papildymas 2016/09/07 1
 
Iš albumo:

Fisherman lobis.

  • 161 nuotrauka
  • 0 komentarų
  • 420 nuotraukos komentarų

papildymas 2016/09/07 1 nuotraukos informacija

Fotografuota su Nokia Nokia Lumia 610

  • 1/25
  • f f/2.4
  • ISO 400
Visa nuotraukos EXIF informacija

Rekomenduojami komentarai

Retromanams

Jus dar turite vietos kur laikyti visa tai ? Gal jau kokiam padvale laikote :D
Nes man tai jau galima sakyti problema jau buvo su dviem konsolėm ps3/4 o dar filmai BR diskai, žaidimu statulėlės 

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Retromanams

 

Jus dar turite vietos kur laikyti visa tai ? Gal jau kokiam padvale laikote :D

Nes man tai jau galima sakyti problema jau buvo su dviem konsolėm ps3/4 o dar filmai BR diskai

 

Vienas žodis "tetris"

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Po lova, ant spintos, po dviem lovom, ant dvieju spintu, malkinej, nelengva tikrai, bet iseitis visada yra, tik gal tvarkos biski truksta,, :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

tik gal tvarkos biski truksta,, :)

Nū taip jei turi kambarį dideli tada jo galima pasidaryti lentynas kur gali susidėti jas, bet yra tokiu kurie turi daug konsolių, ir PVZ ne po viena o 5/6 vienetus PS2 Fhat 3 vienetus ir Slim 2 vienetus, kur tokius kišti , kaip kolega sakė į malkine :D:D, o ką dar šnekėti kur žaidimus dėti, jie tai dar daugiau vietos užima negu konsolės, jiems irgi reiktu daryti lentynas aišku jei kambarys didelis, o jei mažas tai viskas kilpa ant galvos belieka mautis :) arba viska į malkine nešti :D

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Įdomumo dėlei - kiek yra SNES'ų su dėžėm Lietuvoj? Vieną aš turiu, antras - prieš akis, o daugiau gal yra? (neskaitant nesiskelbiančių apie tai)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Įdomumo dėlei - kiek yra SNES'ų su dėžėm Lietuvoj? Vieną aš turiu, antras - prieš akis, o daugiau gal yra? (neskaitant nesiskelbiančių apie tai)

Yra Mariau, vienas iš jų su savo SNES komplektu bus ir mūsų komandoje per artėjantį GameOn. Tai Dmitrijus, kitaip dar žinomas "Old gamer ftom 90's" ;) Kas iš retromanų nepažystate, tai prašom, susipažinkite:

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Čia gal iš Profesoriaus gavai? :)

 

Ne, kai su juo kalbėjau, tai pasakiau, kad pats pasilaikytu, nes gan palyginus jisai sunkiai gavo snes su dėže

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Po lova, ant spintos, po dviem lovom, ant dvieju spintu, malkinej, nelengva tikrai, bet iseitis visada yra, tik gal tvarkos biski truksta,, :)

ant spyntos pas mane tilptu 10 tokiu deziu?

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Parašykite komentarą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.