Santaka-002
 

Santaka-002

Šitas daiktas gulėjo mano bendradarbio kabinete užslėptas. Padovanojo man. Super gerai išlaikytas, pirktas už talonus. Trūko specialaus adapterio vairalazdei, kurią nusipirkau iš Baltarusijos aukcionų tinklapio. Atkeliavo iš Minsko, kainavo nedaug. Dabar reikia gauti senovinį magnetofoną ir pasidaryt scart jungtį naujiems tv. Problema su informacijos radimu. Viskas rusiškai ir grandinių schemų skaityt nemoku... Gal yra norinčių padėti? Beje, čia lietuviškas ZX Spectrum klonas, gamintas Minske. ;)

 

  • Patinka 9
Iš albumo:

Rayman kolekcija

  • 111 nuotrauka
  • 0 komentarų
  • 344 nuotraukos komentarai

Santaka-002 nuotraukos informacija

Fotografuota su Canon Canon EOS 600D

  • 59 mm
  • 1/60
  • f f/5.6
  • ISO 400
Visa nuotraukos EXIF informacija

Rekomenduojami komentarai

Mano pirmas zaidimu kompas taipat yra ZX-Spectrum klonas. Tad šitam daiktui jaučiu didžiausią nostalgiją. Turi tikti bet koks tarybinis magnetofonas, gal tik sunkiau bus adapteri i TV pasidaryt, tarybiniams telikams reikedavo padaryt spacialu video iejima, bet veliau pamenu turejau savadarbi adaptoriu kuris jungdavosi i paprasta antenos lizda. Informacijo tai tik rusiska bus, nes bijau kad originalaus ZX-Spectrum TV laidas buvo truputi kitoks. http://zxbyte.ru/byte_connection_to_tv_and_monitors.htm sitam puslapi aprasyta viskas labai aiskiai, aisku reikia zmogaus kuriam lituoklis nesvetimas ir rusu kazkiek supranta. Manau tokiu rast galima, dar neismire.

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Taip, Mariau, tinka bet koks iš sovietinių laikų su apvalia DIN jungtimi. Jei kažką gali rasti vis dar veikiantį, man labai aktualu. Ir ačiū, Jeisonai, iš nuorodą. Bandysim kažką kombinuoti, nes pačiam, matau, nesigaus.

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

va čia tai vieščius !

geriau tik galėtų būt ,jei būt lietuvių gamybos :)

bet ir bieloruskių surinktas lietuviškas modelis man atrodo pakankamai gers dalyks :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Taip, Mariau, tinka bet koks iš sovietinių laikų su apvalia DIN jungtimi. Jei kažką gali rasti vis dar veikiantį, man labai aktualu. Ir ačiū, Jeisonai, iš nuorodą. Bandysim kažką kombinuoti, nes pačiam, matau, nesigaus.

Guli namuose du išardyti, reikia tik rast laiko sutvarkyti :D Pabandysiu paieškoti, gal rasiu kokiam turguj.

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Beje, labai lengva pasidaryti adapterį iš 3,5mm jungties į DIN5, jei reikia, dar ir pinout'ą nupaišysiu.

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Beje, labai lengva pasidaryti adapterį iš 3,5mm jungties į DIN5, jei reikia, dar ir pinout'ą nupaišysiu.

 

adapterį ? :) tai gal laidą paprasčiau ;) jami laidą ,geriau ekranuotą , 3,5 mini džeką ir din5 arba din3 kištuką ,i visks.

(din3 tinka todė ,kad nebūtinas stereo signalas)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

adapterį ? :) tai gal laidą paprasčiau ;) jami laidą ,geriau ekranuotą , 3,5 mini džeką ir din5 arba din3 kištuką ,i visks.

(din3 tinka todė ,kad nebūtinas stereo signalas)

Kaip pavadinsi, taip nepagadinsi :D

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Kaip pavadinsi, taip nepagadinsi :D

 

na laidas ir adapteris šiaip jau skirtingi dalykai ;) ir šiaip jau visada buvo vadinamas ne adapteris , o perėjimas ;) tik dabar sparčiau beždžnionėjam negu ruskių laikais kiek matau.. ir be jokios prievartos..

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

As tai siulyciau su magu pirma pabandyt taip kaip tai buvo originaliai daroma, labai ypatingas dalykas pasileist zaidima is kasetes. Tu ziuri kaip uzsikrauna piesinukas po truputi, klausai tu keistu garsu, kurie paskui kazkam vos ne kaip muzika skamba. Lietuvoi pas mane visas equipmenatas turetu but, iskyrus TV pritaikyta ZX-spectrumo pajungimui. Gryzus i lietuva reiks paziuret kaip ten kas, tada daugiau galeciau pasakyt.

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Dėkui. Kiek suprantu, telefonų garsas per silpnas, kad ZX pagautų signalą. Bet taip matyt galima padaryt per kompą. Su kasete irgi įdomu pabandyt. Dabar svarbiausia pasidaryt laidą į tv...

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Pas mane irgi tokia Santaka atsirado, tik gaila papildomo džoistiko blokelio nėra.

Norėjau pasiteirauti ar pavyko pasidaryti kabelį į televizoriaus Scart lizdą. Gal žinai litavimo schemą, kokie DIN5 RGB išėjimo kontaktai? Bo aš niekur nerandu :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Dėkoju už info. kaip supratau, Santakos 002 RGB kabelio schema bus parodyta sch06 doke.

Tik įdomu, kad toje schemoje nėra garso išvesties. Taip yra matyt todėl, kad Santaka 002 korpuse turi integruotą garsiakalbį.

Reiks pabandyti būtent šią schemą - tikiuosi veiks :)

 

Įdomus dalykas yra tai, kad kiek ieškojau įvairių ZX Spectrum klonų RGB kabelių schemų - visos jos pasirodo skirtingos :) Nebuvo jokio standarto, buvo daroma kaip papuola...

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Parašykite komentarą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.