet ta gailesti kaskiek glosto kad dar isejo rvs09 ant PS2 oj nerealu lost ji. Bet kai jau bus rvs10 (speju ant PS2 neiseis) tai oj ps2 pro langa ir kaska naujo :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tik praitų metų pabaigoje nusipirkau, pažaidžiau vos porą žaidimų tokių kaip "SVR08, DBZBT3" ir baigiau. Dabar gal pradėjau gailėtis. Nerandu savo stiliaus mėgiamų žaidimų ir šeip man nelabai PS2 valdymas patinka, o tuo labiau vis naujesnių žaidimų nebeleidžia.

Ne į temą

ko jau prastas ps2 waldymas? visi su pleisteishenu uzauge ir iprate. man kitoks waldymas jauciu nesamone butu.
Redagavo dankratas
Maziau fanboy`ink

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusipirkau PS2, nes kitiems pinigu neturejau ir nera ko gailetis... Dar nei 1/3 noretu zaidimu neperzaidziau. Nors, zinoma, noretusi pazaisti ka nors is nauju konsoliu hitu (Halo 3, Fable II, Dead Space, Forza 2, Mirror Edge, MGS 4, DMC 4..)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau nera ka cia kalbeti ps2 gan tokia primirus jau konsole bet zaidimu vis dar yra leidziama jei ir tikrai neblogu ir daug zaidimu yra lb daug tj tiesiog noredamas manau visu nepereitum kiek ju yra :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Tomaz

turiu ps2 3 metus ir daug zaidimu ir tikraj nesigaliu gera konsole aisku nebejauna bet gera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nusipirkau ps2 pries 1metus, ne kiek nesigailiu, net y canada isvaziaves gyvent pasiemiau ps2 ir graju kruva...db zadu pirkt ps3, bet namanau kad pridzius kur kampe ir PS2 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.