sniedckus

guitar hero world tour ps2

Rekomenduojami pranešimai

sweiki. as db siunciu ghwt ant ps2 dvd9 versija (nors siandien atsirado ir dvd5). tai zinau kad neina su dziostiku zaist todel tikiuosi baigt gamint gh controller iki tol kol parsius man ta geima. tai ka galit pakomentuot apie sio zaidimo ps2 versija kas turite? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Šiap eina su kontroleriu žaist (L1, L2, R1, R2, X) (yra youtubei mano tutorialas, kaip žaist su pulteliu). Gali foto savo savadarbės gitaros įmest.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sweiki. as db siunciu ghwt ant ps2 dvd9 versija (nors siandien atsirado ir dvd5). tai zinau kad neina su dziostiku zaist todel tikiuosi baigt gamint gh controller iki tol kol parsius man ta geima. tai ka galit pakomentuot apie sio zaidimo ps2 versija kas turite? :)

o tai taip iseina jog kazakip galima zaisti su joystick gaila kad nezinau kaip?

 

 

Ne į temą

Šiap eina su kontroleriu žaist (L1, L2, R1, R2, X) (yra youtubei mano tutorialas, kaip žaist su pulteliu). Gali foto savo savadarbės gitaros įmest.
o kaip susirasti ta tavo tutorial?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu matau kad niekas nekomentuoja apie zaidima tai galiu as pakomentuot nes ant medium perejau. tai grafika nepasakyciau kad bloga zmogeliukai gerai atrodo ir daug dainu bet is ju ne tiek jau daug geru. bezaisdamas nustebau kai i scena iejo jimmy hendrix ir man su jiuo reikejo grot :)

Ne į temą

p.s. etirps eina pasigamint guitar controlleri is butent ps1 dziostiko (jei ji turi paspausk i kaire ir pamtysi kad zaidimas reguoja kad ten ne dziostikas o gytara :) ). db sugadinau as savo pasigaminta gytara bet kai turesiu laiko sutaisiu ir pagrazinsiu tai nufotkinsiu ir parodysiu imetes cia.
Redagavo sniedckus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu matau kad niekas nekomentuoja apie zaidima tai galiu as pakomentuot nes ant medium perejau. tai grafika nepasakyciau kad bloga zmogeliukai gerai atrodo ir daug dainu bet is ju ne tiek jau daug geru. bezaisdamas nustebau kai i scena iejo jimmy hendrix ir man su jiuo reikejo grot :)

Ne į temą

p.s. etirps eina pasigamint guitar controlleri is butent ps1 dziostiko (jei ji turi paspausk i kaire ir pamtysi kad zaidimas reguoja kad ten ne dziostikas o gytara :) ). db sugadinau as savo pasigaminta gytara bet kai turesiu laiko sutaisiu ir pagrazinsiu tai nufotkinsiu ir parodysiu imetes cia.
Sis zaidas tai man belekaip geras tik vat kad neina zaist su joystick o tu su gitara zaidei?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sis zaidas tai man belekaip geras tik vat kad neina zaist su joystick o tu su gitara zaidei?

taip as su gytara zaidziau. nu gi rasiau kad sugadinau. bet vakar daug pajavau ir sutaisiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.