DSC 0034
 

DSC 0034

Na va atejo ta mano 2000dpi Siaip tokia pelyte visai nieko,su svoriu geru patogiai prie rankos priglunda ir laidas kokybiskas ne plastikinis o medziaginis,lemputes graziai ziurisi patogu laikyti,zaisti dar nebandziau bet siaip panaudojau tai tikrai patogi :)


Iš albumo:

Iranga :)

  • 4 nuotraukos
  • 0 komentarų
  • 45 nuotraukos komentarai

DSC 0034 nuotraukos informacija

Fotografuota su Sony C6903

  • 4,9 mm
  • 10/80
  • f f/2.0
  • ISO 640
Visa nuotraukos EXIF informacija

Rekomenduojami komentarai

Kaina tai 12 svarų Akcija buvo tai ėmiau paprastai 40 svarų kainuoja,modelio neprisimenu,kai grysiu namo pažiūrėsiu šiaip su ja zaidziasi tikrai smagiai ir yra built in 8 weights gali ten išsiimti juos jei nori bet smagiau su tais svoriais nes pelytė kažkaip geriau laikosi

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Smagus dalykas. :) Anksciau as skaiciau apie tuos svorio keitinejimus kai zaisdavau CS, bet niekad nesu isbandes. Turetu buti tikrai neblogas dalykas. :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Visada galvojau, kad pelyte nepades zaidimui ir tai tik reklama, bet kai sudege sena ir nusipirkau razer abyssus supratau, kad daugiau niekada nepirksiu jokiu padelku,o tik steelseries arba razer.

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Na tie svoriai tikrai duoda patogumo,buvau išemes tai ne taip smagiai kaip su svoriais,kažkaip smagiai laikyti kai sunkesnė.

Na aš irgi planuoju razer imt,tik dabar finansai nelabai leidžia tai ant Kalėdų imsiu

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Parašykite komentarą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.