Ps2 3
 
Iš albumo:

Skirie kolekcija

  • 15 nuotraukų
  • 0 komentarų
  • 57 nuotraukos komentarai

Ps2 3 nuotraukos informacija

Fotografuota su Panasonic DMC-FZ150

  • 5,8 mm
  • 10/130
  • f f/3.0
  • ISO 800
Visa nuotraukos EXIF informacija

Rekomenduojami komentarai

Kiek visose tavo nuotraukose yra retų PS2 žaidimų tik tikri kolekcionieriai supras. Pagarba. Viena ką reiškia pilna Silent Hill kolekcija arba Klonoa 2 Lunatea's Veil. O dar kiek kitų.

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Dėkui :) stengiuosi, bet va silent hill garbės negaliu prisiimti. Geras žmogus visas dalis turėjo ir man pavyko iš jo jas gauti.

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Labai brangi PS2 kolekcija, vien brangiausi zaidimai surinkti. 

 

Ne per vieną dieną surinkti žaidimai, plius jie panaudoti, kai kurie pabraižyti daugiau nei man patiktų ir kai aš pirkau juos, jie buvo pigesni nei dabar.

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

As manau kad reikejo gerai pavargti, naujus tureti butu visiska prabanga. As kaip RPG zanro fanas galiu drasiai pasakyti kad pas tave viena gerbtiniausiu kolekciju ka teko matyt playmanijoj. Zaidimai labai reti, as ir judu link situ pavadinimu, bet kolkas tik kas desimtas pas mane. Pas teve ir NTSC regiono kai kurie. 

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

As manau kad reikejo gerai pavargti, naujus tureti butu visiska prabanga. As kaip RPG zanro fanas galiu drasiai pasakyti kad pas tave viena gerbtiniausiu kolekciju ka teko matyt playmanijoj. Zaidimai labai reti, as ir judu link situ pavadinimu, bet kolkas tik kas desimtas pas mane. Pas teve ir NTSC regiono kai kurie. 

 

Su ntsc sunkiausia. Kartais siuntimas brangiau kainuoja nei pats žaidimas. Gal net ne kartais, o labai dažnai. Paskui dar laukti apie mėnesį kol atsiųs iš Kanados ar JAV, jei be numerio, kad sutaupyti tai dar bijai, kad nepasimestų kur. Bet kaip vis kartoju, nėra ko skubėti, gal atpigs su laiku, gal šiaip rasi kur pigesnį kokį :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Idomu kiek is ju lietuvoi rasta ir kiek kainavo. As vis dar seile varvinu ant sitos nuotraukos. Keleto is ju Europa nemate tai reiks is kazkur kitur siustis.

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Idomu kiek is ju lietuvoi rasta ir kiek kainavo. As vis dar seile varvinu ant sitos nuotraukos. Keleto is ju Europa nemate tai reiks is kazkur kitur siustis.

 

Kainų tiksliai neatsimenu, bet kai ką esu radęs Lietuvoj ir pigiai (pvz suikoden 4), kai ką teko siųstis iš Jav ar tai Kanados (Suikoden 3). Bet žiūriu skelbimus, ebay, amazon, jei žaidimo nelabai noriu tai laukiu geresnės kainos (kurios paskutiniu metu nelabai būna, net atvirkščiai brangsta), jei žaidimo tikrai noriu ir matau, kad kaina laikosi stabiliai, ieškau iš kur pigiausiai galiu gauti ir nusiperku 

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Parašykite komentarą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.