IMG 20140430 00254
 

IMG 20140430 00254

FUZA

Šiandieninis siuntinkas iš Tii :)

  • Patinka 3
Iš albumo:

Originali produkcija CD pavidaluose

  • 17 nuotraukų
  • 0 komentarų
  • 111 nuotraukos komentaras

IMG 20140430 00254 nuotraukos informacija

Fotografuota su Research In Motion BlackBerry 9320

  • 0/1
Visa nuotraukos EXIF informacija

Rekomenduojami komentarai

Speed runeriai lai speedina :D siap tai jo,tai tikrai prabangus demo,bet....cia juk MGS :)geriau paragauti demo,nei nieko neparagauti  :grt:

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Sorry. Cia aisku kiekvieno pasirinkimas, bet as asmeniskai, mazai ar daug kainuotu, demo kazkaip nepirkciau. Nezinau ant kiek as to zaidimo tureciau noreti, kad net ant demo pirkimo pasirasyciau. :) Aisku cia man. As siaip uz full versija pasirasau. Na, tikekimes tau demo patiks. :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Visi stumia, kad demo, bet as prazaidziau viska ir likau nuosirdziai patenkintas, pirkimo tikrai vertas buvo ;)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Visi stumia, kad demo, bet as prazaidziau viska ir likau nuosirdziai patenkintas, pirkimo tikrai vertas buvo ;)

Mano "stumimas" labiau yra ne del to, kad cia demo, bet del to, kad negauni pilno zaidimo. As pvz., nesu ant PS3 perejas ne vieno zaidimo antra karta. Todel as asmeniskai nenoreciau pereiti demo, o jau kazkada sulaukes pilnos versijos vel eiti is naujo su kazkuom nauju. Man tos demo versijos kazkodel asocijuojasi su Gran Turismo 5, kai teko zaisti prologue, o tada jau pilna versija. Pamenu, kad Zilitoninius zaidimus losiau ir losiau.. Bet su siuolaikiniais zaidimais taip nera.

 

Aisku cia viskas ok ir tegul Fuza nesupyksta del mano zodziu. Svarbu, kad turime galimybe rinktis ko norime. :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Mano "stumimas" labiau yra ne del to, kad cia demo, bet del to, kad negauni pilno zaidimo. As pvz., nesu ant PS3 perejas ne vieno zaidimo antra karta. Todel as asmeniskai nenoreciau pereiti demo, o jau kazkada sulaukes pilnos versijos vel eiti is naujo su kazkuom nauju. Man tos demo versijos kazkodel asocijuojasi su Gran Turismo 5, kai teko zaisti prologue, o tada jau pilna versija. Pamenu, kad Zilitoninius zaidimus losiau ir losiau.. Bet su siuolaikiniais zaidimais taip nera.

 

Aisku cia viskas ok ir tegul Fuza nesupyksta del mano zodziu. Svarbu, kad turime galimybe rinktis ko norime. :)

As ir nepykstu :) kiekvienas turime savo nuomone ir viskas cia ok.

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Parašykite komentarą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.