sypher

FIFA 09

Rekomenduojami pranešimai

Gal kas zaidziat zaidima? Ar su rezultatais viskas tvarkoj? Pas mane zaidziant be a pro sezona, nors ir laimi, bet kai nueini pasiziuret rezultatus, tai buna lygiosios ar pralaimejimas. Sakau gal as ko nors nesuprantu tik?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal i savo vartus zaidi?

Nu ne toks molis esu :) Siaip jau +- issiaiskinau.

Redagavo sypher

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu man fifos visi zaidimai nelabai palieka ispudi. Nzn man geriausias futbolo zaidimas yra is PES serijos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu man fifos visi zaidimai nelabai palieka ispudi. Nzn man geriausias futbolo zaidimas yra is PES serijos.

Ne į temą

TU bent pamastei ka cia parasiai cia tau panasu i kokia nors diskusija nu sakes jei tokiu zmoniu daugiau bus tai sakes kas cia desis tam forume reikia vadovautis taisyklem o ne rasyt kas pakliuva!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

TU bent pamastei ka cia parasiai cia tau panasu i kokia nors diskusija nu sakes jei tokiu zmoniu daugiau bus tai sakes kas cia desis tam forume reikia vadovautis taisyklem o ne rasyt kas pakliuva!
Ne į temą

Laisva imesk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neseniai nusipirkau sita game tai tikrai patinka ;D Siaip Be A Pro truputi uzknisa nes as nors ir geros pozicijos laikausi mazai pasu gaunu ;/

Ir kaip vienas ant vieno su vartininku bunu tai daznaiusiai arba atlaiko arba jog ir vos :) paspaudziu per vartu virsu eina :)

O siaip viskas okay su zaidimu...Aisku kam nepatinka fule tai turbut ir game nepatiks. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neseniai nusipirkau sita game tai tikrai patinka ;D Siaip Be A Pro truputi uzknisa nes as nors ir geros pozicijos laikausi mazai pasu gaunu ;/

Ir kaip vienas ant vieno su vartininku bunu tai daznaiusiai arba atlaiko arba jog ir vos :) paspaudziu per vartu virsu eina :)

O siaip viskas okay su zaidimu...Aisku kam nepatinka fule tai turbut ir game nepatiks. :)

zaidziu FIFA 09 jau puse metu.Ir turiu uzknisantcia beda,kokiu rezimu bezaisciau,priesininko komanda niekada nedaro prazangu,nesu dares nei vieno free kick,nei penaltie?Setinguos niekur neradau?Gal kas padeti gali?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zaidziu FIFA 09 jau puse metu.Ir turiu uzknisantcia beda,kokiu rezimu bezaisciau,priesininko komanda niekada nedaro prazangu,nesu dares nei vieno free kick,nei penaltie?Setinguos niekur neradau?Gal kas padeti gali?

Ant kokio sudetingumo lygio zaidi ? Jei ant lengviausio ar antro po lengviausio tai tu free kick'u ir peanlty'u beveik nebuna, ir korteles priesininkams nerodo, nes jie nekerta per kojas... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant kokio sudetingumo lygio zaidi ? Jei ant lengviausio ar antro po lengviausio tai tu free kick'u ir peanlty'u beveik nebuna, ir korteles priesininkams nerodo, nes jie nekerta per kojas... :)

na ka bandysim ant pro

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip del ULTIMATEA TEAM, kokios nuomones?

Smagus dalykas, renki korteles kolekcionuoji, man tai tikrai patinka, tik paskutiniu metu neturiu laiko zaist... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu galiu tik tiek pasakyti legendary lygis visiska nesamone ten taip sunku,nes jiems baudu beveik nera nuosaliu irgi nefiksuoja bega uz tave greiciau nors tu su torres buni o pas juos visokie neaiskus zaidejai ir musa fantastus,bet visdelto "perkandau" ta lygi taigi dabar i vienus vartus aina zaidimas,bet fifa 09 patobulejus kaip reikalas yra aisku jei ne tos licenzija komandu butu pes 2009 tai gal ir tas butu idomus .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man nepasiseke su siuo zaidimu. :D

kai pirkau emiau pre-owned (naudota).

I diska normaliai nepaziurejau iki tol kol greyzau namo ir kaip gryzau pamaciau kad nuo tos skiles videuryje yra kokio 0.5mm iskilimas. Nu susinervinau bet kai idejau i PS3 veike.

Nu ka galvoju bus viskas gerai, bet va po poros dienu kaip tik kai isejo trofejai ant PS3 versijos iskilimas padidejo ir nebeveikia diskas, PS3 jo visai neuzkrauna, bando skaityt bet nenuskaito lol.

Tai tebunie pamoka visiems kad apziuret diska reikia parduotuvej kai paduoda kad nebutu problemu. :D

 

O nenuvezu atgal i parde kad gyvenu gal 80km nuo jos :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

LABAS ...KAS ZAIDZIAT FIFA 09 LIVE ANT XBOX 360 ATSILIEPKIT...

NA GERAI BUTU SURASTI TIKRAI GERAI ZAIDZIANCIU LIETUVIU...

PARASYKIT SAVO RANKA ........SULOSIM KOMANDOJ.

SLABAKAI NERASYKIT......

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.