2015-06-07
 

2015-06-07

Štai ką šiandien parsinešiau namo :) NES žaidimas tik 1 eurą kainavo, DUALSHOCK 2 pultas, galima sakyt, nieko nekainavo :D Taip pat pirmą kartą gavau PS2 demo diską, reiks išbandyt ir pažiūrėt, ko ten gero yra

  • Patinka 7

Iš albumo:

Mano žaidimų kolekcija ir kita

  • 42 nuotraukos
  • 0 komentarų
  • 208 nuotraukos komentarai

2015-06-07 nuotraukos informacija

Fotografuota su Sony D6603

  • 4,6 mm
  • 10/400
  • f f/2.0
  • ISO 64
Visa nuotraukos EXIF informacija

Rekomenduojami komentarai

Jėga radiniai,sveikinu,man kaip PS fanui tai įspūdingi radiniai,šioks toks ir pavydas užplaukė :D

 

Na sekasi kitiems su radiniais. Šiemet iš turgaus grįžau tik 2 kartus kažką radęs, ir tai nelabai reikalingo....

Ačiū :D Nereikia pavydėt, tai geriausia, ką sugebėjau rast per 3 mėnesius :D

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Ačiū :D Nereikia pavydėt, tai geriausia, ką sugebėjau rast per 3 mėnesius :D

Na man geriausi šiemet radiniai (vienintėliai šio sezono radiniai :D ) Sega Mega Drive originalus pultas ir rožinis NDS su rožiniu dėklu ir Nintendogs žaidimu :D Bučiau neėmęs, bet kaina gera buvo tai kaipgi nepaėmus :D Reiks foto įkelti gal :D

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą
Idomu kokio regiono PS2 zaidimai i lietuva atkeliauja. Gal galetum paziureti kokios veleveles gale stovi?

Dauguma mano turimu zaidimu su D. Britanijos veliavomis, bet keli yra ir su Švedijos, Norvegijos, Suomijos ir Danijos vėliavomis

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Parašykite komentarą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.