GorDo

CoD: world at War

Rekomenduojami pranešimai

o cia tik gandai ar tiesa kad xbox greiciau kepa kai zaidi WaW

 

EDIT:http://www.petitionspot.com/petitions/Itjustwontwork/ va kur radau

Redagavo Wolfazz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o cia tik gandai ar tiesa kad xbox greiciau kepa kai zaidi WaW

Kur tu ia isvis radai tokia nesamone?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

isskirtinis zaidimas :)

 

Man asmeniskai COD WAW zymiai idmesne COD dalis buvo uz COD MW, bet vistik niekas neaplenks COD2 :) . Gerai, kad padare ta Nazi zombie moda. Man nelabai patinka tos visokios naujoves, geriausia world war 2 tematika.

 

nu tai kam zaist ant Regular arba Recruit sunkumo? Isijungi iskart Hardened arba Veteran ir zaidi, tikrai tada nebuna buka saudykle, nes 2hit ir tu jau guli paslikas...

Pilnai sutinku :) . Kai pradejau zaisti COD zaidimus ant x'o tai visada zaidziu ant veteran sunkumo :) , erzina kartais, bet visgi zaidimas pasidaro zymiai tikroviskesnis ir idomesnis.

Redagavo FeatFest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien su draugeliu split screen 28 levelį pasiekėm der riese mape :D OMG buvo emocijų lošiant. Pas abu upgreidinti x-ray gunai. Ačiū dievui dar abu turėjom beždžionių, kurios tapo geriausiomis draugėmis :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

der riese map'e, man asmeniškai geriausia vieta buvo, kur reikai elektra pajungt ir už tavęs tas pastatas ir laiptais į viršų užlipi, o jei dar ir dežė ten atsiranda, tai išvis perfect.Berods virš 30 lv buvau išbuvęs.

P.s Kai dviese lošėt ir dar split screen tikrai neblogai.

Redagavo Klubas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viso losimo vinis kaip sakant yra paskutinio zombio pasilikimas raundo pabaigoj ir jo dalinis pribaigimas su granatomis, kol jis tampa bekoju. Tada gauni marias laiko tvarkyti reikalus. Dar kai split screen losi tiesioginis bendravimas yra labai didelis pliusas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jau tikrai, bet tik sunku būna nuspėt, kada jau zombių banga į pabaigą būna. Nes pasilieki ir dažniausiai dar nepabaiga, o tie zombiai šliaužioja ir maišosi, tad tenka pašalint juos :D Šiaip jei koks vienas draugas krenta, tai jau praktiškai game over :D Kai lošdavau su užsieniečiais, tai jie pastoviai, kai krenta draugas, tai bėga kelt, pofik jiem, kad didžiausias hordas už jo :P

Yra dar visokių nesamonių, tarkim loši su 2-4 draugais, tai po 2 galit subėgt į vieną mapo galą, o kiti 2 į kitą galą.Tada zombiai pasiskirsto kaip ir per pusę, viena pusė bėga ten o kiti ten :P Irgi lengviau lošt :] Bet man priimtimiausia į kampelį kokį visiems subėgt ir viskas :P Jei dar gun'ai geri, tai pasaka.

Redagavo Klubas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, uzsenieciai kaip idiotai lekia belekur ir nemoka lost. O siaip ten ant laiptu labai patogu stebti raundo pabaiga. Is musu kuris vienas karts nuo karto aki per langa uzmeta ar dar bega jie ten, ir tada susigaudom jau kada ten pradet laukt to paskutinio. Bandysim ryt 30+ lvl kalt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

32 lvl der riese split screen. Paskutinį levelį lėkiau teleportų metodu vienas be kulkų, griebdamas random ginklus nuo sienų. Nesveikuma :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki reikia patarimo.perejau 2x visa WOW surinkau visas 13 Dead card bet man neatidaro ju teikiamu galimybiu.tarkim kad pataikai i galva ir sprogsta. Ka reik padaryti kad atsirastų tos 13 funkciju,ar cia jos tik online veikia. Butu smagu jas pajunti kai zombius kapoji,zaidziam 2se ant 1Tv splitcreen.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ai tiesa, dar yra kas losia sit agame online? man reik padaryt pora online ach su co-op ir cooperative mode'uose. gal kas norit?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ai tiesa, dar yra kas losia sit agame online? man reik padaryt pora online ach su co-op ir cooperative mode'uose. gal kas norit?

Guli harde, neįsirašiau dar - neprisiruošiu ;), bet galėsim sulošt tik susisiekt reik :P .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.