Dino crisis 2
 

Dino crisis 2

Po triju metu pertraukos nusprendziau vel pereiti, buvo taip pat smagu kaip vaikysteje :) Iki S rango pritruko, bet kaip po tokio ilgo laiko manu visai neblogai :)

  • Patinka 6

Iš albumo:

naujausi daiktai

  • 36 nuotraukos
  • 0 komentarų
  • 164 nuotraukos komentarai

Dino crisis 2 nuotraukos informacija

Fotografuota su OLYMPUS IMAGING CORP. uD600,S600

  • 14 mm
  • 1/80
  • f f/4.6
  • ISO 400
Visa nuotraukos EXIF informacija

Rekomenduojami komentarai

Vos trys valandos žaidimo?!? Nu nieko sau...:) Sunkiu prisiminti tiksliai, bet aš šį žaidimą pereiti užtrukau net keletą dienų...

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

~13 - 15 kartu perejes. sikart jau isigyjes originala. vaikystej labai taskydavau ji, pirmas baisokas man tada buvo, bet sitas kazkas wow. pries kokius 5 metus paskutini karta ant psp perejau. 

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Vos trys valandos žaidimo?!? Nu nieko sau... :) Sunkiu prisiminti tiksliai, bet aš šį žaidimą pereiti užtrukau net keletą dienų...

Tai as irgi ne per viena, gal per tris dienas kai atsirasdavo laiko, geras dalykas tie seivai :) Pirma karta gal dvi savaites zaidziau, kol issiaiskinau kaikurias vietas kaip pereiti, tada interneto nebuvo ir youtubes teko viska paciam isspresti :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

~13 - 15 kartu perejes. sikart jau isigyjes originala. vaikystej labai taskydavau ji, pirmas baisokas man tada buvo, bet sitas kazkas wow. pries kokius 5 metus paskutini karta ant psp perejau. 

Jo si kart buvo pirmas kartas su originaliu cd, netiko net seivas padielkes teko viska nuo nulio pradet, bet taip dar ydomiau buvo :) O kas del pirmo tai jo ir baisesnis ir sunkesnis.

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Seivas netiko, nes regionai žaidimo paprasčiausiai nesutampa.

Kogero kad problema regionai sip ant cd buvo pal, bet padielke yra padielke niekada negali buti tikras, na bet tas seivas istryntas tai nebera reiksmes :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Respect! mano vaikystės Playstation vienas is geriausia žaistų žaidimų, pats irgi ne syki perėjas, bet ne ant tiek greitai. :D

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Jega, A reitingas! Bei maladiec, gera geima loshi! Cia ant kokios platformos?

Ant Playstationo zaidziu, jo geimas tikrai superinis o rango tai noretusi S bet A irgi neblogai, sekanty karta bandysiu ant Hard mode tai gal pasiseks ir S nugriepti :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Respect! mano vaikystės Playstation vienas is geriausia žaistų žaidimų, pats irgi ne syki perėjas, bet ne ant tiek greitai. :D

Jo man jis irgi vienas is favoritu, ziauriai gaila kad Capkomas nepratese istorijos, manau turetu didely pasisekima, nes netaip ir daug zaidimu apie dinozurus ir dar tokiu superiniu :) seniau ir as ilgai uzturkdavau, bet kai pereini 10 kartu tai viska zinai ir uzsimerkes kas kur ir kaip :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Parašykite komentarą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.