PS2 Demo Kiosk 2
 

PS2 Demo Kiosk 2

Seniai norejau tokio kolekcinio daikto i savo Mans Cave, bet del dydzio ir transportavimo keblumo vis delsiau. Neseniai uzgaudziau viena toki egzeplioriu Rotterdame, tai po pusantros valandos vazenimu sita istorijos dalis atsidure pas mane.

  • Patinka 15

Iš albumo:

Yranga

  • 28 nuotraukos
  • 0 komentarų
  • 118 nuotraukos komentarai

PS2 Demo Kiosk 2 nuotraukos informacija

Fotografuota su NIKON CORPORATION NIKON D5200

  • 18 mm
  • 10/300
  • f f/3.5
  • ISO 720
Visa nuotraukos EXIF informacija

Rekomenduojami komentarai

O blee, nostagija, pamenu kaip kaldavau Topo Centre toki, ir dar Akropolio Maksimoje buvo. Zaidimai, kiek pamenu, buvo Total Overdose ir Hitman. :D

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

O blee, nostagija, pamenu kaip kaldavau Topo Centre toki, ir dar Akropolio Maksimoje buvo. Zaidimai, kiek pamenu, buvo Total Overdose ir Hitman. :D

Idomu kur dabar tie lietuviski demo kioskai, tikrai tikiu kad koks kolekcionierius mielai priglaustu. Dulka turbut kokiam uzmirstam sandely.

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Jooo, pamenu ir aš tuos kiosk. Pagal mane kiekvienas Topo Centras tokį turėjo. Mano asmeninė patirtis su tokiu kiosk - 2003/2004 metais dalyvavau "Būk Playstation 2 asas" pirmame konkurse ar tai čempionate, kurį rengė Topo Centras. Tas konkursas truko kelis savaitgalius iš eilės ir daug daug vaikų rungtyniavo, tiksliau - lenktyniavo wrc žaidime, o vienintelio nugalėtojo laukė pats Ps2. Deja, aš pats suklupau jau labai arti pagrindinio prizo, pralaimėjau atkrintamąsias lenktynės, po kurių jau sekė finalas iš trijų žaidėjų. Tai va, jei atmintis neapgauna, pirma vieta laimėjo - ps2, antra vieta - Psone, trečia vieta - 100lt vertės dovanų kuponą. Aš pats, kadangi jau buvau arti finalo gavau paguodos prizą - 20% nuolaida bet kokiai prekei, tai iškart pasiėmiau usb pultelį skirtą PC. :)
Bet renginys buvo HUGE, reklamą varė per Balticum televiziją, ėjo reportažai, buvo kažkas tikrai wow.
Sekantys tokie konkursai manęs tiek jau nebedomino, nes jau ir pats turėjau ps2 konsolę ir kažkaip, vėlesni jau ne tiek ir skelbėsi baisiai kaip pirmasis. :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Mano brolis irgi Gran Turismo 4 čempionate Topo Centre dalyvavo, bet pralaimėjo pirmose rungtynėse. Jam tada kokie 8 metai tebuvo. Atsimenu ėjo kelis kartus treniruotis dar. :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Teko savo laiku tokius matyti kaip LFXiksas sake topo centruose, bet as prie ju kazkaip nestovedavau, nes po pamoku i kompeske varydavom, ten palosdavome biski, nors tos kompeskes jau paskutines buvo, ties ps2 ir pasibaige visas judesys

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Parašykite komentarą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.