Kaifas

James Bond 007: Quantum of Solace

Rekomenduojami pranešimai

Nu jau joa Max peyne filmas nekoks buvo zaidimas ir nekoks. O bondo sitas zaidimas nieko gero gameplay pazejus

Ne į temą

tai jo, kur tau 14metis supras normalu filma,patylek geriau :nunchuks:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mano nuomone tai gal geriau negadinkit kompaktu tokiems geimams :nunchuks: Pas drauga ant PS2 bandziau tai labai toks nekoks, man tikrai nepatiko, na bet cia tik mano nuomone :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nežinau pasilieku prie nuomones jog žaidimai pagal filmus sucks ir atvirkščiai.Nemačiau neivieno gero bondo žaidimo nuo ps1 laiku...

Ne į temą

O as atsimenu turejau kazkuri bonda ant ps1 tai labai patiko, buvau perejes 6 ar 7 kartus :nunchuks:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mazek MAX PAYNE jeigu ziuresi kaip parasta filma.. neblgoas bet jeigu tikiesi maxpaino pagal zaidima.. nusivilsi labai.. pvz savo bullet-time panaudoja karta ar du tik per visa filma..pabaiga tai savsiem.. bet cia apie ja neaiskinsiu

Ne į temą

Žiūrėjau aš tą tavo Max Payne'ą. Tikrai nenusivyliau. Labai patiko. Nepasakyčiau, kad nukrypta nuo žaidimo. Viskas labai panašu tik truputi labiau paįvairinta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant PS1 bondas buvo rulz. Dar rulino ir From russia with love, daugiau jokių gerų bondų ir nebuvo :|

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ant ps1 bondo buvo geriausi atsimeju turejau lyg 3-4 dalis 1 trecio asmens ,1 pirmo asmens ir dar trecia su masinom ,iki siol pastaraji turiu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas naujas "Dzeimsas bondas" lievas.. :D

Kodėl lievas? Man atrodo kad normalus, COD varikliukas, nesuprantu kaip gali būti lievas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodėl lievas? Man atrodo kad normalus, COD varikliukas, nesuprantu kaip gali būti lievas.

Na ir kas, kad COD varikliukas? Kad vienas geras žaidimas jį panaudojo, tai nereiškia, kad ir kiti bus geri. Gears of War yra puikus žaidimas, bet pvz Turok ir Timeshift yra geriausiu atveju vidutinybės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

TimeShift labai geras buvo...

Na pažiūrėjau youtube, tikrai geras žaidimas, rašysiuosi šiandien tikrai...

 

 

 

EDIT: Na va įsirašiau, manau jau ir nemažai perėjau, žaidimas tikrai geras... Labai patiko... Kam patinka James Bond, žaidimas tikrai patiks. :-)

Redagavo Kaifas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

timeshift labai vidutiniškas, nieko neišsiskyrė tik laiko lėtininimu, ypač nervindavo, kad turi visą apkabą suvaryt į galvą kad priešas kristų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai neblogas žaidimas ir gan sunkus jai loši ant 007 lygio, o taip tai grafika nekokia, bet pašaudyti smagu :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant pc buvo s**** ant xbox360 turetu but geriau bet netiek kad butu smagu zaist

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va perejau zaidima,zaidziau maximum 4 valandas,zaidimas ne tik lievas bet ir trumpas ;] man asmeniskai nepatiko ^^

Ne į temą

bet i acme rasiau tai kazkaip negaila ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.