Išardyta Sega Mega Drive 2 (Klonas 1)
 
© Kamikolas

Išardyta Sega Mega Drive 2 (Klonas 1)

Išardyta Sega Mega Drive 2 (Klonas 1)

Autorinės teisės

© Kamikolas
  • Patinka 2

Iš albumo:

Mano Kukli Kolekcija №5

  • 50 nuotraukų
  • 0 komentarų
  • 74 nuotraukos komentarai

Išardyta Sega Mega Drive 2 (Klonas 1) nuotraukos informacija

Fotografuota su Nokia N82

  • 5,6 mm
  • 59000/1000000
  • f f/2.8
  • ISO 800
Visa nuotraukos EXIF informacija

Rekomenduojami komentarai

Matosi, kad net šis Sega MD2 klonas yra vienas iš senesnių, kadangi schema vis dar visu plotu užima korpusą. O kuo toliau, tuo labiau schemos mažėjo ir mažėjo...Šį aparatą net prie Mega CD įrenginio prijungtum be jokių problemų ;)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Matosi, kad net šis Sega MD2 klonas yra vienas iš senesnių, kadangi schema vis dar visu plotu užima korpusą. O kuo toliau, tuo labiau schemos mažėjo ir mažėjo...Šį aparatą net prie Mega CD įrenginio prijungtum be jokių problemų ;)

Jei dar kažkas išvis Lietuvoj turi MegaCD be jau žinomų žmonių :D

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Jei dar kažkas išvis Lietuvoj turi MegaCD be jau žinomų žmonių :D

Išties įdomus klausimas.

APKLAUSA: Kas Lietuvoje turite SEGA Mega DC priedėlį? :D

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Išties įdomus klausimas.

APKLAUSA: Kas Lietuvoje turite SEGA Mega DC priedėlį? :D

Kitu metu planuose yra pas mane, pakolkas ne

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Išties įdomus klausimas.

APKLAUSA: Kas Lietuvoje turite SEGA Mega DC priedėlį? :D

Kolkas ir aš nesu gaves tokio daikto , tad belieka laukti

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Turiu abi Mega CD versijas ir labai jomis džiaugiuos. :D Kiek žinau ir REITAVSV turi. O remixas27 turėjo, bet kažkam perleido. Visada išlieka šansų, kad kažkas įsigijęs yra, bet niekam nerodo.

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Turiu abi Mega CD versijas ir labai jomis džiaugiuos. :D Kiek žinau ir REITAVSV turi. O remixas27 turėjo, bet kažkam perleido. Visada išlieka šansų, kad kažkas įsigijęs yra, bet niekam nerodo.

Ooo taip - ir aš jomis abiem džiaugiuosi:) Ir tikrai Lietuvoje yra daugiau žmonių turinčių Mega CD, kadangi pats jau esu paleidęs porą atliekamų aparačiukų per mainyk. Tad kažkas juos turi;)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Ooo taip - ir aš jomis abiem džiaugiuosi:) Ir tikrai Lietuvoje yra daugiau žmonių turinčių Mega CD, kadangi pats jau esu paleidęs porą atliekamų aparačiukų per mainyk. Tad kažkas juos turi;)

Jei dar kada turesi atliekama informuok :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Turiu abi Mega CD versijas ir labai jomis džiaugiuos. :D Kiek žinau ir REITAVSV turi. O remixas27 turėjo, bet kažkam perleido. Visada išlieka šansų, kad kažkas įsigijęs yra, bet niekam nerodo.

Katra geresne?

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Ooo taip - ir aš jomis abiem džiaugiuosi:) Ir tikrai Lietuvoje yra daugiau žmonių turinčių Mega CD, kadangi pats jau esu paleidęs porą atliekamų aparačiukų per mainyk. Tad kažkas juos turi;)

Kuria imti?

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Jei dar kada turesi atliekama informuok :)

Norėtūsi pažadėti, kad būtinai, tačiau nežinia kada bepasitaikys tokia proga. Vis dėl to tai pakankamai retas daiktas. Daugybė, daugybė mėnulių gali praeiti, o atmintis mano nėra stiprioji vieta...Be to - būčiau tikrai nesuprastas savo artimiausių draugų retromanų, jei pirmiausiai nepraneščiau jiems apie tokį atliekamą laimikį.

Kaip ten bebūtų - jei tikrai nori - tai kažkada turėsi:) Pats kadaise tik Konsoliaus kolekcijos nuotraukose stebėjau seilę varvindamas ir galvojau, nu tokio tai jau ko gero niekada neturėsiu... O po kurio laiko, visai netikėtai net keletą jų sumedžioti pasisekė;)

Dabar irgi va, norėčiau kokio Turbo Grafx16 arba Pc Engine į kolekciją ir nors tai dar retesni aparatai Lietuvoje, bet niekada neprarandu vilties kažkada atrasti juos:)

Su retro kolekcionavimu taip jau yra - procesas lėtas, tačiau domiesi, ieškai, nerši, medžioji ir kažkada vistiek pasiseka^^,)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Kuria imti?

Asmeniškai man labiausiai patinka pirmasis modelis su stalčiumi:) O dėl gerumo - tai abi vienodai geros. Jei jungsi prie Pirmo Mega Drive - tai imk ir pirmąjį Mega CD, o jei žadi naudoti Mega Drive 2 - tai pirk antrjį Mega CD modelį;)

Be to - jei žadi pirkti iš ebajaus - tai antrasis modelis turėtų kažkiek pigiau kainuoti, o ir sveria jis gerokai mažiau;)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Parašykite komentarą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.