Magnitas

Ipod'o savininkams

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Norejau pakalbeti apie Ipod'a. Koks jusu modelis? Ka manote apie ji? Kaip ziurisi filmai Ipod'e? Beje, ir vienas klausimas. Ar dar nesukurta programa suLietuvinti meniu? Na Ka.. Pakalbam. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip aš naudoju iPod mini, ir esu labai juo patenkintas. Internete yra daug gidų kaip bet kokiam iPodui "dadėt" daugiau atminties, ir šiaip "tiuningo" tutorialų. Nors šiaip mano iPodas senas, bet aš jį vistiek myliu ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As turiu antros kartos melyna nano :P Ir esu labai patenkintas.

www.rockbox.org

Linkas i ipod'u "hackus" ant pirmos kartos, tu kur buvo tik juoda balta, buvau persirases os, tai filmukai, wallpaperiai, garso editorius...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

E zmones o negalima man persikelti muzikos i iPod shuffle(antros tarsi kartos ta mazaji) NE per iTunes?nes man jis neveikia kazkodel...neisiinstaliuoja :P tipo kazkas panasaus:"jusu instaliacine programa nepasiekiama...bla blaa bla...susisiekite su personalu"...esme tame kad daug ka man taip neinstaliuoja...ir "personalas" nepadeda! :) gal patartumet?ir del iPodo ir seip del tokios problemos??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.