Playstation scph-1001
 

Playstation scph-1001

LFXiksas

Na ir paskutinis, ir manau daugeliui įdomiausias skirtumas, kad ši konsolė turėjo paprastą, arba tiesiog standartinį, AV išėjimą, kuris daugelių nuomonę "duoda" geresnį garsą :) Kažkada šis modelis buvo mano didžiausia svajonė ir pagaliau, ne per seniausiai, pasisekė man jį rasti skelbiu.lt.

Iš albumo:

LFXiksas ir jo konsolės.

  • 50 nuotraukų
  • 0 komentarų
  • 290 nuotraukos komentarų


Rekomenduojami komentarai

Ir man ši konsolė labai patiko dėl daugybės jungčių, kurių neturi kiti modeliai. Turėjau išoriškai kaip naują, tik su lazeriu problema buvo, tad ne per seniausiai pardaviau. Kažkaip labai panaši šita :):)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Tai jaučiu man ir pardavei už 15lt :DD Rietave, prie bažnyčios pirkau, lazerio problema buvo (kažkokio aliejaus pripilta), tai pasikeičiau tą lazerį ir veikia jis kaip naujas! Dar kaip tik norėjau paklausti, gal iš plm esi :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Sunkus darbas neša saldžiausius vaisius :D Įdomu kokias įtampas ten mtavai su tuo voltmetru? Ir ar čipuotas tas kompiuteriukas? :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Nečipuotas, bet čipo jam ir nereikia, nes būtent ant šio modelio, swap'as yra lengviausias. Tereikia nueiti į muzikos grotuvą, įdėti originalų žaidimą, jį nuskaito ir jis nustoja suktis, tada jį apkeiti su piratiniu žaidimu, išeini lauk iš muzikos grotuvo ir volia, žaidi sau piratinį žaidimą :D Ten dėl lazerio reikėjo matuoti, kad neiškeptų, nes ant pirmo modelio lazerio stiprumą ir motoro greitį reikia ant pačios ps1 motinos nustatyti :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

aš tokį irgi turėjau, mano pirmasis PSX toks buvo, tačiau lazeris greit suprastėjo, tat atsikračiau jo. :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Taip, toks minusas buvo pirmųjų modelių- plastmasinės lazerio dalys, nuo šilumos jos išsikraipydavo ir lazeris, kaip sakoma, greit pareidavo :) Aš į šitą įsidėjau PSone lazerį ir eina jis kaip naujas ;)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Parašykite komentarą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.